İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kişisel sitem için kendi maskotumu istiyorum :)

iLLidan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar kişisel sitem için kendi maskotumu istiyorum.

Maskot ben olacağım

örnek vermek gerekirse şu şekilde :

website-mascot.jpg

Ben size kendi fotomu göndericem

Yapabilecek arkadaşlar fiyat teklifleri ve referansları ile birlikte pm atarlarsa sevinirim.

P.S. : 3 farklı maskot alacağım resimdeki gibi farklı hareketlerde (resimdeki gibi aynı tip hareketler değil daha farklı)

iLLidan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

grafikci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peki umarım aradığınız gibi birini bulursunuz iyi çalışmalar :)

iLLidan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bütçemin ne önemi var anlamadım. Bu işi yapan da piyasayı bilen de sizsiniz, yapabilirim diyen, kendine güvenen referanslarını fiyatı ile birlikte pm atsın arkadaşlar bu iş bu kadar basit.

iLLidan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öncelikle Lanet teşekkür ediyorum, burada işiniz gerçekten zor, sabır diliyorum.

Bir arkadaşla anlaşma sağlanmıştır çalışma elime geçince burada paylaşacağım, tüm ilgilenen (!) arkadaşlara teşekkürler.

sercan001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu kadar sitem etmenize gerek yoktu. Maskot yapmak o kadar basit birşey değil açıkçası. 2-3 TL ye maskot yaptırmak isteyenler oluyor. Bende bunları emek hırsızı olarak görüyorum. Açıkçası bana sitem etmenizi SAÇMA buldum

iLLidan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu kadar sitem etmenize gerek yoktu. Maskot yapmak o kadar basit birşey değil açıkçası. 2-3 TL ye maskot yaptırmak isteyenler oluyor. Bende bunları emek hırsızı olarak görüyorum. Açıkçası bana sitem etmenizi SAÇMA buldum

5 yıldır yarı profeyonel anlamda bu sektör ve piyasanın içerisindeyim neyin basit neyin güç olduğunu çok iyi bilmekteyim. Profesyonel bir çalışma istediğim ilk mesajımdan eminim belli oluyordur, verdiğim örnek maskot beraberinde. Bu da demek oluyor ki 2-3 TL gibi çikolata parasına tabiki maskot yaptırmayacağım, cin ali çizmeyi ben 4 yaşımda bıraktım.

Üzülerek söylüyorum ki benim sitemim sizin ve sizin gibilerin attığı her saçma mesajadır. Sizin fiyatınız ne ise onu teklif edersiniz, müşterinin bütçesine göre teklif vermek müşteriyi kandırmaktır benim gözümde.

Ayrıca: Artistlik olsun diye söylemiyorum, pazarlama mezunuyum müşteriye bütçe sorulmaz, hele ki ulu orta. Bu müşteriyi saygısızlıktır, aşağılamaktır. Bütçe yerine nasıl bir şey istersiniz? Profesyonel bir şey ya da orta düzeyde bir şey mi sorusu daha makul olur. Ne olur ne olmaz aynı hataya tekrar düşmeyin, aklınızın bir köşesinde bulunsun diye söylüyorum.

P.S. : Bu bir multi konu idi, r10dan domino nickli arkadaşla 85 TL de anlaştım. Arkadaş bu fiyata çalıştığını belirterek referanslarınıda gösterdikten sonra teklifini yaptı (bütçemi sormadı kesinlikle), sonuçta kurumsal değilim fiyat ne piyasanın altında ne üstünde gayet normal.

25 Liradan tutun 600 liraya kadar teklifler geldi, ben bu arkadaşı tercih ettim.
Neden mi anlatıyorum? Bazı arkadaşlar ders çıkarsın en azından bir kaç şey öğrensin diye, ricam bu mesajım silinmesin, amacım bu postumla bu kısa ticaret deneyimime dayanarak insanlara ufakta olsa bir şeyler öğretebilmek yol gösterebilmek.

Herkese teşekkürler.

iLLidan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 gün içerisinde teslim alacağım o zaman kendi fotom ile karşılaştırarak yayınlayacağım burada :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ben bir profesyoneli yönlendirip 350 TL (50 lira kendime komisyon) şeklinde teklif verebilirdim. Hayırlısı olsun baalım

sercan001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
5 yıldır yarı profeyonel anlamda bu sektör ve piyasanın içerisindeyim neyin basit neyin güç olduğunu çok iyi bilmekteyim. Profesyonel bir çalışma istediğim ilk mesajımdan eminim belli oluyordur, verdiğim örnek maskot beraberinde. Bu da demek oluyor ki 2-3 TL gibi çikolata parasına tabiki maskot yaptırmayacağım, cin ali çizmeyi ben 4 yaşımda bıraktım.

Üzülerek söylüyorum ki benim sitemim sizin ve sizin gibilerin attığı her saçma mesajadır. Sizin fiyatınız ne ise onu teklif edersiniz, müşterinin bütçesine göre teklif vermek müşteriyi kandırmaktır benim gözümde.

Ayrıca: Artistlik olsun diye söylemiyorum, pazarlama mezunuyum müşteriye bütçe sorulmaz, hele ki ulu orta. Bu müşteriyi saygısızlıktır, aşağılamaktır. Bütçe yerine nasıl bir şey istersiniz? Profesyonel bir şey ya da orta düzeyde bir şey mi sorusu daha makul olur. Ne olur ne olmaz aynı hataya tekrar düşmeyin, aklınızın bir köşesinde bulunsun diye söylüyorum.

P.S. : Bu bir multi konu idi, r10dan domino nickli arkadaşla 85 TL de anlaştım. Arkadaş bu fiyata çalıştığını belirterek referanslarınıda gösterdikten sonra teklifini yaptı (bütçemi sormadı kesinlikle), sonuçta kurumsal değilim fiyat ne piyasanın altında ne üstünde gayet normal.

25 Liradan tutun 600 liraya kadar teklifler geldi, ben bu arkadaşı tercih ettim.
Neden mi anlatıyorum? Bazı arkadaşlar ders çıkarsın en azından bir kaç şey öğrensin diye, ricam bu mesajım silinmesin, amacım bu postumla bu kısa ticaret deneyimime dayanarak insanlara ufakta olsa bir şeyler öğretebilmek yol gösterebilmek.

Herkese teşekkürler.

Hayırlısı olsun hocam sizin msjınıza karşılık vererek zaman kaybı işlerde bulunmayayım. Resmi koyarsanız görmek isterim. Dominonun işlerini incelemiştim eminim güzel bişey çıkacaktır

Puncover

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
havale zaten 1-2 lira tutuyor. ayrıca 40 Liradan daha azı hiç ama hiç kurtarmaz. Maskot dediğin nedir ki ? Adamlar bu iş için üniversite okuyor yahu

sercan001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
havale zaten 1-2 lira tutuyor. ayrıca 40 Liradan daha azı hiç ama hiç kurtarmaz. Maskot dediğin nedir ki ? Adamlar bu iş için üniversite okuyor yahu

bende bundan bahsediyorum dostum. 3 sene matbaa meslek lisesi GRAFİK BÖLÜMÜ okudum. 2 senede GRAFİK BÖLÜMÜ myo okudum. Bana gelip komik rakamlara iş isteyenler oluyo. "Abi bi forum sitesi açtık hedefimiz büyük. Sitemize maskot çizer misin? 5 tl vodafone yollarım helalinden" diyo adam :D

grafikci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yahu ben fiyatı söyleyince bana bu işlere para vermeye sıcak bakmıyorum diyen oldu sen ne diyorsun hocam :)

iLLidan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bunlar benim 2 örnek fotoğrafım, aşağıdaki da bu fotolardan yola çıkılarak hazırlanmış maskotum.

xlkxon.jpg
1zdw36h.jpg

2805awh.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5