İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisi Pusu

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
İyice saçmaladılar, devlet diziye el attı ya artık izlenmez 6-7 yıldır izliyordum bir daha izlemem sanırım..;)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Dizi saf hava gazına büründü. Komedi bir amerikan üssü baskini, helikoptere binip atom bombasi arayan bir süper kahraman, istanbulun göbeginde atom bombasi patlatmaya calisan bir teror orgutu. araya alman sansolyesi filan da girdi. tam bir komedi masali. bunlari izletip insanlara ulkeyi cok buyuk bir guc dengesi, devleti uluslarasi konularda cok buyuk soz sahibi bir kurum gibi gostermeye calismaktan baska birsey degil. bunu izleyip gercekten gaza gelenler var mi? buyuk ihtimalle evet.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Dizi saf hava gazına büründü. Komedi bir amerikan üssü baskini, helikoptere binip atom bombasi arayan bir süper kahraman, istanbulun göbeginde atom bombasi patlatmaya calisan bir teror orgutu. araya alman sansolyesi filan da girdi. tam bir komedi masali. bunlari izletip insanlara ulkeyi cok buyuk bir guc dengesi, devleti uluslarasi konularda cok buyuk soz sahibi bir kurum gibi gostermeye calismaktan baska birsey degil. bunu izleyip gercekten gaza gelenler var mi? buyuk ihtimalle evet.

Alt tarafı bir dizi bu. Aksiyon şart :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
ilk dizide aksiyonun krali vardi ve cok da duzgundu. 5 kere filan izlememe ragmen hala izleyip zevk alabiliyorum. bunda ise hicbir isim yoksa bos oturmak yerine izliyorum.

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Vadi kabak tadı veriyor bu sezonda, aron felleri yakala geri kaçır elinden oh ne güzel 90 bölümde aron felleri bekleriz artık..

Nerede o mafya vadisi, çakır-baron-testere..
Elif polat sevgisi, çakır'ın mimikleri ve sözleri..

Eski vadiyi özlüyorum, kahveler tıklım tıklım olurdu vadi gecesi eskiden :)

herzzaman derım bızım turkler bu işi beceremıyorrrr :) bakınız lost kac sene kac bolum ...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

Bunu amaçlıyorlarsa baya çöküşteler.Bende geçen gün izledim bukadarmı tırt ülkeyiz dedirtti yani :D

Tekniker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu bölüm süper başladı.tam heycanlı yerinde reklam girdi:( ersoy mezarlığı basıyor.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
hadi hadi çatışalım polat :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5