İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kutlu Dogum Promosyonu - Limitsiz Hosting 5.99$/Ay - Ikrahosting.net

• Konbuyu başlatan themaniac
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
Kutlu Dogum Promosyonu - Limitsiz Hosting 5.99$/Ay - ikrahosting.net

Sizlere garip gelebilir ama Herkes yilbasinda vs kampanya yapiyor. Ikra Hosting olarak bizde bizim icin bize ait bize ozel gunlerde kampanya yapiyoruz ve yapacagiz insallah.

14-15 Şubat 2011 tarihlerinde limitsiz hosting için anasayfamızda yeni bir link koyacağız ve limitsiz hosting sadece aylık 5.99$ olacak.

Bu kampanya sadece ayın 14ünü 15ine bağlayan gece Mevlid Kandili (Efendimiz hazreti Muhammed sav'in doğumu).

Not: Biz 20 Nisan olarak sabitlemiş olsakta ay takvimine göre her sene 10ar gün mevlid kandili öne gelmektedir ve bu senede Mevlid Kandili 14-15Şubat günlerine denk gelmektedir.

Yeni promosyonumuz hayırlı olsun!!!

www.ikrahosting.net

TurkDizi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel bir uygulama gerçekten, hayırlı satışlar

örnekhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1) Sizin faaliyet belgeniz nerede? Sitenizde neden faaliyet belge numaranız bulunmuyor?
2) Sizin sitenizin neden bir otomasyonu yok? Müşteriler yönetimini nasıl sağlayacaklar?
3) Sitenizde iletişim bölümünde neden bir iletişim adresiniz mevcut değil?

Cevaplarsanız Sevinirim.

T

themaniac

Misafir
1- faaliyet belgesi turkiyedeki hostingler icin gecerlidir. bizim hostingimiz Amerika lokasyonludur ve ofisimizde Taylanddadir
2- musterilerimiz var sorabilirsiniz kendilerinin cpanelleri var ve kendileri duzenlemelerini yapiyorlar
3- sanirim gozunuzde bir problem var asagidaki link sitemizdeki iletisim menusunun linkidir. adresimiz telefonumuz email ve msn adresimiz mevcuttur. ayrica sitemizde online destek kismi mevcuttur. bu sekilde musterilerimiz msne eklemedende bizimle irtibat kurabilirler
http://ikrahosting.net/index.php?option=com_content&view=article&id=79&Itemid=120

örnekhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben mi sorun var? 2 Ayrı makinadan giriş yaptığım halde iletişim bölümü açılmıyor. Gerçi benim için pek bir sorun teşkil etmiyor. Türkiye'deki hostingler ya da Avrupa'daki hostingler diye bir ayrım yok. 2 Adet Linux Dedicated'im İngiltere'de barınıyor. Fakat YS sahibiyim. Sonuçta yönetim alanında yurtdışı yurtiçi ayrımı yapılmıyor. Orada Hangi DC olursa olsun giriniz diyorlar. Neyse, hayırlı satışlar.

T

themaniac

Misafir
sizede hayirli satislar dilerim. siz soyledikten sonra ben iletisim sayfamiza girdim baktim. calisiyor bir sorun yok. sizede hosting islerinizde basarilar dilerim

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
arkadaş hiçbir kurala uymuyor,

forum kuralları,

1. Telekom faaliyet belgeniz olmali ve en az 3 ay önce alinmis olmali,
2. Tek sayfa dahi olsa düzgün sekilde tasarlanmis bir siteniz olmali,

3. Sitenizde adresiniz,sabit telefon numaraniz,firmaya ait banka hesaplariniz,size ulasabilecekleri destek ve acil durum yollari,hizmet,geri iade ve gizlilik sözlesmesi acikca belirtilmis olmali,

4.Hizmet,geri iade ve gizlilik sözlesmesi anasayfanizdan ulasilabilecek sekilde belirgin ve net olmali,

5. Site whois bilgileriniz gercek ve sitenizle uyumlu olmali,

6. Sitemize kayit tarihi en az 30 gün önce olmali.

adrese bakınız, taylanda kadar gitmeniz gerekir, orada havalar iyimi bari,
İletişim

Email: [email protected]

MSN: [email protected]
Tel: +66838059035

Ofis Adresi:

77/7 Soi 1

MooBaan Chollada

Saimai34, Bangkok

THAILAND

10220

T

themaniac

Misafir
1.ci kuralin turkiyedeki hosting sirketleri icin gecerli oldugu kismi silipte yolladiniz sanirim. neyse ben cok tartismaya girmek istemiyorum ne de olsa bizim yaptigim isimiz belli, yerimiz yurdumuz belli.
eger cok merak ediyorsaniz sizin gelmenize gerek yok, mektup ile bir yazi yollayin birseyler sorun, bende size direk buradan cevap yazayim.
Onunla ne ugrasicam demeyin bastan soyleyeyim, madem bu kadar guvensizsiniz ve bunu burada belirtiyorsaniz o kadarini da yapin ki samimiyetle elestiri yaptiginizi dusunelim. Yoksa sirf laf olsun diye yazdiginiz ortaya cikmis olacaktir.

T

themaniac

Misafir
bizimle ticarette bulunanlar var elbette. ancak gizlilik geregi biz kimsenin emailini yada telefonunu alin buyrun arayin konusun diyemiyoruz.
Ancak size bir websitesi adresi linki verecegim altta bulunan. burada bizden host edinmis kac tane domain oldugunu gorebilirsiniz
http://www.dailychanges.com/ikrahosting.net/

vpsserver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"

1- faaliyet belgesi turkiyedeki hostingler icin gecerlidir. bizim hostingimiz Amerika lokasyonludur ve ofisimizde Taylanddadir
2- musterilerimiz var sorabilirsiniz kendilerinin cpanelleri var ve kendileri duzenlemelerini yapiyorlar
3- sanirim gozunuzde bir problem var asagidaki link sitemizdeki iletisim menusunun linkidir. adresimiz telefonumuz email ve msn adresimiz mevcuttur. ayrica sitemizde online destek kismi mevcuttur. bu sekilde musterilerimiz msne eklemedende bizimle irtibat kurabilirler
http://ikrahosting.net/index.php?option=com_content&view=article&id=79&Itemid=120

Uygulamanızı gerçekden beyendim hayırlı işler olsun. Ancak taylandda ofisiniz var ise neden tayland kısmında yani oranın hosting vb. forumlarında satış yapmıyorsunuz ? neden türkiye ? yurt dışından birçok tanıdığım hostingci var ancak hiçbirinin senin gibi bir yanıt verdiğini duymadım türkiyeden ys belgesi almanız çok zor olmasa gerek. çok cuzi fiyatlarada WHMCS panelli temalar satıyorlar almanızı tavsiye ediyorum.siteniz çok dandik !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5