İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

? Kim ne kadar kazanıyor ?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
lütfen buraya herkes aşağı yukarı kazandığı miktarı yazsın. Şu şekilde yazabilirseniz daha iyi olur.

------
"X" Sayıda Sitem var.
"X" Dilde yayın yapıyorum.
Toplamda aylık "X" miktar para kazanıyorum.
------

Biliyorum Google da miktarları açıklamak yasak. Ama siz site adresi yazmayacağınız için sorun olmaz.

Cevap yazanlar açıklama veya farklı bir cevap yazmadan sadece yukarıdaki üç maddeyle cevap yazarlarsa sevinirim..

Teşekkürler.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
miktarları açıklamak artık yasak değil diye biliyorum ben google adsense'de, çekinmeden söyleyebilir herkes..

K

Kerasus

Misafir
Anket açılsa ve 100-300$ 1000-1500$ 2000-4000$ gibi aralıklar verilse ve oylama olsa daha hoş olur, bu arada kapalı oylama olursa daha fazla katılım olacaktır.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
suanda 2 sitem var birisi henuz yeni aylik ortala 800 ytl kazanıyorum sitelerimin iliside turkce

Z

Zion

Misafir
Var ve ayda 10 bin + kazananların hiçbirisi "kim ne kadar kazanıyor" bunu araştırmak yerine siteler yapmakla meşgul :)

K

Kerasus

Misafir
$10.000+ varmı bilmiyorum ama $1000 - $2000 kazanan baya kişi olduğunu düşünüyorum.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
ayda 10 bin + kazanan varmı ben onu merak ediyorum
adsense yerine baska bir sey kullansam o dedigin rakami almak cok basit ama bu ay adsense ye inat ettim zaten bu aydan sonra adsense reklamini degil siteye koymak adsense sayfasina bile giris Yapmam
2-3 gun once deneme amacli adsensenin yerine baska bir reklam koydum 15 dakika acaba ne vericek diye 40tik olmus (bazi ulkeleri kabul etmiyor) 15 tane tik i saymis verdigi ucret 17$ (gunde 2000 tik aliyor normalde adsense)

ploop' Alıntı:
miktarları açıklamak artık yasak değil diye biliyorum ben google adsense'de, çekinmeden söyleyebilir herkes..
CPM ve CTR oranlarini yazmak hala yasak diye biliyorum ben

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense tüm sitelerde olduğu için artık siteye giren kullanıcılar tıklamıyorlar... başka bir reklam koyunca daha fazla tıklama olması gayet normal. şahsen benim adsenseden şikayetim yok gayet iyi para bırakıyor ;)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
_RamseS_' Alıntı:
adsense tüm sitelerde olduğu için artık siteye giren kullanıcılar tıklamıyorlar... başka bir reklam koyunca daha fazla tıklama olması gayet normal. şahsen benim adsenseden şikayetim yok gayet iyi para bırakıyor ;)
bu mesaji kendin icin yaziyorsun sanirim
adsense tüm sitelerde olduğu için artık siteye giren kullanıcılar tıklamıyorlar... diyorsun ve daha sonra
şahsen benim adsenseden şikayetim yok gayet iyi para bırakıyor
yani celiski oluyor yazdigin mesajta kullanicilar tiklamiyorsa nasil para birakiyor?
adsense dedigin en fazla verse verse tik basi ortalama 50cent versin ki (%5 bile ihtimal vermiyorum buna )
simdi diger baska reklamlar tik basina 1$ ustu veriyorsa kalkip o reklamlarla ile adsenseyi kiyasliyamazsin yada o reklamlara karsi ben adsense den cok iyi kazaniyorim diyemezsin herhalde

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha iyi kazandıran sponsorları paylaşırsanız sevinirim...

benim en güvendiğim ve sırtımı dayadığım adsense tir. en büyük kazancıda buraadn alabileceğimi düşünüyorum...

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
bu mesaji kendin icin yaziyorsun sanirim
adsense tüm sitelerde olduğu için artık siteye giren kullanıcılar tıklamıyorlar... diyorsun ve daha sonra
şahsen benim adsenseden şikayetim yok gayet iyi para bırakıyor
yani celiski oluyor yazdigin mesajta kullanicilar tiklamiyorsa nasil para birakiyor?
adsense dedigin en fazla verse verse tik basi ortalama 50cent versin ki (%5 bile ihtimal vermiyorum buna )
simdi diger baska reklamlar tik basina 1$ ustu veriyorsa kalkip o reklamlarla ile adsenseyi kiyasliyamazsin yada o reklamlara karsi ben adsense den cok iyi kazaniyorim diyemezsin herhalde

başlangıcı genel sonu kendim için. % 5 küçük bi rakam değil aslında. işin özü şu ben kendimce iyi kazandığımı düşünüyorum. burada ne kadar kazandığımı tıklama oranını kaç siteden kazandığım gibi bilgileri vermeyi düşünmüyorum. sonuç olarak bana göre iyi bi rakam bırakıyor bana diyorum.

ikincisi google adsense reklamının çıkmadığı site kalmadı göz aşinalığı oldu artık o yüzden siteye giren ziyaretciler normal başka bir bannere nazaran az tıklamasını gayet normal olduğunu söyledim. gayet normal bir laf değilmi. çelişki yaratmak için burada cümle yazmadım. kazandığım kendimi bu kısmı çok büyüttünüz bence. diğer kısımdaki söylediğimi dikkate almanız daha iyi olur ;)

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ben az kazanıyorum bu aralar hitim düştü tekil 1500 giibi fakat google den günde 2 3 dolar kazanıyorum eminim ilerde günlük 10 20 dolar kazanırım :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
_RamseS_' Alıntı:
başlangıcı genel sonu kendim için. % 5 küçük bi rakam değil aslında. işin özü şu ben kendimce iyi kazandığımı düşünüyorum. burada ne kadar kazandığımı tıklama oranını kaç siteden kazandığım gibi bilgileri vermeyi düşünmüyorum. sonuç olarak bana göre iyi bi rakam bırakıyor bana diyorum.

ikincisi google adsense reklamının çıkmadığı site kalmadı göz aşinalığı oldu artık o yüzden siteye giren ziyaretciler normal başka bir bannere nazaran az tıklamasını gayet normal olduğunu söyledim. gayet normal bir laf değilmi. çelişki yaratmak için burada cümle yazmadım. kazandığım kendimi bu kısmı çok büyüttünüz bence. diğer kısımdaki söylediğimi dikkate almanız daha iyi olur ;)
guzel yerlestirdikten sonra kimse anlamaz zaten reklam oldugunu :} benim soylemek istedigim adsense gibi ayni sekilde reklam sana tiklama basi 1$ ustu standart veriyorsa o reklam ile adsenseyi kiyasliyamazsin yada o reklam a karsi ben adsense den daha iyi kazaniyorum diyemezsin :}

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ramses 3000 üzeri kazanıyorsun sanki :) konuşmaların bunu gosteriyor... xxxxx da hangi bankada bozduruyorsun çeki?

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle şunu söyliym ben türk sitelerden pek bişey kazanmıyorum. yabancı sitelerden iyi kazanıyorum ve yabancı sitelerde de adsenseden başka bişeyi denemedim.(en garanti ve en güvenilir en azından) gelirinden memnunum herşey bikaç keyle ve iyi bir optimasyon olayı ile bitiyor. bunu hepimiz biliyoruz. tıklama başı 1 dolar veren bir yer varsa bildiğiniz hemen atlayayım :D

Cengizzzcim az çok kazanıyoruz bereket versin diyoruz ne yapalım TRY çeki istanbul $ için bikaç bankaya dil dökersen ve anlaşırsan kesintisiz ödeme alıyosun. nereden olduğum kızmı editlersen sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5