İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

" Lost "

Lost'u izliyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    197

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Görüyorum ki lost hayranı çok. Son 3 bölüme girdik. Final bölümününde 2 bölüm olarak yayınlayacağını da hesap edersek 2 hafta sonra bitiyor. Bugünkü bölümde oldukça ilginçti.
Spoiler

En azından mağarada yatan 2 cesedin kime ait olduğu ortaya çıktı. Biliyorsunuz bu konuda çok kehanet vardı :D Işığıda unutmamak gerekli...

Of of nasıl bağlayacaklar çok merak ediyorum.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Görüyorum ki lost hayranı çok. Son 3 bölüme girdik. Final bölümününde 2 bölüm olarak yayınlayacağını da hesap edersek 2 hafta sonra bitiyor. Bugünkü bölümde oldukça ilginçti.
En azından mağarada yatan 2 cesedin kime ait olduğu ortaya çıktı. Biliyorsunuz bu konuda çok kehanet vardı :D Işığıda unutmamak gerekli...

Of of nasıl bağlayacaklar çok merak ediyorum.

Spoiler kullansaydık be arkadaşım. Daha bölümü izlemeyenler var.

Forumda bu fonksiyon yok dersen fontu beyaz yaparsan idare eder bir şekilde olur:)

Spoiler
Yani şu şekilde

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
6. sezon tamamen farklı olmuş kimin kim olduğu hep açıklanıyor, birde sawyer'ın olay beni baya bi şaşırttı miles'ta aynı şekilde :D
bakalım daha neler olacak, 15. bölüm çıkmadı dimi :p

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Büyük gün geldi çattı :=) Pazartesi sabahı THE END ...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
son bölüm 16. bölümmüydü:S

X

Xman

Misafir
Bu akşam digitürk veriyor finali, saat 20.00 de başlayıp 24.00 e kadar sürecekmiş tam 4 saat.

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Sabah canlı olarak vermişti, tekrar mı verecek :D

X

Xman

Misafir
Evet sabah kimse saat5 te kalkıp seyredemeyeceği için akşam tekrarı var.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
indirem ben akşam bidaha izlerim

T

trgy

Misafir
Kurtlar vadisi bitmedi bu bitiyor. Aynı anda başladılar sanırım. Kurtlar Vadisini tek geçerim. :p

X

Xman

Misafir
Kurtlarvadisi 2002 yılında başladı Trgay :D 8 sene olmuş, gerçi 2 sene ara verdiler ama lost 5 sezon sürdü yinede vadiyi yakalayamaz.

X

Xman

Misafir
Pazar günü digitürk te ikinci bir final daha verilecek, sanırım bahsettiğin alternatif sonlardan biri olacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5