İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MANİSA !Sıra Sende..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
http://www.haberturk.com/haber.asp?id=21998&cat=110&dt=2007/05/03

Cumhuriyet Mitinglerine 5 Mayıs Cumartesi günü Manisa'da devam edilecek.
Saat 10:00'da Öğretmenevi önünde toplananlar 11:00'de yürüyüşe geçip 12'de Sultan Camisi Meydanı'nda toplanarak mitingi gerçekleştirecek.

nerdeyse 10 sene önce Manisa'da kısa dönem askerlik yaptım bir süre ( Acemi Birliği :)

Haydi Manisa...Ver Coşkuyu :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Sen varya :D Favorites forumun gazcısı ilan ettik seni :D

100 kişi 3000 Dolardan paraları iade et :p

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Manisa Bülent Arınç beyin memleketi Favorites orada potansiyel bekleme üstadım sağ duyu galip gelir orada..

Beyefendinin oğlunun vefatında evine gittik baş sağlığına çok beyefendi biri ve manisalı...

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Manisa Bülent Arınç beyin memleketi Favorites orada potansiyel bekleme üstadım sağ duyu galip gelir orada..

Beyefendinin oğlunun vefatında evine gittik baş sağlığına çok beyefendi biri ve manisalı...

hemşerim diye söylemiyorum, beyefendi dir kendisi. hoş sohbettir.

Miting e gelince seçimin tarihi bile kesinleşti. daha ne istiyorsunuz.
Turkcell süper ligin şampiyonunuda halk seçsin diye çıkılmadığı kaldı bu ülkede sokaklara.

Sokağa değil sandığa bekleriz

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yürüyelim arkadaşlar :) Yürümek güzeldir saglık bir yaşam ugruna büyük bir savaş verelim imam avcılarıyız biz imam imam :p
Baksana Çarşı bile İmama hayır demiş. imam avcılarıyız biz sloganı ile yürüyün arkadaşlar nokta bu " imam ". gerisi bahane cenaze namazı kıldıracak imam kalmayacak avlaya avlaya helal yani..

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yürüyelim arkadaşlar :) Yürümek güzeldir saglık bir yaşam ugruna büyük bir savaş verelim imam avcılarıyız biz imam imam :p
Baksana Çarşı bile İmama hayır demiş. imam avcılarıyız biz sloganı ile yürüyün arkadaşlar nokta bu " imam ". gerisi bahane cenaze namazı kıldıracak imam kalmayacak avlaya avlaya helal yani..

Tek bir soru sormak istiyorum size. sorunlumusunuz ?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet ne yazıkkı son zamanlarda mitinglerde bu tür pankartları görünce sorun yaşamaya başladım derdi ne milletin diye..

Arkadaşın konusunu dağıtmak gibi bir amacım yok. Yalnız sizinde konuyu cevap verirken özümleme gibi bir durumunuz yok. Lütfen konuyu özümleyerek cevap veriniz. Sağa sola çarpıtarak veya başka şeyler arayarak konuya cevap vermeyiniz. Bu forumun kurallarını bilmiyorsanız okumadan mesaj atmayınız.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın konusunu dağıtmak gibi bir amacım yok. Yalnız sizinde konuyu cevap verirken özümleme gibi bir durumunuz yok. Lütfen konuyu özümleyerek cevap veriniz. Sağa sola çarpıtarak veya başka şeyler arayarak konuya cevap vermeyiniz. Bu forumun kurallarını bilmiyorsanız okumadan mesaj atmayınız.

Konuları gayet özümseyerek ve net tespitler yaparak cevap yazıyorum.
Aynı organizasyonda olan bir eylemi " imama hayır " kampanyasının olmaması gerektigine bu millete herkezin gerekli oldugunu ifade etmek için kürdülü hicazkar makamında olmasa bile " Duman Avcılarıyız " biz marşını günün önlem ve anamına uygun sekilde düzenledim.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu Mitingler Türk halkının istekleri , kaygılarını ifade etmek istedikleri için düzenlenmektedir..
ve ne kadar ses getirdiği ortadadır..
İnsanları bezdirme, yıldırma politikaları duvara toslamıştır. halk uyanmıştır..geri sayım başladı artık..dönüş yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5