İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisini izliyor musunuz?

Kurtlar Vadisini izliyor musunuz?

• Hiç kaçırmam

Kullanılan: 38 37.3%
  • İzlerim

Kullanılan: 29 28.4%
  • İzlemem

Kullanılan: 24 23.5%
  • Hiç izlemedim

Kullanılan: 11 10.8%

• Kullanılan toplam oy
    102

Jan_Dark!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dizide bu sefer,tam bir hitler dönemını anlatıyor,işkence özellıkle kım kımı tutsa hoba..!,dogru aldıgı egıtımlerle işkence sehpasına yatırıyor,hele abdülhey'in yaptıgı işkence tarzına bayıldım Hakana,''kal ülen kalk! Ben anamdan bırkere dogdum bırkere vururum,kalksana len vicdansız'',Hakan desen tam müzelik ya onun hayatında gercekten bir bayan varmıki:D
Aslında tam korku filmlik bir tip:D Neyse ya biz konuşaduralım adamlar kırıyor her dizide reklamı,gecen hafta bekledık hazın sonu göstermedıler bence hala mematinin sonunu tasarlıyorlar,yada memati banane ya dizide çok emeğim var bir iskendere gitmem ben ölümüm daha şerefli olsun dıyordur kim bilir:D

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Yalçın Bulut ve Memati ikisinin birden ölümünü kaldıramaz seyirci.
Bir şeyler olacak ama kestiremiyorum :D

Jan_Dark!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aman webciliği bırakıp senaryo yazacagım Jan_Dark!adminler vadisinde:D sabah sabah yıne koptum :S opsss!.

''Herşey sanalda bir konu ararken başladı,ve sonunda zavallı genc kadın o siteye üye olmuştu''.....:D Emin olun bu vadi başka vadi..ama anlatmam:D

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Memati,Bulut,Muro bunlar ölmezler çünkü halkın sempatisini toplamış durumdalar.

Jan_Dark!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çakır kadar değil bence Polat Yerimdarın:D pardon Alemdarın önüne kim gececek olsa kör kurşuna kurban gidiyor gerci bu gercak hayattada böyle ama, bunlar bir başkaya sırf gülmek için okuyorum baştan birdaha :D Harikasınız arkadaşlar:)

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kurtlarvadisi forum'da yazdığım hiç bir mesajı onaylamıyorlar. Senaryodaki bir çok açığı dile getiriyorum ondan heralde. Senasirtler çok afalladı. Pusu'da ki senaryo haftalık yazılıyor. Yatıyorlar, saçmalıyorlar. Geçen hafta senaryo yazılamadığı için kurtlar vadisini yayınlamadılar. Ve yanıltıcı mesaj olarakta önceki bölümlere rtük tarafından gelen sansür denildi. Rütk le ne alakası var ve eski bölümü zaten yayınladınız. Bizleri eşşek yerine koymaya çalışıyorlar. Forum açmışlar doğruları söyleyince mesajımız yayınlanmıyor. Diziyi tesadüfler üzerinde yürütüyorlar. Senaryo suikastler ile başladı geldiği yere bak. Bu dizinin sürükleyiciliği gibi görünsede senaryoyu devam ettiremem başarısının bir göstergesidir.

Baro'nun çok çok üst seviyesinde adamlar çıkarmaları başlı başına bir saçmalıktı. Çünkü baronun zamanını hatırlarsanız ve nasıl korunduğunu ve şimdi onun üst seviyesindeki adamların ne kadar aciz olduğunu. Bu başlı başına bir saçmalık.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
KV, Annem dizisi yaninda halen en cok zevk alarak izledigim dizi.
En cok garibime giden, Polat eskiden 3-4 araba onlarca koruma ile dolasirken Pusu da koruma kadrosu olmamasi.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Benim en cok garibime giden de , Polat'in tum konseyi dagitmasi, onlarca mafyayı indirmesi ve 3500 bolumdur yikilmadim, ayaktayim diyen bir kisi.:)

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cenazede hatırlarsanız, polat ben İskender Büyüğü arslan bey'in yanında görmüştüm dedi. Madem arslan beyle İskender büyük aynı safdaydılar, İskender Büyük barondan bile üst seviyedeki bir adamı emri altına alacağı kadar büyük insan dı neden arslan bey 70 bölüm baronu ve konseyini yok etmeye çalıştı ? İskender büyük gidip baron'u yok edebilirdi.

Senaryo dediğim gibi çok dengesiz. Şu mematinin ölüp ölmediğini kim bilir kaç bölüm daha göstermeyecekler. Bunların hepsi zaman kazanmak için. Önceki kurtlar vadisinde bunlar bölüm bölüm gösterilirdi. Dikkat ederseniz Şuan dizinin ilk 5 dakikası ve son 5 dakikası arasındaki tüm sahneler "Geri dönüğüm kutusu" 'na atılacak vaziyette.

1. sezonda 4 aileyi konu aldılar. Aileler öyle bir tanıtıldıki polat bu aileler ile 100 bölüm uğraşır dedik. Ama senaristler aileler ile bu işin gitmediğini anlayınca şimdi yine senaryo yön değişdirdi ve şuan polat istese tüm aileleri ele alacağı bir duruma geldi.

Polat füzelerin donanımı ile oynamasaydı bu ülkeyi 2 bin yıldır yönetenler imha olacaktı :)
1. sezondaki bilgisayarcı tamer ihanet etti. Peki kimdi tameri yöneten ? buna halen daha açıklık getirilmedi.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
KV, Annem dizisi yaninda halen en cok zevk alarak izledigim dizi.
En cok garibime giden, Polat eskiden 3-4 araba onlarca koruma ile dolasirken Pusu da koruma kadrosu olmamasi.

Polat'ın babası kaçırılınca bütün korumaları kaldırdı artık benim korunacak birşeyim yok dedi. Filmin başında 4 - 5 arabayla geziyordu

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Saçma olan tarafıda o zaten. Korunacak kişi kendisi. 3-5 adamla gezsin ben bile pusu hazırlarım.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Heyecan doruğa ulaştı. Dizinin ilk bölümlerinden beri Kurtlar Vadisi’nin vazgeçilmezleri arasında bulunan Memati Baş bu bölümde İskender Büyük’ün silahından çıkan kurşunla hayatını kaybediyor. Diziye renk katan devletin sahipleri ile Polat Alemdar buluşuyor. Polat kırmızı kitabı okuyor. Derin devlete gönderme yapmak için 'Devletin Sahipleri' kavramını Türkye gindemine yerleştiren dizi, İskender Büyük tiplemesiyle de derin devlet yapısına gönderme yapıyor. İskender, darbe hazırlıklarına başlayıp ilk iş olarak İstanbul’u karıştırmaya çalışıyor. Memati’nin yeni ortağı olan Yalçın Bulut’u Muro vuruyor.

Kurtlar Vadisi Pusu hayranları geçen hafta beklenmedik sürprizle karşılaşmıştı. Dizinin fanatikleri heyecanla bekledikleri yeni bölümün yayınlanmayacağını öğrenince sitem ettiler. Konuyla alakalı Pana Film, Kurtlar Vadisi Pusu’nun resmi internet sitesinde geçmiş bölümlerinde yayınlanan bazı sahnelere RTÜK tarafından ceza uygulandığını açıklayarak ‘31. bölümünün yeniden revizyona girmesi gereği doğmuştur.’ şeklinde yazılı açıklama yaptı. Aksiyon sahnelerinde değişiklik yapılacağı bilgisini veren Pana Film ‘27 Mart Perşembe gecesi izleyicileriyle buluşacaktır’ dedi.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yazılanlara katılmamak elde değil.Mehmet Karahanlı ve ekibinin bu aileler yanında hiç bir şey olduğunu göstererek izleyiciyi heyecanlandırmak istediler pusunun başında, ama görüyoruz ki bir dişçide muayene olurken vurulacak kadar acizler.Kurtlar vadisinde polat alemdar baronla görüşmeye giderken helikopterle alınıp özel korumalar ve güvenlik önlemleriyle ancak baron'un karşısına çıkabilirdi.Epey bozdular seneryoyu.Pusu'nun konusundan şaştılar ve şimdide şaşmayı dizide Abdülhey'in Polat'a "Abi biz ailelerden girdik nası buraya çekildik" gibi güya kasıtlı olarak seneryo öyle yazılmış süsü veriyorlar.
Bir dizide her hafta seneryo yazılıyorsa o diziden iş olmaz.Seneryo sabit ve hazır olmalı..Ne demek yani kamuoyunun tepkisine göre seneryo yazmak tam bir saçmalık.

Jan_Dark!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurtlar vadisi pusu hemen pişen bır yemek,farketmedınızmı ne pusu olabıldıler nede terör,murolar var teröru işliyorlar baronlar piyonlar var pusuyu saçmaladılar ya dıyecem ama bunu yapmakta buyuk maharet canım bunu bıle izlerken reklam gırınce offf dıyoruz,bence ıyı ıyı devam uyumaya müsaıtız bazen diziyle bazende asparagaz haberlerle uyuyan bir mılletız belkı sabaha kıriz var ama dedımya BEDAVA YAŞIYORUZ SEVGİLİ ÜLKEM BEDAVA!

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mematinin ölmeyeceğini söylemiştim :)

Bu arada muronun kadın taklidi yapması kötüydü,ayrıca polatın o kitabı okuması neydi öyle?Resimlere baksan daha yavaş sayfa geçersin.Üst satırı bile okumadan sayfa sayfa geçti :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Mematinin ölmeyeceğini söylemiştim :)

Bu arada muronun kadın taklidi yapması kötüydü,ayrıca polatın o kitabı okuması neydi öyle?Resimlere baksan daha yavaş sayfa geçersin.Üst satırı bile okumadan sayfa sayfa geçti :)

Kesinlikle haklısın.
O kadar kalın bi kitaba sığdırılan devlet sırları da neymiş çok garipsedim.
Her bir ayrıntısını da aklında tutamayacağını göz önünde bulundurursak saçma olmuş.
Bu arada Yalçın Bulut ölmez. Telefonla bişeyler karıştırdı oradan bişeyler çıkacak. :D

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bencede bulut ölmez.Çeto ölmez.Hakan ölmez.Tataroğlu ölmez.

Hepsini yazdım işte beni kandıramazlar :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
[youtube]W28MiBxr8vU[/youtube]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi