İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Küçük Webmasterlar Yarışıyor (6 Eylül - 13 Eylül)

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
sabaha belli olurmuki :D :D hep 3. olmak istemişimdir :D birazda ben yalakalık yapayım :D

Ekleme: 1. lik de kötü olmazdı :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
2 günde biter diye tahmin ediyorum. Jüriyi sıkıştırmak istemiyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
daha tek siteyi gezebildim, sabaha kadar bitirmeyi düşünüyorum, son gün oyları eife vericem

Ekleme: andoridgezegeni.com sitesinin yazarı
bazı uygulamaların web sitelerinde ücretli olarak indirildiğini gördüm, sizdeki paylaşımlar upload sitelerine yüklenmiş, açıklama bekliyorum illegal bir durum oluşturmadığıyla ilgili...

Ekleme: konuanlat sitesinin sahibi
http://konuanlat.net/forum-filmler
buradaki konuların içeriğini göremiyorum, fragman ve açıklama mı var sadece, aynı şekilde oyun bölümü...
15.09.2011, 12.30'a kadar dönüş bekliyorum her iki yazardan da

• Like
Reactions: Eif
T

themaniac

Misafir
en sorunsuz siteler de normalde haber vs yazi yayinlayan siteler gorunuyor ama onlarda da copyright sorunu olabiliyor. misal baskasinin yazisini izinsiz kopyalamistir ki bu yasaktir. ayrica bazi gazete yada websitelerinde su ibare yer alir. alinti yapilarak dahi izinsiz kopyalanamaz simdi giderde bole birinin yazisini kopyalarsin o da olmaz.

Cesefen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
en sorunsuz siteler de normalde haber vs yazi yayinlayan siteler gorunuyor ama onlarda da copyright sorunu olabiliyor. misal baskasinin yazisini izinsiz kopyalamistir ki bu yasaktir. ayrica bazi gazete yada websitelerinde su ibare yer alir. alinti yapilarak dahi izinsiz kopyalanamaz simdi giderde bole birinin yazisini kopyalarsin o da olmaz.

benim sitede öyle bir husus yok Allah'tan, her şey tamamen özgün ve bana ait ( 2 yazarımız daha var).

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
daha tek siteyi gezebildim, sabaha kadar bitirmeyi düşünüyorum, son gün oyları eife vericem

bazı uygulamaların web sitelerinde ücretli olarak indirildiğini gördüm, sizdeki paylaşımlar upload sitelerine yüklenmiş, açıklama bekliyorum illegal bir durum oluşturmadığıyla ilgili...

http://konuanlat.net/forum-filmler
buradaki konuların içeriğini göremiyorum, fragman ve açıklama mı var sadece, aynı şekilde oyun bölümü...

PcKoliq ve Nevadia'ya pm atıldı cevapları bekleniyor.

Arkadaşlar jüri değerlendirmelerine devam ediyor. Sitelerinizi tek tek gezip puanlarını veriyorlar.

Onlara bu zorlu görevi üstlendikleri için teşekkür ediyoruz. :)

Siteleri kabul edilmeyen veya kazanamayan arkadaşlara yönelik yeni yarışma da sonuçlardan hemen sonra açıklanacaktır. Takipte kalın :)

PcKoliq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

konuanlat.net/forum-filmler
Evet sitedeki birkaç uygulama markette ücretli. Uygun değilse çıkarabilirsiniz yarışmadan. Pm atılmadı bu arada bana. İyiki gördüm konuyu.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
yeni yarışma mı ? onun ödülleri nedir ? :)

"2.Geleneksel Küçük Webmasterlar Yarışıyor" yarışmasını yapmadan önce birkaç küçük ara yarışma düzenleyeceğiz.

Banner yarışması ve makale yarışması olacak. Bu yarışmanın devamı olarak, hemen sonra. Sadece bu yarışmada kazananlar katılamayacaklar.

Detayları bu yarışma bitiminde açıklarız. Ödüller yine host domain vs olur... Ama daha kapsamlı yarışma olan "2.Geleneksel Küçük Webmasterlar Yarışıyor" yarışması bir ay kadar sonra yapılır diye tahmin ediyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
ben de aynen :D

Site sayısı fazla jüri yarın bitirir herhalde. 16 sında açıklanır diye tahmin ediyorum.

Ama daha erken biterse daha erken de açıklayabiliriz.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Burada 1. olursam süper olur olmazsa ilk 3 süper olur. Dereceye giremezsem benim vay halime. :ıslık:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5