İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kol Saatli Cep Telefonu - yardım

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar aranızda cep telefonu kullanan varmı ama kolunda saat diye taşıyan cep telefonu :)

örnek görüntü

982764-saat-telefon.jpg

markası önrmli değil o örnek görüntüdür, her ne markada fiyat ne olursa olsun tavsiye edebileceğiniz cep telefonlu kol saati varsa yazın.

bu saatten kullanan veya yakınlarında veya gerçek bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. bende almayı düşünüyorumda

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10-15 tane sattim hic bir musterim memnun deil. Hic ama hic kullanisli degil! Tavsiye etmem.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
way be sattin demek,, valla teknolojiye merakim var sirf degisiklik olsun diye almayi dusunuyom eee birazda hava olsun ahaha :D kesin alma diyon yani?

X

Xman

Misafir
Centilmen aklın başında abicim, uzmanlar diyorki cep telefonunu konuşmadıkça bedeninizden mümkün olduğunca uzak tutun cebinize bile koymayın evde yada ofisteyseniz masaya falan koyun diyorlar sen koluna takip cildine günde 13-14 saat radyasyonmu alacaksın.

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi şöyle düşün,
Kolunu bir yere çarpıyorsun ve telefon hasar görüyor yada yolda yürürken kayışı kopuyor vs.
Tavsiye etmem.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar tavsiyeniz için tşk ederim merak oldu işte :D geçen yılda ışıklı t-shirt ankaradan siparis etmistim oda meraktı. şu equalizerli t-shirtler

desoLate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu dışı:

Her üyenin, açılan her konuya etiket ekleme yetkisinin olması dezavantaj değil mi?

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam anladım zuahuauhuha bi an anladım beni kaybediyormuş d::D

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Telefon taşımaya üşenen biri olarak aslında şöyle birşey düşünebilirim.

Dijital saat + Cep telefonu + Mp3 çalar + Kredi kartı

Bunları tek bir kol saatinde birleştirsinler alırım :) Telefonlu saat var, mp3 çalarlı saat var, kredi kartı saat var (garantinin). O zaman böyle birşey mümkün :D

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Telefon taşımaya üşenen biri olarak aslında şöyle birşey düşünebilirim.

Dijital saat + Cep telefonu + Mp3 çalar + Kredi kartı

Bunları tek bir kol saatinde birleştirsinler alırım :) Telefonlu saat var, mp3 çalarlı saat var, kredi kartı saat var (garantinin). O zaman böyle birşey mümkün :D

cep telefonlu saatler mp3 çalıyor zaten. birde garantiden paypass çıkartma alırsın, saatin altına yapıştır. hayalindeki olay gerçekleşir :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5