İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisini izliyor musunuz?

Kurtlar Vadisini izliyor musunuz?

• Hiç kaçırmam

Kullanılan: 38 37.3%
  • İzlerim

Kullanılan: 29 28.4%
  • İzlemem

Kullanılan: 24 23.5%
  • Hiç izlemedim

Kullanılan: 11 10.8%

• Kullanılan toplam oy
    102

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Bence Memati'nin isi cikti arkadaslar yada bir saglik problemi var 2-3 hafta izin aldi. Senaryoda o sekilde duzenlendi.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
son bölümde satır aralarından birşeyler çıkaran varmı ben pek bişey anlamadım, yıldızın bir oyunu çıkacak belli ama ne olduğunu çözemedim. tataroğlu yaşarsa polatla birlikte iskender büyüğü devirmeye çalışacaklar gibi görünüyor, peki göremediğimiz ne :p

memati eroin bağımlısı oldu normal şartlarda uzun bir süre sahalara dönemez tedavi olucak vs.vs.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Umarım kayıt yapılan kamerayı orada bırakmazlar.Bırakmaları halinde polis tarafından kayıt bulunacaktır.Buda Abd grubu ile polatın arasını açabilir.

Bu arada dikkatimi çekiyor.Baskınlarda bir kurşunu kişi neresinden yerse yesin direk sesini çıkarmadan ölüyor.İyide kardeşim adam sırtından kurşun yiyince sessiz sedasız düşer mi hemen?Polat,hakan,bulut hepsi birden fazla kurşun yediler ama maşallah aynen devam ettiler.Ama bu figuranlar nedense tek kurşunda bitiyorlar.

Senaristlerin bu tarz ayrıntılara dikkat etmesi gerekir.Ayrıca bombalama grafikleride komikti :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bu Hüsnü Bey'de birşeyler var ama ne bilemiyorum...

İleriki bölümlerde görürüz artık :D
Kim bilir belki yaşlılar arasında oda vardır...

Jan_Dark!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oda abdül gibi ajan olabılrmi,bence olabilir bu dizide herşey olabilir:D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
nerde o eski kurtlar vadisi .... Hey gidi günler hey...
Abdülün ilk çıktığı zaman aklıma geldi birdem :D

Jan_Dark!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hıhı benımde,dunyanın tum pislıgını süpürmek için küregı elınde fırcası belındeydi,fakır ama kafası rahattı şimdı rahat bir uykusu bıle yok:( kız koptum yıne ya:D

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurtlar Vadisi Pusu 33.Bölüm Fragmanı Buyrun:
[YOUTUBE]e1-Sfdj7MOQ[/YOUTUBE]

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
33. bölüm hakkında yorum yapan yokmu işler baya karıştı sonunda
Mematiyi diziden çıkaracaklarını düşünüyorum.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen hafta ile bu hafta memati sebebiyle suratımızı hayli buruşturdular,güzel bölümler bizi bekliyor.

mematinin diziden çıkacağını düşünmüyorum, ama illa ölmesi gerekiyorsa şöyle bir kurgu yapabilirim,

mematinin polata saldırması,mematinin uzun süre eski haline dönemeyeceğinin bir işaretiydi,eroinin ne kadar etkisinde olduğunu polata söylediği "sen vermedin mi beni onların eline" cümlesinden anlayabiliriz.

şuan tecrit halinde olduğu için pek birşey göremeyeceğiz,krizler alışagelmemiş hareket ve davranışlar dışında.

tecrit halinden çıktığı anda herşey mematiye kalır,eğer eroini tekrar kullanırsa kendi kafasına sıkar.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
geçen hafta ile bu hafta memati sebebiyle suratımızı hayli buruşturdular,güzel bölümler bizi bekliyor.

mematinin diziden çıkacağını düşünmüyorum, ama illa ölmesi gerekiyorsa şöyle bir kurgu yapabilirim,

mematinin polata saldırması,mematinin uzun süre eski haline dönemeyeceğinin bir işaretiydi,eroinin ne kadar etkisinde olduğunu polata söylediği "sen vermedin mi beni onların eline" cümlesinden anlayabiliriz.

şuan tecrit halinde olduğu için pek birşey göremeyeceğiz,krizler alışagelmemiş hareket ve davranışlar dışında.

tecrit halinden çıktığı anda herşey mematiye kalır,eğer eroini tekrar kullanırsa kendi kafasına sıkar.

mematinin tecrit ten çıkması dediğin gibi çok uzun zaman alır o kadar süre mematiyi dizide pasif tutacaklarına öldürürler daha iyi bir son olur memati için. Bulut 1 ay yatması gerekirken hemen kalkması saçma ama iyi oldu. Şuan pek birşey çıkaramadım derin olaylardan bundan sonraki bölümlere bakıcaz artık.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Memati ölmeyecek, amaçları zaten sizin kafanızı karıştırmak ;)
Dizide dikkat ettiyseniz uyuşturucu hakkında sosyal bilgiler veriliyor. Vatandaşı bilinçlendirmek için; Polat uzmana detaylı bilgi vermesini istiyor. Memati ölürse izleyici kitlesi(çok büyük) eroinden kurtuluşun imkânsız olduğu yönünde bir kanaat getirir. Bu mesajıda dizi ekibi vermek istemez. ;)
Kimse etkilenmez demeyin; vatandaşımızın, Memati ölürse onun için gıyabi cenaze töreni düzenleyebileceğini iddia ediyorum. :D

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada muro'nun da ömrü giderek kısalmak üzre hayranlarına duyurulur,2 bölüm sürmez muro'nun ölmesi,işbirlikçi ajan olduğunu kabul etti, en yakın zamanda infaz edilir.

infaz edilmezse bile bulut onun işini bitirir diye düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi