İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mail başına 5 cent kazanın

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
teşekkürler ...
çeki istediğim zamanı ve alım tarihini burada belirteceğim.

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlız şöle bi problem var sign up yaptım mailide yazdım sonra bi mail gelicek size dedi hala bekliyorum ki gelsin...

Z

zergender

Misafir
Hayal kırıklığına uğrama ama çek eline ortalama 3 ay sonra geçiyor. Eğer e-gold , moneybookers yada benzeri bir hesabına istersen parayı o zaman 50 $ lık reklam yapma hakkını 35$ a başkasına satabiliyorsun. Moneybookers'a istersen parayı , bu parayıda yasakparamerkezi.net hesabına aktarıp bir iki ufak tefek yasakpara oynadıktan sonra kalan miktarı 3 gün içinde banka hesabına alabiliyorsun. Bu da bir yöntem. yasakparamerkezi.net i uzun zamandır takip ediyorum ama hiç para gönderip almadım. Bu yüzden detaylı bilgi sahibi olmadan deneme. Ayrıca http://waphit.web1000.com adresinde de üye olabileceğin güzel siteler var.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st'nin alt üyesi oldum, ödeme konusunda 3 ay beklemek gerekiyorsa bekleriz, napalım :)

muhabbetle

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Bu Siteye Yaklaşık 2 ay dan fazladır Üyeyim, Hesabımda 52$ Var, Gerçektende Günde Yaklaşık 20 Mail Göndermekte vede Her Mail 5 Cent , Yalnız Arkadaşın Dediği Gibi 10$ Bonus Vermiyorlar.
3 Ay Olayını Bende Farketmemiştim, Şimdi Farkettim, Demekki Boşuna Kürek Çekmişim. Neyse...

When am I paid?
After your payment request is made and your account is in good-standing we will issue payment to you within 90 - 120 days. All accounts are checked thoroughly for fraudulent activity.

http://www.allyousubmitters.com/pages/index.php?refid=RisKatOr

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
walla benim hesabımda bir $10 bonus durmakta. isteyene screenshot gönderebilirim.

RisKatOr 3 ayda olsa 5 ayda olsa mail okuyarak hiç yoktan para kazanmak boşa kürek sallamak sayılamaz bence

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bu arada üye olanlara bir hatırlatma:
reklamlar mail adresinize gelmeyecek sitedeki inboxtan bakacaksınız. veya inbox ta belirtilen ayarları yapıp outlooktan mail kontrolü yapabilirsiniz.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç bahsedilmedi, bari ben yaziim.

üye olduğunuzda üyelik sayfanızda bulunan Paid2Click bağlantısına tıkladığınızda karşınıza bazi bannerlar geliyor. tıklıyonuz sayfa açılıyo ve 1dk beklediğiniz takdirde 5cent kazanıyonuz. ilk kazancım onlardan oldu; bugün üye oldum toplam para 0,7$ oldu. ordanda kazanıyonuz yani.

muhabbetle

A

aynalitahir111

Misafir
demek minimum check 50 dolar. peki cek processing fee var mi?

M

maybas

Misafir
Üye yaptığınız mailleri spam olarak dağıtmayacakları ne malum kaldıki ödeyeceklerini bile hiç sanmıyorum kimse babasının hayrına 10 dolar bonus vermez. Biraz daha güvenilir yerleri deneyelim senelerdir sponsorlar değişiyo ama para alan yok doru dürüst. Kabul edelim kimse türkiyeye hizmet vermiyor bizim yüzümüzden hemen bokunu çıkartıyoruz bazı şeylerin. Çok sömüren var çünkü.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
maybasa cevaplar:

1-ptr (paid to read) endüstrisinde spam için mail toplanmaz. amaç diğer programlar için alt üye toplamaktır.

2- ödeme yapıyorlar. istersen nette biraz araştırma yap.

3- 10 bonus ben üye olduğum sıradaki bir kampanyaymış. ama 5 dünde $13 lık mail gönderdiler.

4- güvenilir bir yer söyler misin bana? ayrıca ptr programlarının sponsorluk programlarıyla zerre alakası yoktur.

5- biz diye genelleme yapma. netten çok iyi kazançları olan Türk webmaster arkadaşlarımız var. ayrıca benim tanıttığım programlar Türkiye ye ödeme yapmaktadır.

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim Şuanda 70$ Birikmiş Durumda, Çeki İsteyeceğim Ama Nasıl ?
Redemption Sayfasina Giriyorum Hep Tık/Click Satın Alma Bölümleri Var AltAlta Ama Çek Gönderme Linki Tam Olarak Hangisi Acaba.

Birde Bu Nedir Bir Bakabilir Misiniz , Benim Ingilizce Biraz Zayıf.
Payout Update 03/18/04 http://www.allyousubmitters.com/forums/index.php?showtopic=3729

Yardımcı Olursanız Sevinirim ...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
sayfanın en altında "EARNINGS CASHOUT" diye kırmızı yazı var onun altındaki butona bas.(sadece bir kez)

verdiğin linkte ise: kasım ayında server daki sorundan dolayı bir haftalık ödeme isteklerinin daha yeni görüldüğü ve bu ayın 20 ve 21 inde çeklerin gönderileceği söyleniyor özet olarak.

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Earnings Cashout
Request to Redeem Entire Cash Earnings
$200 Maximum Payout in a 30 Day Period
Spend Cash $ 50
| Request Redemption |

Ama Benim 70$ , Burada 50 Yazıyor. Hani Banka Masraflari Filan Derken Geriye Bişeyler Kalsın Diye 70 - 80 Olunca Çek Isteyeyim Diye Düşündüydüm , Heralde HerHalukarda 50 $ Gonderecekler. Oyle Mi ?

200$ Olunca 30 gün içindemi Gönderiyormuş ? 200$ olmasını mı beklesek acep :pp

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ewt çekleri 50 50 diye gönderiyorlar. $200 doları ise bir içinde isteyebileceğin toplam çek miktarı. 30 gün içinde çekine onay veriyorlar 2 ay içindede çekini gönderiyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5