İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LnwServers kesintisiz hizmet ! sınırsız destek ! :S

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gökhan'ın yarın da YDS'si var.Aynı ben gibi nedir bizim bu sınav çilemiz :)

Bugün pek göremezseniz normal yani..

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlam veremiyorum ya nedir bu iyiniyeti suistimal hani 3 gece önce yükleniyordu bu eski yedekler yaaa

D

DiziEvi

Misafir
:D Umarım en kısa zamanda alırlar yedeklerini ne diyelim musterilere laf anlatmak zor ya şeytan diyo hiç açma hesaplarını :)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
LnwServers 'in bi help desk yazılımına ihtiyacı var. iyinet forumu helpdesk olarak kullanıyo :D

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
LNWSERVERS !! Artık bişi demeye gücüm kalmadı

Herkesin başının belası gökhan gene yapıyo yapacağını...
24 saat anca 1 saat online olur msnde ondada slm verirsin kapatır.
Şimdiye kadar bana verdiği sözlerden 1 tane bile tutmadı.
İlla lnw serversın yani gökhanın ilgilenmesi için buraya thread mi açmak gerekiyor?
Kendi adına bir şikayet olduğu zaman hemen koşarak gelip açıklama yapmayı biliyor.Mazeretini adam gibi söylese sanki küfür mü edeceğiz?GSM de kullanmıyor..

Bana senelik 2250 ytl kadar bi borcu var. 1 hafta öncesine kadar aylıkmı yıllıkmı yatıracağını haber verecekti ve hala haber yok.Ne şirketin telefonundan nede msnden nede iyinet p.m den !

Bunu buraya yazarken utanıyorum ama artık utanma sırası bence sende gökhan..Görüyorum sürekli madur olan insanları artık benim de sabır gücüm var.Sen bana borcunu ver söz bi daha seninle çalışmam.Tek istediğim ilgi !

D

DiziEvi

Misafir
ruen' Alıntı:
Herkesin başının belası gökhan gene yapıyo yapacağını...
24 saat anca 1 saat online olur msnde ondada slm verirsin kapatır.
Şimdiye kadar bana verdiği sözlerden 1 tane bile tutmadı.
İlla lnw serversın yani gökhanın ilgilenmesi için buraya thread mi açmak gerekiyor?
Kendi adına bir şikayet olduğu zaman hemen koşarak gelip açıklama yapmayı biliyor.Mazeretini adam gibi söylese sanki küfür mü edeceğiz?GSM de kullanmıyor..

Bana senelik 2250 ytl kadar bi borcu var. 1 hafta öncesine kadar aylıkmı yıllıkmı yatıracağını haber verecekti ve hala haber yok.Ne şirketin telefonundan nede msnden nede iyinet p.m den !

Bunu buraya yazarken utanıyorum ama artık utanma sırası bence sende gökhan..Görüyorum sürekli madur olan insanları artık benim de sabır gücüm var.Sen bana borcunu ver söz bi daha seninle çalışmam.Tek istediğim ilgi !

Telefonda aslında sesleri dolandırıcı gibi gelmiyo hemde dolandırılıcık icin bende başka sektorlerde daha cok para war

size neden bu kadar borcu war ne karsılıugında ?

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım senin kişisel alacağından burdaki insanlar ne ki burda böyle gökhanı kötüleyerek konu açıyorsun. Yani her alacağı olan gelsin konu mu açsın burda, yaptığın yalnış bi davranış. Alacağın varsa git başka türlü hallet. Burda ancak onlardan aldığın bir serverda hata varsa çalışmıyorsa tmm haklısın dicem ama sen gelip kişisel alacağını istiyosun burda. Çok yalnış bence bu konunun kaldırılması gerekli...

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
güzel kardeşim okumamışsın gelip konuşuosun

1 haftadır msn açtığında slm verdiğimde direk yüzüme kapatıyor.Kötüleme amacım olsa diğer threadlerde onu savunmazdım
Tabiki dolandırıcı değil ama sadece lnw serversa laf atıldığında ilgileniyor.

Borç olayına gelince herhangi bi ücretin borcu değil,beraber çalıştık bir süre benimde emeğimin karşılığı anlaştığımız fiattı..Yıllık veya aylık ödicekti..Daha 15 dk önce msndeydi slm verdiğimde otomatik kapanıyor mu artık bilemiyorum !
Lnw serversın şirket telefonu olarak geçen yeri aradığımda ise cevap yok.

D

DiziEvi

Misafir
ruen kardeş sakin ol...

elbet hallederseniz ya üzüldüm yani acıkcası ama sorunlar cozulur merak etme...

sende haklısın

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de demek istediğim şey o senin gökhandan kişisel alacağın.
Gelipte " LNWSERVERS !! Artık bişi demeye gücüm kalmadı" diye konu açtığın zaman olay biraz adamların seni dolandırdığı kanısına varıyor.
Bölümün adı " Dedicated & Co-Location Hosting Satış Kampanya Destek"
Senin açtığın konuyla ben pek bağlaştıramadım ondan söylemek istedim...

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaptığımız iş dedicated ile alakalı o yüzden?. muhattabım sen değilsin şu anda.gökhana farklı yönden ulaşılmıyor. lnw servers bir firma ok haklısın ama lnw serversla ilgili nereye baksam karşıma gökhan çıkıyor . onun için lnw servers= gökhan bana göre.

bu tür şeyleri çk yaşadım . duyduğuma göre yds i varmış.İnsan gelir benim YDS var sonra görüşelim der.Ben gökhanla beraber çok iş yaptım neler atlattık.Her defasında mutlaka sorun çıktı.
Emeğimin karşılığını istemek mi yanlış?Kimseye bok atmıyorum olanı gösteriyrum

Tartışmanın uzamasını istemiyorum.Lnw serverstan bir yetkili veya gökhan gelsin anlatsın bana burada.Başka türlü ulaşılmıyor.1 haftadır her gün denediğim yollar
Msn,p.m,gsm,telekom hattı

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lnwservers bize göre işini iyi yapıyor, diğer kişilerinde görüşlerine saygımız var tabiki.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adam gelmiş msnde şimdi trip yapıyor blockladı..
Allaha havale ediyorum.

"Çalışanın emeğinin hakkını alın teri kurumadan veriniz"
Alın teri fln kalmadı..Artık yorum yapmak istemiyorum.Benim hakkımla oynadılar,Allaha havale ediyorum

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 2 ay dayanabildim... sürekli yalanlar, sürekli oyalamalar... neyse hatanın neresinden dönülürse o kadar iyidir...

D

deja-vu

Misafir
emuzzik' Alıntı:
ben 2 ay dayanabildim... sürekli yalanlar, sürekli oyalamalar... neyse hatanın neresinden dönülürse o kadar iyidir...

gokhanla bende ıs yaptım sunucu aldım 1 hafta dayandı saglık olsun dedım 2 hafta kadar bekledım gusel bı makına verdı o da gıtmedı bu arada gıden musterıler telden saydıranlar bunların ceremesını ben cektım en son bı makınaya yerlestık ordanda spam sayfa yapan bı kul yuzunden sunucumuz kapanmıs ılk sunucumuzdada rebot parası 5 dolarmıs makınayı yenıden baslat dedık gokhan dedı dc yı bıraktık sırkette 300 400 dolar para geldı karttan cekmısler dedı vs... sureklı sorunlar ıle karsılastı kendısı kotu bırısı yalancı bırısı deyıl oyle olsa dolandırır yol alırdı ama adam burda fırmasınıda kurdu yavas yavas ılerlıyo ama su bı gercek destek 0 bu sorunu cozmesı lazım onun dısında kımsede problem yasamaz

D

dilberler.com

Misafir
Ya bende Gökhandan sunucu hizmeti alıyorum.Bu çocuğa fazla yüklenmeyin her yerde sorunlar çıkıyor.
Gökhan ı kardeşim kadar severim Çocuk resmen çabalıyor bişeyler yapmak için 2 senedir gökhanla çalışıyorum allah razı olsun çok yardımını gördüm.Evet bazı eksiklikleri olabilir.Hiç kimse hatasız değildir.

Gökhan sunucumda bi sorun olduğunda en fazla 2 saat içinde sorunumu çözmüştür.hiç bir ücret istemeden 70 gb boyutundaki dosyalarıımı taşımıştır.Bazen aylarca Para ödemem bir kere bile dememiştirki bana para yolla.

Sağol gökhan kardeş her zaman yanındayım

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
We are dedicated to serve you.

eşeğinizi sağlam kazığa bağlayın. İyinette "gökhan"ı beklemek zor iş adamın sınavlarıda varmış zaten.iyi para iyi hizmet her zaman hepinize geçmiş olsun konuyla bir ilgim yoktur ne mağdur taraf ne mağdur edilen taraftayım iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5