İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kızlarla İletişim Kurmamak Bir Sorun Mudur?

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
İlk soruyu ben sorayım dedim.16 yaşındayım ve hep erkek kankalarım var ve hiç kız arkadaşım yok ve zorunlu olmadıkça da kızlarla iletişim kurmuyorum.Bu bir psikolojik sorun mudur?:)

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
kızlara bağlı bi durum bence biraz :şekil: yani değildir

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Murat hocamdan da bir cevap alayım :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Erkeklerle sürekli iletişim halinde olmandan ziyade kızlarla iletişim kurmuyor olman sorun bence. Adın çıkabilir. Bu hep erkeklerle geziyor gibi laflar dolaşabilir okulda, arkadaş çevrelerinde vs... Birkaç kız arkadaş ve mümkünse birkaç da sevgili yapabilirsen yine aynı erkeklerle gezip arada sırada bu kızlarada vakit ayırırsan durum iç açıcı bir hal almaya doğru gidebilir.
Kasımpaşa Psikolojik Yardım Departmanı Genel Yayın Yönetmeni - İdris İÇAÇAR

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bizim sınıfta güzel kız yok valla, olsaydı :D Senin yine bi şansın var, kap en güzelini hemen :D :D

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
öyle düşünmemek lazım kendisiyle aynı fikirleri paylaşan veya aynı yolda yürüyen; kişiliği benzeyen kızlar olur çok iyi arkadaş olursun [kısaca kafa olur :D ] ; bide diğer taraftan bakalım kullanmaktan tiksindiğim sözcük piyasa kızları vardır onları hayatta muhatap almam...

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Bizim sınıfta güzel kız yok valla, olsaydı Senin yine bi şansın var, kap en güzelini hemen

Lise yıllarında bu günleri arayacaksın. Lisede arkadaşların bu güne kadar kaç kişiyle çıktın deyince 'bizim sınıfta güzel kız yoktu yaa' cevabı yeterli olmayacaktır. En azından 1'er hafta arayla 4-5 kız ile çıkman hem deneyim açısından hemde lise için konuşuyorum referans açısından iyi olacaktır.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Yalan söylerim. Yüzüne bakılamayacak kızlar var ya ! Bedava referans olur ya hani, bunlar üstüne para vermelik referans. İstemem ben. 7 kişiyle çıktım derim sallarım giderim.

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
neden iletişim kurmadığını yazman lazım ama. bunun bir çok nedeni olabilir

kızlardan hoşlanmıyor olabilirsin :D çekiniyor olabilirsin , alışkanlığın olmayabilir. Zaten kızların bir çoğuda adamı deli eder. denedinmi hiç iletişim kurmayı. iletişim kuramıyormusun yoksa kurmakmı istemiyorsun. Zaten çokta gerekli bişey değil lise yıllarında fazla takmaya gerek yok.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Yalan söylerim. Yüzüne bakılamayacak kızlar var ya ! Bedava referans olur ya hani, bunlar üstüne para vermelik referans. İstemem ben. 7 kişiyle çıktım derim sallarım giderim.

Yalan her zaman iyi değildir.Yalanının ortaya çıkma ihtimali seni rahatsız edebilir. Bu bölüme daha çok ihtiyaç duyar hale gelebilirsin. Ayrıyeten. Yalan söylemezsen ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın. Kızlar güzel değilse mahallede ki kızları dene. O da olmazsa çirkin dediğin -ki bu çok yanlış bir tabir- kızlarla arkadaş olup güzel arkadaşın var mı diye sorabilirsin. Emin ol güzel olmayan kızların güzel mi güzel arkadaşları ve yakışıklı olmayan erkeklerin yakışıklı arkadaşları vardır.
Sebebi de bence güzel/yakışıklı olanların kendilerini gölgede bırakmayacak kişilerle dolaşmak istemesidir.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Erkeklerle sürekli iletişim halinde olmandan ziyade kızlarla iletişim kurmuyor olman sorun bence. Adın çıkabilir. Bu hep erkeklerle geziyor gibi laflar dolaşabilir okulda, arkadaş çevrelerinde vs... Birkaç kız arkadaş ve mümkünse birkaç da sevgili yapabilirsen yine aynı erkeklerle gezip arada sırada bu kızlarada vakit ayırırsan durum iç açıcı bir hal almaya doğru gidebilir.

Bizde durum tam tersi :D Kızlarla gezen erkeklere bu hep kızlarla geziyor lafları dolaşıyor.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
İyi ama çirkinler, ne yapabilirimki. Beğenmiyorum :| Ama 1 tane güzel var aslındai çok güzel :aşık: Ama işte, bana yar olmaz..

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bizim sınıfta 6 kız 14 erkek vardı. Gitti 1 kız kaldı geriye 5 :D Birini diskalifiye ediyorum kaldı 4.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Yok be, ne yaparsanız yapın bakmaz bana. Aslında yanımda oturuyor :D

H

halilarici

Misafir

eşcinsel şakası. :ıslık:

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
dersanedeki sınıfta 3 erkeğiz 2 si gelmiyor çoğu zaman düşün halimi alayı kız :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5