İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Limitli ADSL'de alt sınır 1 Megabit'e yükseliyor..

E

echo

Misafir
eveeeet öncedende demiştim gene diyorum msn e girerek kota bitirtecekeler bize.yakında kotayıda çekerler 1.5 a. oh 10 dk da dolar kotamız :D

tt a alternatif çıkarsa ilk deneyenlerden biri olacağım

salihk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsl kullanıcısı olarak bu duruma bir dur demek lazım arakadaşlar sesimizi duyuralım. bu ne ya 2 kat artıı hızlar bize 2 kat kazık gelcek olacak işmii

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
windows' Alıntı:
256 sınırsızlar ne olacak ?

Öte yandan aylık kullanım ücreti 49 YTL olan 256 kilobitlik sınırsız internet paketi kullanıcıları ise kendi tercihleri doğrultusunda 1 Eylül 2006 tarihinden itibaren aynı fiyata 1 megabit'lik (1024 kilobit) hız ve 6 gigabayt kotalık paketten yararlanabilecekler. Yükseltilmiş hız ve kotalı ADSL paketini aynı fiyatla kullanan kullanıcılar istedikleri takdirde 6 ay içerisinde herhangi bir zamanda eski paketleri olan 256 kilobit sınırsız internet erişim paketine geri dönebilecekler.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
Öte yandan aylık kullanım ücreti 49 YTL olan 256 kilobitlik sınırsız internet paketi kullanıcıları ise kendi tercihleri doğrultusunda 1 Eylül 2006 tarihinden itibaren aynı fiyata 1 megabit'lik (1024 kilobit) hız ve 6 gigabayt kotalık paketten yararlanabilecekler. Yükseltilmiş hız ve kotalı ADSL paketini aynı fiyatla kullanan kullanıcılar istedikleri takdirde 6 ay içerisinde herhangi bir zamanda eski paketleri olan 256 kilobit sınırsız internet erişim paketine geri dönebilecekler.
Ben almayayım:)
Upload download işimiz .

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
harbi bende bırakmıycam 256 yı valla...
şırıngayla alıcam yine alıcam:D
pasoda abanıyom inadına...bilgisayarı haftada bir boot ediyorum sunucu gibi oldu...paso indiriyorum...adsl e vereceğim parayı elektriğe veriyom:D

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kotayı arttırmamaları büyük ayıp olmasına rağmen kotalı net çok daha cazip.
neden mi?

1024 bağlantı 3 gb kotayı göze almış bir insan ayda kdv ve ötv ile birlikte 29 ytl ödeyecek. kotayı her aştığı gb başınada 9 ytl para ödeyecek.

sınırsız 1024 tede fiat 123 ytl.
yani kotalı kişinin 123 ytl ödemesi için 13 gb download yapması gerek. buda 3 gb a göz yummuş birine zor gibi görünüyor.

bu durumda hala en karlısı kotalı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi