İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kutlu Dogum Promosyonu - Limitsiz Hosting 5.99$/Ay - Ikrahosting.net

• Konbuyu başlatan themaniac
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
nedense sadece diger hosting satanlar olumsuz yorum yapiyor. neyse. biz Taylanddada hizmet ediyoruz.
Neden Turkiye sorusuna gelince bu cokda zor olmasa gerek. Ben Turkum. Tay degilim. yani kendi ulkemin insanina ulasmamda ben bir sakinca gormuyorum. ayrica Taylandda oldugu kadar Turkiyede de tanidiklarim var.
Ayrica biz kendimizi ulke bazinda kisitlamiyoruz. Suan ki calismamiz da sitemizi 4 dilde yayinlamak var. Insallah ileride daha cok dillerde de yayinlar. lutfen dar dusunmeyin. Bir cok dilde hizmet etmek kimseye zarar getirmez. ve kimse sadece bir ulkede hizmet etmek zorunda degildir.

highdedicated

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nedense sadece diger hosting satanlar olumsuz yorum yapiyor. neyse. biz Taylanddada hizmet ediyoruz.
Neden Turkiye sorusuna gelince bu cokda zor olmasa gerek. Ben Turkum. Tay degilim. yani kendi ulkemin insanina ulasmamda ben bir sakinca gormuyorum. ayrica Taylandda oldugu kadar Turkiyede de tanidiklarim var.
Ayrica biz kendimizi ulke bazinda kisitlamiyoruz. Suan ki calismamiz da sitemizi 4 dilde yayinlamak var. Insallah ileride daha cok dillerde de yayinlar. lutfen dar dusunmeyin. Bir cok dilde hizmet etmek kimseye zarar getirmez. ve kimse sadece bir ulkede hizmet etmek zorunda degildir.

olumsuz yorum olarak algılama sadece soruyoruz thailandda ofisiniz var ancak sitenizde thai olarak dil yok neden acaba ? belgelerinizi al dememizin sebebi bizim yararımıza değil aslında senin yararına aslında seni düşünen insanlar bu tür eleştiride bulunuyor , ve türk isen satış yapacaksan ys belgeside almak zorundasın.

T

themaniac

Misafir
cok sagolun beni dusundugunuz icin ama ben Turk oldugum icin ys belgesi almak zorunda degilim. ve Turkiyeye hosting sattigim icinde belge almak zorunda degilim. sonucta ikrahosting de degisik ulkelere hosting satan hosting sirketlerinden birisi. Misal Bangladesh'te musterimiz var ama ordan musterimiz var diye oranin belgesine ihtiyacimiz yok.

Her bulundugu ulkenin sartlarina gore hareket eder.

Neden Tayca yok sorusuna gelince. suan icin hepsi tercume asamasinda, sitemizin yeni haliyle tercumesini yaptiriyoruz. ve insallah yakinda ingilizce en.ikrahosting.net
rusca ru.ikrahosting.net
ve tayca th.ikrahosting.net
hizmete girecektir.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
arkadaşlar üye hakkında gelen raporlara ve burda yazdığınız mesajlara istinaden ve annudora isimli üyemizin tavsiyesi üzerine enisaksunun sisteme giriş ip lerini kontrol ettim. ip lerin hepsi tayland tabanlı iss ip leri çıktı. bilginize.

ayrıca 24 Ekim 2007 ÇARŞAMBA tarihli Resmi Gazetede yer alan TELEKOMÜNİKASYON KURUMU TARAFINDAN ERİŞİM SAĞLAYICILARAVE YER SAĞLAYICILARA FAALİYET BELGESİ VERİLMESİNE İLİŞKİN USUL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK'te 4. maddenin birinci bendinde geçen Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde erişim sağlayıcı olmak isteyen sermaye şirketleri ile yer sağlayıcı olarak faaliyet göstermek isteyen gerçek veya tüzel kişiler, hizmet vermeye başlamadan önce Kurum tarafından düzenlenecek faaliyet belgesini almakla yükümlüdür. hükmüyle arkadaş ys belgesinden muaf duruma düşmektedir. Buna göre arkadaşın hukuki sorumlulukları Taylandda ikamet etmesi gereği o ülke yasaları tarafından belirlenir.

T

themaniac

Misafir
Allah razi olsun Admin. Yani sanki dun bu ise girmisler gibi arkadaslar yuklenmeye calisiyorlar. Bakin adam bakmis gormus ki ben Taylanddan giriyorum, yerlesimim burasi. Bu isi buradan yurutuyoruz.
Rabbim size verdigi musterileri on katina katlasin. Daha cok isiniz olsun. ama yok senin oyun yok buyun yok demeyle vermesin kimseye. misal deyin ki hocam biz senden uygun fiyata veriyoruz hosting. gelince yazin bu sayfaya. Bende diyeyim ki helal olsun benden uygun fiyata yapiyor.
Herkese hayirli satislar dilerim.

örnekhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah razi olsun Admin. Yani sanki dun bu ise girmisler gibi arkadaslar yuklenmeye calisiyorlar. Bakin adam bakmis gormus ki ben Taylanddan giriyorum, yerlesimim burasi. Bu isi buradan yurutuyoruz.
Rabbim size verdigi musterileri on katina katlasin. Daha cok isiniz olsun. ama yok senin oyun yok buyun yok demeyle vermesin kimseye. misal deyin ki hocam biz senden uygun fiyata veriyoruz hosting. gelince yazin bu sayfaya. Bende diyeyim ki helal olsun benden uygun fiyata yapiyor.
Herkese hayirli satislar dilerim.

Eyvallah herkes Müslüman. Fakat şu kalınla belirttiğim yazında kendine katılıyor musun sen? Şahsen bi hostingci olarak benim konuma böyle bi yorum gelse karşımdakinin bu işi yaptığından şüphe duyarım. Bu nedir biliyor musun? Bakkala ekmek almaya giren bi adamı kapıda tutup, gel bende daha kaliteli ekmek var diyip bakkalın ekmeğiyle oyun oynamaktır. Kimsenin bir başka kişinin ekmeğiyle oynamaya hakkı yok. Ben burda 1 TL'den 10 GB alan'da satarım. Fakat rekabetinde bi sınırı var.

Yazdığın şeyi iyi düşün derim. Herşeye tamam ama bahsettiğin olay ayıp. Bir başkasının ekmeğiyle oynamak kimseye düşmez bunu da belirteyim. Dün girmişsin ya da yarın gireceksin bu işe önemli değil benim için. Sitende Joomla mevcut. Bir Hosting yönetim otomasyonu değil. Buna bakarım. Serverlarının kalitesine bakarım. Ping değerlerini incelerim. Herkes eski bu işte. Ben 2006'dan beri yapıyorum. 2009 başlarında sabit bir isimle girdim bu sektöre. Bir kaç ay içerisindede Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi aldım.

Eğer eski isen, joomla ile hazır bir tema kullanmazsın. Kimse senin faaliyet belgeni verip vermeyeceğini beklemiyor burada bunu sende tahmin ediyorsundur. Herkese ters cevap vermek zorunda da değilsiniz. Belirteyim. Faaliyet belgesi olmayan bir firmadan kalkıp alış-veriş yapan bir çok insan var. Türk insanı bunlar. Sonra da bir sorun olduğunda haklarını savunamadıkları için Türk Firmalarını kötülüyorlar. İşini hakkıyla yapan var yapmayan var. Bilişimci adam var, tostçu adam var. Aradaki farkı burada verdiğin fiyattan anlamak mümkün değil.

Bizde bunlara bakarak insanlara şekil vermeye çalışıyoruz. Eğer sen adres vermezsen bu adam sana nereden ulaşsın? Eğer sen telefon vermezsen bu adam sana nerden ulaşsın? Eğer sen fatura kesmiyorsan ilerde kapatıp çekip gittiğinde bu adam hangi hakkını savunsun? Değil mi?

Sadece kendi tarafımızdan bakarsak, ZAMANbilişim İnternet Teknolojileri'nde 1000+ müşterim vardı. Devam da edebilirdim. Fakat müşterilerim zarar görmesin diye devretme kararı aldım. Bu da buna benzer bir olay. Umarım farkına varmışsınızdır birşeylerin.

Not: Spam'da yapmazsan sevinirim. Konunu üstte tutmak için full kendin mesaj yazmışsın. Kim yorum yazıyorsa yazsın. Sen kendini üste çıkartıcaksın diye sürekli güncel yazmazsan sevinirim.

Saygılarımla.

T

themaniac

Misafir
son uc sayfada sadece 2 kere konu guncel yazmisim. neyse ben sizin dediklerinizden hakikatli olanlari aliyoruz. Allah razi olsun.

Yukari da admin diyecegini dedi. Herkesin musterisi kullanicisi da kendine. Allah isinizi yolunuzu acik etsin.

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
yeni konu acmak istemedim konuylada alakasız o yüzden kusura bakmayın bir sorum var sitelerimin tamami suspeneded durumunda suan gönderilen mailler aktif olduktan sonra ulaşır mı ?

bu arada forumda ana sayfasında 2 kere bu hatayla karşılaştım bilginize

504 Gateway Time-out
nginx

haydarr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ALLAH hayırlı işler versin sitenizide inceledim sade ve anlaşılır şu an ihtiyaç yok ama olduğunda kesinlikle sizi tercih ederim ben ve çevremdeki insanları yönlendiririm tekrar hayırlı işler olsun:alkış:

T

themaniac

Misafir
Allah razi olsun arkadaslar. Insallah Mevlid-i Nebi 14-15 Subat tarihlerinde hic kimse bu kadar ucuza limitsiz hosting almamis olacak. Insallah bu gibi uygulamalari da her sene devam ettirmeyi arzu ediyoruz. Herkesi imkanlarimizdan faydalanmaya davet ediyorum

T

themaniac

Misafir
1 hafta sonra sitemizin anasayfasinda satin alma linki bulunacaktir.

T

themaniac

Misafir
14Subat tarihinde sitemizden bilgi mesaji almak isteyenler [email protected] e email atabilirler. bu sekilde promosyon baslar baslamaz ilk sizin haberiniz olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5