İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LnwServers kesintisiz hizmet ! sınırsız destek ! :S

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı arkadaşlarımızında dediği gibi işinizi tatlı yolla halletmeye çalışın.
Olay Nedir ???
İyinette konu açarak gökhanı karaladığınızda tüm üşlerinizi yapacakmı?
BUrda adama bi dünya laf söledikten sonra msnde nası slm diyeceksiniz tabi herkesin karekter yapısı farklı bilemem tamam bazı şeyler aksıyo olabilir lnw de ama onun işide kolay değil.
Ne lnw ortağı nede başka bişeyim sadece lnw serverla sizin deyişinizle gökhanla 3 aydır çalışıyorum ve verilen hizmetten memnunum

L

LNWServers

Misafir
Açıkcası yaptığım olaylardan dolayı kendimi de sucluyorum fakat burada iyi yada kotu yorumlar yapanda kendilerinde bir sey aramaları gerek.Öncelikle sunucu soylemek istiyorum, kendiniz karar verin.

Bir arkadaş geliyor, diyor ki sunucularınızı satıcam yüzde komisyon alırım tamam diyoruz getiriyor 2-3 kişi ki daha ücretlerini dahi alamıyorsunuz, daha sonra geliyor getirdim komisyonları bana senelik odeyin, bu mantıklımı sizce ?

Açıkcası burada yazılanlar veya herhangi yerde yazılanlar beni/bizi hiç etkilemiyor, iyi veya kötü yapılan yorumlar, fakat insanlar bunları yazmadan once acaba kendilerine dusen gorevleri yerine getirmisler mi diye sormaları gerek.

Daha fazla bir sey yazılmıcak, iyi calısmalar.Bizi bilen bilir gerisi çokta önemli değil açıkcası ;)

N

NoDRaC

Misafir
ben gökhanla yaklasık 3 aydır tanısıyorum bazı sorunlar yasadık ama su anda cok güzel bir sekilde hizmet alıyorum su andaki serverımı kullanıyorum 1 ay oldu daha para ödemedim kendisine dedim yaa 30 ytl para topladım gönderiyimmi dedim yok takma kafana para sorun değildi gökhanın para için birşey yapacagını dusunmuyorum bile....

Sorunlara gelince genellikle dcden kaynaklanan yada müşteriden kaynaklanan sorunlar oluyor mesela sole bir ornek veriyim bir alman dcden server verilmişti panelden res atınca makina gelmiyordu dcye mail atılıyordu adamlar her bir res için 5 dolar cekmişler karttan gersini siz dusunun yada kullanıcı makinadan spam yapıyor dosya sılıyor makina cokuyor valla biraz sabrederseniz cok güzel bir hizmer alırsınız ben su anda sorunsuz kullanıyorum...

sağol gökhan

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
LNWServers' Alıntı:
Açıkcası yaptığım olaylardan dolayı kendimi de sucluyorum fakat burada iyi yada kotu yorumlar yapanda kendilerinde bir sey aramaları gerek.Öncelikle sunucu soylemek istiyorum, kendiniz karar verin.

Bir geliyor, diyor ki sunucularınızı satıcam yüzde komisyon alırım tamam diyoruz getiriyor 2-3 kişi ki daha ücretlerini dahi alamıyorsunuz, daha sonra geliyor getirdim komisyonları bana senelik odeyin, bu mantıklımı sizce ?

Açıkcası burada yazılanlar veya herhangi yerde yazılanlar beni/bizi hiç etkilemiyor, iyi veya kötü yapılan yorumlar, fakat insanlar bunları yazmadan once acaba kendilerine dusen gorevleri yerine getirmisler mi diye sormaları gerek.

Daha fazla bir sey yazılmıcak, iyi calısmalar.Bizi bilen bilir gerisi çokta önemli değil açıkcası ;)

gökhan adam gibi açıkla olanları..

Bi kere ben sana teklif etmedim bu bir. Olaylar şöyle başladı
Ben gökhandan bir sunucu kiraladım.bugün açılcak dedi 2 hafta sonra makinayı teslim aldık
Sonra bi geldi dedicated aradı bende gökhanı tanıdğımdan gökhana yönlendirdim.Gökhan teşekkür etti ve bana dedi ki getirdiğin her makinada ücretin %25 i senin.
Kabul ettim
Buna 4 kişi 140 ytllik, 1 kişi 225 ytl. 1 kişi 200 ytlik 6 müşteri buldum.

Gökhan geliyor bu adamların her bi işini eksik yapıyor
Bir adamın makinasını bi kaç gün sonra verip,panelini kurmadı.Adam bıraktı gitti.
Bir adamın makinasını bugün vercem diyip 1 gb ram söz verip 5 gün sonra verip 256 ram takılı bıraktı tüm playerlarına rezil etti.Bu adamda bırakıp gitti.
Diğerleri destek alamamaktan bırakıp gitti.

Bunlar olmadan önce ben gökhana yıllık ödeme yapabilir misin dedim.Oda bana yarın 100 milyarlık kredi teklifi cevabı gelecek,alırsak yıllık ödeme yapabilirim dedi.

Şimdi hepinize soruyorum !
Ben buna görevimi yapıp müşteri getirdiysem,müşteriler ilk aydan memnuniyetsizlikten ve yalancılıktan bıkıp ayrıldılarsa,bu benim suçum mu?Ben niye emeğimin karşılığını alamıyorum !
Yıllığıda geçtim bu ayın alın terini versin ne hali varsa görsün.

L

LNWServers

Misafir
Ayrıca iyinet bizim destek verecegimiz yer değil acıkcası sorunu olanlar gelsinler buyursunlar İstiklal Cad. İstiklal Mah. NO:26 Kat: 2 veya telefon : 0286 317 4645 veya cep telefonum 0543 826 0272 buradan bana ulasabilirsiniz.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
telefonlarınıza 1 hafta boyunca cevap v ermiş olsaydınız iyinette bişi yazmazdık.işinize gelene göre hareket ediyorsunuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5