İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

" Lost "

Lost'u izliyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    197

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
5 inci sezonun yeni bölümlerinin ne anladınız?
böyle bir ada abd nin bilimsel araştırmasında yer alıyormu acaba?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
5. sezon bölümlerinden zamanın hep birbirine girdiğini gördüm... Birileri dünyada iken diğerleri adada zaman içinde dolaşıp duruyorlar. Ama bence ikisi de farklı zamanlarda gerçekleşiyor. Ama dünyadakilerin olduğu zaman da iken adada neler olduğunu henüz bilmiyoruz gibi geliyor...

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
5. sezon bölümlerinden zamanın hep birbirine girdiğini gördüm... Birileri dünyada iken diğerleri adada zaman içinde dolaşıp duruyorlar. Ama bence ikisi de farklı zamanlarda gerçekleşiyor. Ama dünyadakilerin olduğu zaman da iken adada neler olduğunu henüz bilmiyoruz gibi geliyor...

çok açıklayıcı bir bilgi oldu sağol:D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
valla blade78 daha açıklayıcı tüyolar vermek isterdim ama henüz çözebilmiş değilim. Belki çözEbilmiş olsaydım diziyi izliyor olmazdım herhalde :D

Buraya yazdığım bozuk bir saatin 24 saat içinde 2 defa değil 4 defa doğruyu gösterebileciğini legalpara etmek gibi birşey !

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lost 5.sezon çok heyecanlı başladı heyecanla 9.bölümü bekliyorum.

Sagu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yayınlanmı$ en iyi dizilerden biridir lost.. Özellikle 5. sezon ile her bölümde dumur ediyor insanı, artık sadece 'aptala' bağlamı$ $ekilde diziyi izliyorum, yoksa dizi sizi paranoyak yapıp 'bilinmeyenler' dünyasında yolculuğa çıkarıyor..

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ankete, "Kabak tadı vermeye basladı" şıkkını da ekler misiniz?

katalogum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dizi cok güzel iyi hosta artık sıktı.hep gizem hep gizem 5 sezon oldu daha dogru dürüst tam anlamıyla sorsan bi cevap veremezsin .birine anlatayım desen anlatamazsın.cem yılmaz gösterisi gibi:)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bir sitede bunun analizini yapıyorlardı. Yanılmıyorsam son bölümden gene birilerinin gözleri ile karşılaştırmışlardı ve benzerlik açıkça ortada idi. Ama kimdi hatırlamıyorum :D Aklıma Jack olarak kalmış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5