İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kızlarla İletişim Kurmamak Bir Sorun Mudur?

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Zaten şimdiki aşklar sadece kalbe bakarak oluşuyor...

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Beyler bana da yardım edin tipim yerinde giyinişim felanda düzgün kızları etkiliyorum dershanede bir kız var sarışın ve mavi gözlü arada bana bakıyor ama ben ona karizmatik bir bakış atamıyorum utanıyorum , yanına gidip 2 konu açmak istiyorum yine utanıyorum nasıl yenebilirim bunu

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Beyler bana da yardım edin tipim yerinde giyinişim felanda düzgün kızları etkiliyorum dershanede bir kız var sarışın ve mavi gözlü arada bana bakıyor ama ben ona karizmatik bir bakış atamıyorum utanıyorum , yanına gidip 2 konu açmak istiyorum yine utanıyorum nasıl yenebilirim bunu

Şimdii onun arkadaşlarıyla takıl buda yanlarına gelir arada o ara aç konuyu basıp gitmeyeceğine göre . :)

H

halilarici

Misafir
konuralpd 2 dakika kıza şey yap duygu sömürüsü anında kız senin.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Abi öylesini bulucan ki, hem kalbi güzel olacak hemde kalbi güzel olacak :tili

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
:tili :tili Hobaa Senin Fikir Süper :tili Pazartesi denicem süper olucakk :tili

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Beyler konu çok ileri gitti. Özel mesaj ile devam etmeniz hem forumun kalitesi hem de sizin kalıcılığınız açısından iyi olacaktır.
Kalbini ve cinsel içerikli mesajlarla konu bambaşka bir boyuta taşınmıştır devamı sağlıklı olmayacaktır.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Haklısın. İlla birinin uyarması lazım. Yoksa duramıyoruz. Kendimize çeki düzen vermeliyiz. bu 2. oldu benim. Özür dilerim.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Konu kapansın benim konuya beklerim. Mod arkadaşımız her ne kadar konumu boşa taşısada buradan gidebilirsiniz.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Alt tarafı bir soru sordum konu uçmuş yahu,samapan abi buradaysa konuya bir baksın ...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
midem bulandı yazılarınızdan
hepinize -rep
utanın utanın

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
bakıyorum da ne diyeceğimi şaşırdım.
kültür önemli ille kız arkadaşın olması gerekmez. olmadı diye eksiklik ya da sorun var diyemeyiz. lakin yaşantı önemli. sanırım yaş ilerledikçe daha mantıklı olacak yorumlar :)
sorun değil kardeşim. karşı cinse olumlu ya da olumsuz bir duygudurumun varsa yazarsan ona bağlı yorum yapabiliriz.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
bakıyorum da ne diyeceğimi şaşırdım.
kültür önemli ille kız arkadaşın olması gerekmez. olmadı diye eksiklik ya da sorun var diyemeyiz. lakin yaşantı önemli. sanırım yaş ilerledikçe daha mantıklı olacak yorumlar :)
sorun değil kardeşim. karşı cinse olumlu ya da olumsuz bir duygudurumun varsa yazarsan ona bağlı yorum yapabiliriz.

Olumsuz falan bir duygum var.Gereksiz buluyorum.Neden gereksiz bulduğum hakkında da bir fikrim yok.

emmrecan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım, merhaba öncelikle. Bence senin bu durumun gayet normal. 16 yaşındasın, aşık olduğun bir kızda yoksa bir kız ne işine yarayabilir diye de düşünebilirsin. Şayet bende öyle düşünüyordum. O yüzden de kızlarla aram iyi olmasına karşın gereksiz görüyordum. Ama sevdim işte bi kızı, sevgilimden başkasıyla da pek aramda yok şimdi. Çünkü playstationdan anlamaz, maçtan anlamaz... Yani pek zor arkadaş olarak kız bulmak. Sevgilimle durum farklı ama çok içli dışlıyıyz 2 yılı geçti nerdeyse :) Yani zamanı geldiğinde onlarla iletişim kurabiliyorsan vs. sorun yok. Zaten iletişim kurmamak değil İletişim KURAMAMAK sorundur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5