İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

komisyonla değil sabit 10 dolar ücretle paypal bozuyorum

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ABD'de yaşıyorum. Garanti Bankası'nda internet bankacılığı hesabım var.

Paypal hesaplarınızı %4 + 10$'a bozuyorum. Bu %4 benim cebime girmeyecek, Paypal'ın bana parayı gönderirken kestiği miktar bu.

(%2,9+%1 cross-border fee+0.3 dolar'lık bir ücret alıyor Paypal, şu adreslerde görülebilir: https://www.paypal.com/us/cgi-bin/webscr?cmd=_display-receiving-fees-outside&countries= ve https://www.paypal.com/us/cgi-bin/webscr?cmd=_help&ui_mode=answer&prior_transaction_id=0&action_code=4&answer_id=8314378&leafid=1435&_PPP=511&_PPC=2&_FI=Fees_&_Limits)

İlgilenenler msn'e ekleyebilir: {foruma email adresi yazmak forum kurallarina aykiridir}

Bunu kârdan çok, Türkiye'deki paramı buraya adım adım aktarmak için yapıyorum. Çünkü swift için hem Türk bankalarına hem de buradaki bankama ücret ödemek durumunda kalıyorum. Bundan siz de kârlı çıkacak, yüzler değil onlar mertebesinde dolar ücret ödemiş olacaksınız.

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güven meselesiyle ilgili endişelerinizi msn'de yanıtlayacağım. bulunduğum yer türkiye'den 7 saat geride, msn'den onay beklerken lütfen gözönünde bulundurun.

I

indigo24

Misafir
10 Dakika önce sorunsuz ve hızlı bir şekilde 180$ bozdurdum...Paramıda hemen aldım...Arkadaş çok ilgili ve kibar birisi...Kendisine çok Teşekür ediyorum...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni üye olduğunuz için güven konusunda sıkıntı çıkabilir ama zamanla çözülecektir.

bende bi miktar bozduracam ama şu an yeterince deniyen yok onun için şimdilik kalsın

G

guajira

Misafir
h4x0r' Alıntı:
yeni üye olduğunuz için güven konusunda sıkıntı çıkabilir ama zamanla çözülecektir.

bende bi miktar bozduracam ama şu an yeterince deniyen yok onun için şimdilik kalsın

Ben yakında bozdurcam arkadaştan. O zaman sen de bi denersin :)

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
indigo24 hemen bozdurmuş yeni üyemiz 3 mesaj atmış foruma :) belkide bu da kendisidir :p şaka bi yana güven çok önemli belkide aylardır çabalayıp didindiğim parayı bir yabancıya vermek güvenmekten çok biraz risktir ben böyle birşey denemek istemiyorum açıkcası.

G

guajira

Misafir
captainzap' Alıntı:
indigo24 hemen bozdurmuş yeni üyemiz 3 mesaj atmış foruma :) belkide bu da kendisidir :p şaka bi yana güven çok önemli belkide aylardır çabalayıp didindiğim parayı bir yabancıya vermek güvenmekten çok biraz risktir ben böyle birşey denemek istemiyorum açıkcası.

Kendisiyle detaylıca görüştüm, ve paramı bozdurmaya karar verdim. Sonucunu burda yazıcam. Ancak birşeyden eminim 2 si aynı kişiler değil.

M

maxxlist

Misafir
eğerki gerçekten dediği gibi bozuyorsa süper... çoğu kişinin aldığı %10-15 ler yanında bu kadar az komisyon olmasıda insanı açıkcası düşündürüyor... yanlış anlamayın sadece hislerimi anlatıyorummç güvenmeyin demiyorum...

M

maxxlist

Misafir
Artı eklemek istiyorum... eğer ki büyük meblağlar bozurcaksanız mesela 1000$ olsun.. bunu 5 kalemde bozdurursunuz. 200 er $dan.. yani birini yatırmadan diğerini yollamazsınız.. nede olsa arkadaşın biri hemen bozdugunu söylemiş.. bozduracaklar böyle yapsın bence... taksit taksit..

G

Gencadam

Misafir
Anlaşılan herkes birkaç kobay bekliyor bu tür durumlar karşısında. Güven meselesi işte, gözü kör olsun insanları aldatanların :) onlar yüzünden herkese güvenemz olduk.

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar endişesi olanlar lütfen MSN'den benimle temasa geçsin. Neden düşük fiyat uyguladığımı söyledim. İnsanların kazancı üzerinden kolay para elde etmektense, küçük miktarlarla sürümden kazanmayı tercih ediyorum. Bana bir diğer faydası da Türkiye'deki paramı masrafsız olarak ABD'deki hesabıma aktarmış olmam...

Tek bir kişiyi kazıklayarak, burada kalacağım seneler boyunca elde edebileceğim kazancı baltalamaya niyetim yok. Ayrıca kendimle ilgili MSN'de bildireceğim ayrıntılar, neden itibarımı zedelemek istemeyeceğim konusunda size somut veriler sunacak.

Mesajlarınızı bekliyorum

H

hknylmz

Misafir
684$ ı %4+10$ komisyonla sorunsuz bir şekilde Türkiye Garanti Bankası hesabıma tranfer ettik.

Arkadaşa teşekkür eder ve paypal bozduracak kişilere tavsiye ederim.

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
transferden sonra foruma mesaj yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum. garanti'de döviz hesabı olan arkadaşlara döviz transferi yapmayı tercih ediyorum. olmayanlara ytl transferi yapabilirim.

maxxlist'in söylediği gibi nispeten büyük rakamlarda önce parayı gönderdiğimi görmek için daha küçük bir meblağı gönderip gerisini para size ulaştıktan sonra göndermeniz mümkün. ama garanti 0,3 ytl de olsa bir masraf aldığı için, çok parçaya bölmek pek tercih ettiğim bir şey değil, ne de olsa elime geçen para sadece 10 dolar ve ferit şahenk'in bunu kendisiyle paylaşmama ihtiyacı olduğunu sanmıyorum :)

referanslarım arttıkça böyle bir sorun kalmayacak zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi