İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Laptop Tavsiyesi

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
siemens dıyorum o kadar :) aynı marka işlemcı aynı marka ram vs. dığerlerınden çok daha hesaplı ı 1 yıldır kullanıyorum banamasın demıyor :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle vaio derim ama o kadar paran yoksa dell en iyisidir. şimdiye kadar kullandığım en iyi laptop vaio 13.3" bir alet o damasamda yatıyor zaten ordan yazıyorum.

dell oldukça sağlam ve kararlı çalışır ve ayrıca sistem geri yüklemesi iyidir. hızlı kuruverir yeniden. tabi türkçelerde yok sanırım o biraz kötü.

toshiba pahalı olduğuna değmiyor. azıcık daha koy sony'nin f ve s harfi geçmeyen modellerinden al. çok uğraştım bu işlerle sony en kralı :)

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fijutsi-siemens kullanan 2 arkadaşım var, çin malı ipodlardan daha kötü.

birincisi 2 kere servise yolladı (1 aylık makine) yenisiyle değiştirecekler çünkü 3. bozuluşu

diğeride bir kere gitmişti sonra noldu bilmiyorum.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
fijutsi-siemens kullanan 2 arkadaşım var, çin malı ipodlardan daha kötü.

birincisi 2 kere servise yolladı (1 aylık makine) yenisiyle değiştirecekler çünkü 3. bozuluşu

diğeride bir kere gitmişti sonra noldu bilmiyorum.

Fujitsu Siemens Amilo 1420 kullanıyorum 2. senem tık yok maşallah ...

tabs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaio ların ekranlarında proble var.. asla derim sonyden uzak durucaksın bu konuda... elimde hp var pavillion 5 günde bir yeniden başlata basıyorum neredeyse.. tık yok ama önemli olan ne için kullanıcağın sürekli taşıcaksan ağırlıga önem ver orda yazan ağırlık pilsiz ona dikkat et omzuna alıp yarım saat yürüdükden snra düşüncelerin değişebilir..

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paran varsa asus tabiki

kullanacağın özellikleri tespit edip ona göre yolunu çizersen her şekilde karlı çıkacaksındır.Yani bluetoot ile işim olmaz benim diyorsan gidip bu özellik için 100 ytl fazla vermeye değmez işlemcisinden tut ramine kadar önce ihtican olacağını tespit et derim

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asuslar'ın anakartları hakkında konuşmaya gerek yok. gerçekten kaliteli. ama aynı şeyi laptoplar için söyleyemeyiz.

laptopun mercedes'i her zaman toshibadır ( su meb ile verilen öğretmen laptoplar hariç)

paran varsa ve görünüme önem verirsenya mac ya da sony; kalite, performans arıyorsan kesinlike toshiba.

bir de şunu soyleyim cok onemli birşey aslında, farkındaysanız pahalı laptopların çoğu 2 GB la gelip, maximum da 2gb destekliyor. halbuki vistada adam gibi bir performans için 2 gb minimum ram şart. şu anda bile bana xp'de 1.28 gb yetmiyorken vistaya geçiş yaparsam 2gb çok az gelecek çünkü vista'nın web-sitesinde gerçek bir performans için 2 gb şart diyor. işin garip tarafıda piyasada toshiba'lar hariç, fiyatı en yüksek 2500+kdv laptoplar da bile maximum ram 2 gb desteklemesi. yani piyasaya sürmüyorlar bu tür laptopları.

ellerindeki malları tüketmek amaçları.

TOSHIBA P100-387 ürünü var piyasa fiyatı 3800. ben sıfırını 3600'e bırakıyorum. isteyen kontaga geçsin.

FileZilla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya mac yada sony olmazsa asus

*powerbook mac kullandım ve halada kullanıyorum merak edene :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5