İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kızlarla İletişim Kurmamak Bir Sorun Mudur?

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Güzel olmayanlarda kendilerini Amanda Cerny sanıyolar. Güzeller olanlar daha çok veriyor yine. kalplerini.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Konuya bak be :D 1,5 saatte 26 yorum. Yorum yapan tiplerde genellikle belli. Bknz: Liseli

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Ben ortasondayım.

liseye geçtiğinde kızların içinde yüzeceksin misal liseye kadar mini etekle okula gelen kız görmezken şimdi okulun kız nüfusunun yarısı miniyle geliyor gözler bayram ediyor ama faaliyet yapamıyoruz. (Çirkin değilim.Tipim iyide arkadaş çevrem pek yok)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
orta sonda ve hatta lisede zaten sınıfın yakışıklı 2-3 çocuğundan biri değilsen, öyle çok başarı yakalamak zor. gerçi yıllar sonra ilerde dönüp orta okul fotoğraflarında sınıfın o zamanki yakışıklılarına bakınca çok rahatlayacaksın.

üniversitede ve sonrasında düzelir. "üniversitede kızlar teklif ediyormuş" efsanesi var herşeyden önce.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Yakışıklı sayılırım. Ama alnının ortasında yaklaşık nohut kadar!:)deli) sivilce var ise işte herşey orada kopuyor :D

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Hayırlısıyla lisede bulucam aşkımı. Vermicem kimseye benim olucak:aşık:

H

halilarici

Misafir
evet çok büyük.Ben şahsen gördüm.Hattta işte diyorum bana verdi.Kalbini.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5