İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisini izliyor musunuz?

Kurtlar Vadisini izliyor musunuz?

• Hiç kaçırmam

Kullanılan: 38 37.3%
  • İzlerim

Kullanılan: 29 28.4%
  • İzlemem

Kullanılan: 24 23.5%
  • Hiç izlemedim

Kullanılan: 11 10.8%

• Kullanılan toplam oy
    102

Makif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kv izlenmezmii yaa ama son bölümünde cok üzüldm o uyusturucu muhabeti :(

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Muro kesinlikle ölmez.Amacı değişir,yeri değişir ama ölmez.Mematiye gelince, burada iş, diziden çok gerçek hayata bakar.Eğer memati rolünü oynayan arkadaşın, dizi yapımcılarıyla ilgili problemleri var ise mutlaka ölecektir.Ancak sorun yok ise, sırf diziye hareket gelsin diye, mematiyi öldürmezler.

Benim anlamadığım bu abdüley, niye dul kıza yaklaşıyor,ayıp değil mi? :D

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Muro kesinlikle ölmez.Amacı değişir,yeri değişir ama ölmez.Mematiye gelince burada iş diziden çok gerçek hayata bakar.Eğer memati rolünü oynayan arkadaşın dizi yapımcılarıyla ilgili problemleri var ise mutlaka ölecektir.Ancak sorun yok ise sırf diziye hareket gelsind iye mematiyi öldürmezler.

Benim anlamadığım bu abdüley niye dul kıza yaklaşıyor,ayıp değil mi? :D

Abduley de Polat ta
Bacım diyor bence öyle bişey yok...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim forumda eski bölumler 1-10 arasi izleme rekoru yapmislar 3.417 kez izlenmis ve yeniside baya seyrediliyor bence baya tutuldu ve tutmayada devam edecekdir...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Son bölümde kafa kesme sahnesi biraz yavan kaldı :) Yani tamam rtük kızıyor ama bu kadar da abartmayın...

Yakında silahların üzerine sansür yapılırsa şaşırmam.Ama çare değil.Sadece biz yaptık oldu mantığı var.Yoksa sigaranın üzerine "Sigara Öldürür" yazdılarda bir çare mi oldu?

Eskisi gerçekten abartıydı.Genç arkadaşları özendiriyordu.Fakat şimdide biraz fazla durgun oldu.O orta çizgiyi çok iyi yakalamak gerekli diye düşünüyorum.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
"Hüsnü Deli Yalınkuşan - Hüsnü Deli Yalınkuşan lütfen danışmaya" çok güldüm burda yaw :p

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maç akşamları hariç tv izlemem:) dizi değilde tv toptan gereksiz:)

fethimurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık sıkmaya başladı. Polatımız bir an önce bir şeyler yapmaya başlasa da en azından iskender olmasa da en iyi adamlarından bir kaçını temizlese. Hep iskender hep iskender olmuyor.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Artık sıkmaya başladı. Polatımız bir an önce bir şeyler yapmaya başlasa da en azından iskender olmasa da en iyi adamlarından bir kaçını temizlese. Hep iskender hep iskender olmuyor.

İskenderin sağ kolu ile hakandan başka pek adamı yok.Hakan da zaten elleride...

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iskender yine kaçar ..

Türkiye'de bunlarmı oluyo buna gülerim ben daha sokak ortasında birilerini öldürüp belinde silahla gezen adam görmedim :) bukadar abartmamak lazım olayı :)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karakolun ön kapısından girip arka kapısından çıkıyorlar haklısın :)

fragmanda iskender çok derin düşünüyor bombalayacak yine bir yerleri mematide iyi fırça yemiş ustasından önüne geleni vuruyo uyuşturucu ile ilgili kişilere benziyorlar

bumber konuyu saptırmamak ve polemik yaratmamak için söylüyorum karakola gir sonrada arkakapıdan çıkmayı dene :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5