İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

" Lost "

Lost'u izliyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    197

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayılar mürettebatının savaşın hala devam ettiğini sandığı nüklüer denizaltına ait. halusulasyonlarda nüklüer gücün etkisi, manyetik alanda. atışta sınır yok bende :D

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar 2. sezonun tümü ve alt yazılı olan varsa adres vereyim kargo ile bana yollasın lütfen.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
banada arkadaşım verdi ilk 2 bölümü, daha bakmadım nasıl bi dizi diye. bende th oc 3 sezon full, south park tüm sezon ve bölümler full, vede futurama tüm sezon ve bölümler bulunuyor. elimdeki tüm dizi arşivi bundan ibaret :)

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gün itibariyle lost sezon 3 başlamıştır,
sezon 3 bölüm 1 linkleri sitelere düşmüştür, alt yazısı ise cuma sabahı hazırmış.
hayırlı olsun yeni sezon ;)

F

fatihhk

Misafir
peki elinde dvd si divx i vs. si olupta hayrına kopyalayıp ( cd ve kargo parasını vermek şartıyla) bana yollayabilecek bir hayırsever var mı? :)

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bunları hayırsever şekilde bulamassın.İnsanlar okadar emek verip indiriyor.İllaki ücret isterler senden

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ücretli de olsa bende ilgileniyorum. İlk 4 bölümü indirdim izledim :) Çok güzel bir dizi..

gokhan_ssl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam ne 3.Sezonun 1. bölümü 2 ay önce tatile girdi 3.sezonun 6. bölümünde sabırsızlıkla bekliyorum Şubatın 28. de başlıyacak. Prison Break desen oda öyle tatilde bu ay başlıyacak bekliyoruz sabırsızlıkla..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
3 sezon başlayalı bayağı oldu, 6. bölümü seyrettim. 7.Bölüm 7 Şubatta gösterime girecek.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzelbir dizi..Adama bağımlılık yapıyyor..Daha birinci sezondayım ama izlemeye başlayınca 2 3 bölüm izlemeden yapamıyorum..

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süper bi dizi bence...

biz ingilizce dersinde izliyoruz ilk sezonun yarısından falan bitti.. bu sene sonuna ilk sezon biter 2. sezona belki başlarız kalanların dvdlerini öğretmenden alıp yazın izlicem inş.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
super bir dizi şiddetle tavsıye edılır yaşasın uykusuz geceler :p

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
24 u izleyen varmi icinizde? tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi