İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LiseliKizlar.Net domaini satilik.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
LiseliKizlar.Net : 500 $

Sedo icin güzel bir domain. Talibi varsa satabilirim.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer bir insan domaini sedo için alıyorsa adından çok hitini merak eder. Ben 1500 hit alan domainimi 450 dolara satıyorum acaba bunun hiti kaç merak ettim şimdi...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ben 2000 + Hiti olan sitemi 400 $ 'a satıyorum. Ismide guzel. Pagerankıda 4, Googlede Mankenler yazınca'da en tepede o cıkıyor. ;)
Varmı arttıran :D

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sizde haklısın walla. Bu Türkiyede nedense domainler 5 para etmiyor. Ama şuınuda belirteyim 8000 $ teklif edilen bir domainim var. Önemli olan domainin yaptığı icraat tabiki isim ne kadar iyi olsada para etmiyor.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alican.org u buraya satılık diye yazsaydım aynı duruma ben düşerdim ama sedoya eklediğimde satılık dedim ve 4 teklif geldi 1 hafta da . Alakasız olmasına ramen hiti olduğu ve pr i olduğu için teklif geliyor. Türklere değil yabancılara yonelin bence

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede

bende satıyorum hiti oldukca guzel PR side .Zaten e-kolay mynet gibi sitelerde de kategorisi bulunmakta.

www.kadinca.net

Fiyat oldukca pahalı eheheueu....

Yılbası geliyo maksat geyik olsun

E

erotika

Misafir
Bence arkadas en iyi fiyatı vermiş ki oıda fazla bence.

Sanki ectra bir şeymiş gibi uçuk fiyat istemeyelim, yada isteyin ama kimse almazo fiyata değmez çünkü !

Burayada o kadar amatör insan gelmiyordur sanırım.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
eg-zotika' Alıntı:
Bence arkadas en iyi fiyatı vermiş ki oda fazla bence.
Yalnizca o domain ile gecen ayin 7. gununden sonuna kadar 490 € kazandigimi biliyormusun ?
Ve bu ayın ilk 5 Gununde 145 € kazandigimi ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5