İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kraloyun sitesi satılık hemde 80 ytl ye hitli

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: www.kraloyuntr.org
İstenen minimum fiyat: 80 ytl
Sitenin açılış tarihi: 3 hafta
Kategori, sitenin içeriği nedir:eek:yun sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link: 120 + http://extremetracking.com/open;sum?login=kralooo
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm İçeriği İle Satılıktır
Hosting dahilmidir: Hayır
Banlı olduğu sponsor varmı: ads
Banlı olduğu arama motoru varmı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: lisans yok
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok

En yüksek fiyatı verene site devredilicektir

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script gamescripte aittir. Sanırım lisanssız ve varez bir scripti satıyorsunuz (sade lisansı 80$ dır copy right kaldırmak için 179 $ dır arkadaş copyright ı da kaldırmış). ve bu forumda bu tarz satışlara izin verilmiyor. Oplara rica ediyorum ilgilenirlerse sevinirim. ayrıca durum gamescript foruma bildirilecektir.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sende buyur http://www.gamescript.net/orders/browse_products.php burada öyle bir şey bulursan banada haber ver. o sadece piyasada bulunan vst. varez scripttir. Bir ara bilmeyerek bende kullanmıştım ancak öğrenince hemen scripti aldım. Ayrıca favori oyunlar ve yeni oyunlar resimlerinin benim siteden almışsın. Çok komiksin. Bu kadar olabileceği hiç aklıma gelmemişti.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
hakimi free dağıtılan sürümü var ve bi kaç özellik eksik o kadar.

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyunsanayi.com la aynı script seninki lisanslı olabilir ama bu free

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu script kesinlikle o script değil. Ben bu scripti her türlü editliyorum. ve senin kullandığın vst varez versiyonu. İstersen overdiğin linktekini kur da bak aynı mı değilmi sende anlarsın. Bir kere ads yerleşimleri bile farklı.

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer script marez ise daha o zman o konu kilitlenir kişilere cezalar verilirdi ben verilen scripti kurdum forumundada vermiş adamlar daha ne yapim kusura bakma senle tartışıcak halimde yok vaktim de yok

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar script incelensin. eksik bir özelliği varmı merak ediyorum. Script kesinlikle varezdir. Gamescript e dde bu durum bildirilecektir. kimse kimseyi kandırmasın. Sende gayet iyi biliyorsun bu nun vst marez olduğunu. Konuyu kitlemeyen oplara da scripti incelemelerini öneriyorum. Kesinlikle free script değildir. Kanıt: free olanla bunu ads yerleşimleri tutmuyor ancak vst marez le birebir tutuyor . Ads in yanına konulan resim bile. sitenin bazı resimleri bile benim siteden çalınmıştır. Bu kadar emeğe saygısızlık. Başka bir şey diyemiyorum. Alacak arkadaşlara da paralarını çöpe atmamalarını tavsiye ediyorum.

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yuh senin siteden çalınmadı pm attığımı sende hatırlarsın kullanabilir miyim dedim hatta türkce karakter sorunum vardı sana söyledim sende yardımcı oldun...

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resimler konusunda herhangi bir bilgi vermedin (bende izin vermedim) ancak türkçe karakter konusunda haklısın yardımcı oldum birisine o kişi sen olabilirsin. ancak bu script kesinlikle marez. insanların emeklerine saygı duymaya davet ediyorum seni.
marez olduğuna bir delil daha free versiyonda yorum yapma yok nedense senin scriptte var.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasim. Senin kurdugun script marez. eger free olani kurmak istiyorsan zor degil. bana verdigin o free linkindekini kur sat hatta o zaman resimleri de kullanabilirsin. Ancak su an kullandigin varez şu an veri tabanına bak 20 tane tablo olmalı. Ancak free olanında 4 tane tablo var buradan bile anlayabilirsin. Ayrıca free olanda yorum yapma diye bir şey yok. öyle bir tablo yok veri tabanında ancak senin script te hepsi var. olayı güzel ce açıklıyorum niye ısrar ediyorsun. bir free olanı kur dene bak bakalım aynımıymış. Burada benim niyetim satışını baltalama falan değil ancak scriptin marez ve ben lisanslısını kullanıyorum. Ben ve benim gibi bir çok arkadaşa zarar veriyorsun. bu gibi bir günahın altından kalkabilecekmisin yoksa sende günah falan önemli değil para önemlimi diyorsun.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakimi kuyruk acın nedir bu adamın satışını baltalıyorsun?

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DCKICKASS senin okuman yoksa ben napayim. postlari okursan anlarsın. Satmaya çalıştığı script marez bir script. Ayrıca bunu savunduğuna göre sende böyle şeyler yapıyorsunda, senindemi kuyruk acın var acaba. Yoksa samimi arkadaşmısınız.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben postları okudumda sen bu forumu pek okumuyorsun galba lisanssız çok site satılıyor burda. Ayrıca arkadaşın scripti wazez olsa ne olur olmasa ne olur sana derdi ne? bırak adamı rahat satışını yapsın.

bence senin sitenden izin alarak 3-5 oyun almış diye baltalıyosun. takıl cevap vermiycem sana.

Mp3Powers.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben postları okudumda sen bu forumu pek okumuyorsun galba lisanssız çok site satılıyor burda. Ayrıca arkadaşın scripti wazez olsa ne olur olmasa ne olur sana derdi ne? bırak adamı rahat satışını yapsın.

bence senin sitenden izin alarak 3-5 oyun almış diye baltalıyosun. takıl cevap vermiycem sana.

insanların emeklerini hiçe saymak bu kadar kolaymı, djkickass bir script yazsan ve bu scriptin senden izinsiz çalınıp sağda solda dolaştığını görsen ne tür bir tepki verirsin merak ediyorum.
ayrıca, "sen bu forumu pek okumuyorsun galba lisanssız çok site satılıyor burda" demişsin, seninde kuralları okuman gerek bence.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakimi doğal olarak lisanslı script kullandığı için tepki verecektir.?

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanların emeklerini hiçe saymak bu kadar kolaymı, djkickass bir script yazsan ve bu scriptin senden izinsiz çalınıp sağda solda dolaştığını görsen ne tür bir tepki verirsin merak ediyorum.
ayrıca, "sen bu forumu pek okumuyorsun galba lisanssız çok site satılıyor burda" demişsin, seninde kuralları okuman gerek bence.

Hakimi doğal olarak lisanslı script kullandığı için tepki verecektir.?

her 2 posta katılmamak elde değil.... Haklısınız ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5