İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LnwServers kesintisiz hizmet ! sınırsız destek ! :S

L

LNWServers.com.tr

Misafir
hitix' Alıntı:

Dizievi Rumuzlu Arkadasımızın Sorunu Halledilmiştir. Hostturka Rumuzlu Arkadasımızın Sorunu Çözülme Aşamasındadır. DC kontrolu Tarafımıza vermiş olup bizde gereken işlemleri gercekleştirmekteyiz.

D

DiziEvi

Misafir
sorunlar cozuldu bizim tarafımızdan ufak tefek şeyler halloldu umarım bidaha sorun yaşamayız

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İki tarafa da geçmiş olsun.Umarım hostturka'nın sorunu da en kısa zamanda çözülür.

L

LNWServers.com.tr

Misafir
Hostturka Rumuzlu Arkadasımızında Sorunu Cozulmustur.
Saygılar..

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada alt tarafı bi virtual verecek..arıyorum şimdi verecem msn e girip dio bekle bekle yok, gene arıyorum email ile yolladım aldınmı dio emailde bişey yok.. giriyor msn e yazıoyorum cvp vermio sonra 5-10 dakıka sonra çevrimdışı..sınawlar nedeniyle olabilir..herneyse bekleyelelim...

D

deja-vu

Misafir
70L64 gokhanı tanıyorum yalan soylıycek bırı olsa onca ınsanı magdur ederdı dc kaynaklı sorunlar yasıyo kendısı bu aralar en kısa surede duzelıcektır.

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iide ama aradığımda bitti dedi elektrikler kesik dedi emailine göndercem dedi dün eyw dedim ama bugün msn e girdi yazdım ama cevap vermedi..

D

DiziEvi

Misafir
70L64' Alıntı:
iide ama aradığımda bitti dedi elektrikler kesik dedi emailine göndercem dedi dün eyw dedim ama bugün msn e girdi yazdım ama cevap vermedi..

aleksandır grahambel ( duzgun yazılısını tam bilmiyorum ::) ) telefonu kesfetmiş hemen yargılara warmak yerine bi telefonla ulasmayı dene istersen

N

NoDRaC

Misafir
70L64' Alıntı:
banada alt tarafı bi virtual verecek..arıyorum şimdi verecem msn e girip dio bekle bekle yok, gene arıyorum email ile yolladım aldınmı dio emailde bişey yok.. giriyor msn e yazıoyorum cvp vermio sonra 5-10 dakıka sonra çevrimdışı...yapacaksanız doğru dürüst yapın lütfen, yalan la bir yere varamazsınız

yalan sölediklerini sanmıyorum bazen sorunlar oluyor mesela hardware ayarlanması gibi yada cpanel işletim sistemiyle sorun veriyor tabi buda işlemlerin uzamasına neden oluyor ben daha önce sorun yaşamıştım ama su anda sorunsuz bir şekilde serverımı kullanıyorum... seninde sorununu çözüleceğine inanıyorum biraz sabır sadece....

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NoDRaC' Alıntı:
yalan sölediklerini sanmıyorum bazen sorunlar oluyor mesela hardware ayarlanması gibi yada cpanel işletim sistemiyle sorun veriyor tabi buda işlemlerin uzamasına neden oluyor ben daha önce sorun yaşamıştım ama su anda sorunsuz bir şekilde serverımı kullanıyorum... seninde sorununu çözüleceğine inanıyorum biraz sabır sadece....
tamam haklısınız sabır ama hata çıktıysa aradığımda diyebilirdi hata veriyor falan diye.. bi kurulumda virüs girtmiş tekrar kurcam windowsu dedi tmm dedim, dün gene aradım bitti dedi elektrikler kesik şimdi veremicem, gelince emailine gönderirim uyarmı dedi uyar dedim.. herneyse beklemekten başka şansımız yok mecbur beklicez..

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DiziEvi' Alıntı:
aleksandır grahambel ( duzgun yazılısını tam bilmiyorum ::) ) telefonu kesfetmiş hemen yargılara warmak yerine bi telefonla ulasmayı dene istersen

merhaba,
arıyorum işte dediğim gibi bitti falan dio genede bişey yok ortada.. bekliyecez artık başka çare yok..

saygılarla

L

LNWServers

Misafir
Tolgahost,sunucuların ücret ödenmediği için iptal edilmiştir.İlginç ya hem insan para odemiyor hemde hizmet bekliyor. Başka yorum yapılmıcaktır.

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para ödemiyor hizmet beklemiyoruz... konuştuklarımızı hatırlamanızı isterim.. dedicated server aldım cs server kurmak için ve 1 ayda açıldı ama 1 ayda süresi uzadı, hat 10 mbit dediniz 1 mbit geldi ve artıralım diye konuştuk tamam dediniz gün verdiniz artırılcak diye gene olmadı. cs server 5-10 tane açabilcen dediniz ama 2 den fazla açılmıyor.. Cs Serverlarılinuxa kuralım dediniz linuxuda ben anlamıyorum SSH falan.. sonra dediniz size paralı adam tutacam cs serverları kurması için falan bende istemedim zaten bu 3 ay tatilde yokum diye. gerisini aynen kopyalayıp yapıştırıyorum geçmiş sohbet hepsi kayıtlı:

siz ne kadar oduyordunuz buna ?
[23:09:20] Arkadaşlar G: 120
[23:09:29] Arkadaşlar G: ytl
[23:09:29] Wh@ami: ben bunu 75 e indiricem
[23:09:44] Wh@ami: olurmu
[23:09:51] Arkadaşlar G: hmm...
[23:10:09] Wh@ami: yaz tatili boyunca fakat birisinden yardım alıp
yaptırıcam bu sistemi

[23:25:47] Arkadaşlar G: sizde 20 gb hdd vps kaça?
[23:25:55] Arkadaşlar G: yurt dışı
[23:26:04] Wh@ami: 40 YTL falan
[23:27:51] Arkadaşlar G: ozaman şöyle yapalım, dediniz ya dedicated 75
olsun diye, o 75 değilde normal fiyatı olsun, ve bana
bitane 20 gblı vps verin?? aynı paraya gelio
[23:28:00] Arkadaşlar G: onada ben sitelerimi koyarım
[23:28:09] Wh@ami: olur oyle yapalım o zaman
[23:28:13] Wh@ami: vps ne olacak
[23:28:18] Arkadaşlar G: nasıl?
[23:28:27] Wh@ami: isletim sistemi olarak
[23:28:33] Arkadaşlar G: win
[23:29:12] Wh@ami: ok plesk mi?
[23:29:18] Arkadaşlar G: plesk

Wh@ami = Gökhan Bey
arkadaşlar...= Ben

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NoDRaC' Alıntı:

allah bozmasın bende lnwden server kullanıyorum 2 ay olacak nerdese şu sıralar çok iyi gidiyoruz maşallah diyelim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5