İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Küçük Webmasterlar Yarışıyor (6 Eylül - 13 Eylül)

tdilek007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem diğer sitemi kabul etmiyorsunuz buyrun...

İsim:Tdilek007
Site: www.senir07.tr.gg
Slogan: Senir07 | Antalya Senir Beldesi Web Sitesi

Site 2 Yaşında Herşeyi Kendim Yaptım Sayılır bedava-sitem.com dan alındığı için reklam var ama ben reklam eklemedim reklamsız hizmet veriyoruz 2 yıldır.
Yarışmaya Katılanlara Başarılar
Saygılarımla

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Siteniz listeye dahil edilmiştir. Başarılar.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Eif sitelerin değerlendirileceği ölçütleri sıralasak daha iyi olabilir bence. Böylece jürininde işini kolaylaştırsınız.

Değerlendirme Önem sırası:

- Tasarım
- İçerik
- SEO
...
Şeklinde.

Çok güzel yarışma olacak gibi.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
14 Eylülde değerlendirme aşamasına geçilecek, Eif üstadım değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır :)

ttasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bütün küçük webmasterlara başarılar umarım hepiniz kendinizi çok çok iyi yerlere getirirsiniz ;)

06ozan06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kod:
İsim : Ozan Yılmaz
Site: genc-tr.com
Slogan: Forum deyip geçmeyin!..

T

themaniac

Misafir
Kod:
İsim : Ozan Yılmaz
Site: genc-tr.com
Slogan: Forum deyip geçmeyin!..

http://who.is/whois/genc-tr.com/

Expiration Date: 2012-09-03
Creation Date: 2011-09-03
Last Update Date: 2011-09-08

Online Rekorumuz: 68 Üye İle 02.09.10 Tarihinde Saat 16:00 Gerçekleşmiştir.
Konular: 16.502, Mesajlar: 18.283, Üye: 1.317, Aktif Üyeler: 29

Gerekli aciklamayi yapiniz yoksa kopya siteyle yarismaya katilmak sebebiyle diskalifiye olabilirsiniz. Sitenizin domain'i sadece 7gun once acilmis ve sitenizde gecen sene bu ayda online rekoru kirildigi yaziyor. yani sitenizin baska bir yerden database ile birlikte alindigini gosteriyor bu. Lutfen bu konuyua bir aciklik getirin.

lbrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İsim:lbrk
Site:ilberkeral.com
Slogan:Hayat bana güzel!

06ozan06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Önceden genc-tr.tk domanininde açtım siteyi 7 gün önce .com aldım paramı biriktirip :) bütün olay bu site tamamıyle bana aittir her şekilde kanıtım var.

T

themaniac

Misafir
İsim:lbrk
Site:ilberkeral.com
Slogan:Hayat bana güzel!

siteniz kurallara uygun gibi gorunuyor. Ancak sitenizdeki kategorileri doldurmaya calisin. ben sahsen buna cok dikkat ederim. misal: teknoloji ve sinema kategorileri var ama iclerinde haber yok.

iyi calismalar

Ekleme: @ozan: lutfen bana kanitlarini PM at. tesekkurler.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
ilberkeral.com ı görünce İbrahim Erkal aklıma geldi :D :D :D

baya katılım oldu ya :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Puanlama kategorileri için bir yüzde olmayacak. Yani tasarım puanı toplam puanın şu kadarını oluşturacak dersek, sonuçta tasarımı çok güzel ama içi boş bir site çıkabilir. Bu nedenler puanlama ile ilgili şunu söyleyebilirim.

En çok önem verilecek başlıklar?

Sitenin tasarımı
Sitenin içeriği

Daha az neye önem verilecek?

Sitenin iç SEO'su
Domaini
Reklam yerleşimleri

Neye hiç önem verilmeyecek?

Sitenin dış SEO su (1 haftalık siteleri ile katılım yapan arkadaşlar oldu. bu durumda domain bilinirliğinden ve arama motorlarında sitenin durumundan bahsetmek yanlış olur)

Genel olarak dikkat edilecek noktalar bunlar. Jürinin insiyatifinde olan başka konular da olabilir. Burada hiç bahsedilmeyen ama önem verdikleri bazı kriterler puanlamayı ve sonucu etkileyecektir. Jüri üyeleri en düşük puandan en yükseğe sitelere puan verecekler. Toplam puanlar yarışmanın sonucunu ortaya çıkaracak. (katılımcı site sayısı çok olduğu için halk oylaması yapılmayacaktır)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sitenizde bir konu dahi olsa marez içerik istemiyoruz arkadaşlar. iyi bir yarışma olacağına inanıyorum. juri çok kuvvetli, eminim ki hakeden kazanacaktır. bol şans hepinize...

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Neye hiç önem verilmeyecek?

Sitenin dış SEO su (1 haftalık siteleri ile katılım yapan arkadaşlar oldu. bu durumda domain bilinirliğinden ve arama motorlarında sitenin durumundan bahsetmek yanlış olur)

Genel olarak dikkat edilecek noktalar bunlar. Jürinin insiyatifinde olan başka konular da olabilir. Burada hiç bahsedilmeyen ama önem verdikleri bazı kriterler puanlamayı ve sonucu etkileyecektir. Jüri üyeleri en düşük puandan en yükseğe sitelere puan verecekler. Toplam puanlar yarışmanın sonucunu ortaya çıkaracak. (katılımcı site sayısı çok olduğu için halk oylaması yapılmayacaktır)

evet bikaç sayfa önce bunu söylemeye çalışıyordum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5