İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KWY Logo Yarışması (16 Eylül - 30 Eylül)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ve birinci olan yarışmacımız escaperx

bikampus.png
bikampussiyah.png

Tebrikler escaperx . Ödülünüzü admin[at]ikrahosting.net adresine psd dosyanızı yollayarak alabilirsiniz.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Ve birinci olan yarışmacımız escaperx

bikampus.png
bikampussiyah.png

Tebrikler escaperx . Ödülünüzü admin[at]ikrahosting.net adresine psd dosyanızı yollayarak alabilirsiniz.

Fontunu bende çok beğendim fakat bende font seçme sorunu var zevksizim o konuda. Tebrikler escaperx :alkış:

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
KWY Logo Yarışmamız burada sona ermiştir. Kazanan arkadaşları tebrik ederiz. Ödüllerini psd dosyalarını admin[at]ikrahosting.net adresine yollayarak alabilirler.

Bir sonraki yarışmamız KWY Makale Yarışması olacaktır. Tarihine henüz karar vermedim. Okullarınız da olduğundan "bu tarihlerde yaparsanız herkes katılır" şeklinde önerilerinizi bekliyorum...

NOT: Bu yarışma ve önceki yarışma kazananlarını da makale yarışmasına alacağız. Herkes katılabilecek.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
KWY Logo Yarışmamız burada sona ermiştir. Kazanan arkadaşları tebrik ederiz. Ödüllerini psd dosyalarını admin[at]ikrahosting.net adresine yollayarak alabilirler.

Bir sonraki yarışmamız KWY Makale Yarışması olacaktır. Tarihine henüz karar vermedim. Okullarınız da olduğundan "bu tarihlerde yaparsanız herkes katılır" şeklinde önerilerinizi bekliyorum...

NOT: Bu yarışma kazananlarını da makale yarışmasına alacağız. Herkes katılabilecek.

Buna katılmayacağım makalede pek iyi olduğum söylenemez. :/
Aslında logodada iyi değilim (çaktırmayalım) . :D

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bir sonraki yarışmada jüri seçilirsem rüşvet miktarımı yükselteceğim.

Kazananları tebrik ederim.

T

themaniac

Misafir
bencede puanlarin ucretini arttiralim biraz Ovetto. Bence cok ucuza veriyoruz :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
3 yaşında olmama rağmen 5 yaşındaki bir adam kadarçok olgun biri olarak katılan ve kazananları tebrik ediyorum ... Perseus, seni anlıyorum, benim de hakkım yendi ancak güzellik göreceli bir kavram olsa gerek; ben sarmısağı çok seviyorum ama kimse ben sarmısak yediğimde beni öpmüyor mesela ...

Neyse;
İlaveten saygıdeğer amcalar veteyzeler jürisi ve jürinin kat kat fazla değerlisi sayın prenses Eif makamı,
Bana yapılan büyük bir haksızlığı belirtmek isterim
Kesinlikle birinci ben olmalıydım ...
http://forum.iyinet.com/1153250-post110.html (logolardaki asalete bakın lütfen)
Tamam kamp çadırı esinlenme olabilir ve Harward logosu da.
Ancak ne o çadır ne de Harward şikayetçi olmadğıından özgün sayılır.

Hakkım olan verilmez ise "Daha da Davos'a Gelmem Benim İçin Bitmiştir"
En azından bir teselli ödülü; oyuncak traktör, kailu boyama kitabı ve eif nişanesi istiyorum ...
Bi biskrem daha veririm
Gereğinizin yapılmasını arz eder, ellerinizden öperim
Bilgican (3)

T

themaniac

Misafir
Hakkım olan verilmez ise "Daha da Davos'a Gelmem Benim İçin Bitmiştir"
En azından bir teselli ödülü; oyuncak traktör, kailu boyama kitabı ve eif nişanesi istiyorum ...
Bi biskrem daha veririm
Gereğinizin yapılmasını arz eder, ellerinizden öperim
Bilgican (3)

Bilgican'cim yarismayi aslinda sen kazandin ama biz sana ve diger uyelere saka yaptik :tili sende kimseye soyleme ki saka bozulmasin :D

Bu arada Davos espirisi guzeldi :)

Ekleme:
diploma.jpg

Perseus sen bu resimden mi esinlendin?

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
themaniac, ab. evet bi resimden esinlendim fakat bu değildi. Ayrıca bu resim gibi çok var. Aslında ilk başta sadece kep yapmıştım fakat daha iyi görünmesi için yanına bi rulo yaptım. Ruloya çok zaman harcadım. Zaten PSD dosyasından bakabilirsin yaptıklarıma...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5