İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Medasoft Video Scriptleri

ilyasbat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bizzat Medasoft'un ağzından tanıtımı:

Scriptin yazılım kısmı bana ait.
Almak isteyenler alıntıdaki mail adresini ekleyebilirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
T

trgy

Misafir
Çok fazla tasarım var fakat bunlardan 1-2 tanesi dışında hiçbiri standartın üstünde değil. Yazılım olarak nasıl bilmiyorum incelenmesi gerek ama tasarım olarak sınıfta kalmış bana göre.

Alınıp incelenmesi gerekli tabiki. Bir de canlı demoyu görmek gerekli.

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok fazla tasarım var fakat bunlardan 1-2 tanesi dışında hiçbiri standartın üstünde değil. Yazılım olarak nasıl bilmiyorum incelenmesi gerek ama tasarım olarak sınıfta kalmış bana göre.

size katılıyorum sayın trgy...

sayın ilyasbat alınmayın ama bazı tasarımlar sadece fazla tema seçeneği var demek için yapılmış gibi duruyor.çok canlı renkler ilk başta dikkat çeksede sonrasında gözyorucu olabiliyor.birde şahsi fikrim sayfalar çok kalabalık duruyor.böyle sıkış tepiş gibi.ama temadan ziyade tabiki yazılım kısmı önemli olan.onu görmek gerekli..hayırlı satışlar dilerim şimdiden.

ilyasbat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9

Tasarım konusuna bir şey diyeyemeyeceğim. İşin aslı pek de ilgilenmiyorum. Projede sadece yazılımcıyım. Proje sahibi de çok sevdiğim bir kardeşim çorbada tuzumuz bulunsun diye konu açtım. :)
size katılıyorum sayın trgy...

sayın ilyasbat alınmayın ama bazı tasarımlar sadece fazla tema seçeneği var demek için yapılmış gibi duruyor.çok canlı renkler ilk başta dikkat çeksede sonrasında gözyorucu olabiliyor.birde şahsi fikrim sayfalar çok kalabalık duruyor.böyle sıkış tepiş gibi.ama temadan ziyade tabiki yazılım kısmı önemli olan.onu görmek gerekli..hayırlı satışlar dilerim şimdiden.
Yok est. alınma darılma olmaz. Elbette eleştiri olacak. Üstte de belirttiğim gibi yazılımla ilgileniyorum eğer yazılımla ilgili bir eleştiriniz olursa öğrenmek isterim.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bazı tasarımlar hoşuma gitti. hayırlı satışlar

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Konu satış konusu olsada yorum yapılabilir sanırım, yazılım olarak birşey diyemem özellikleri v.s iyi fakat tasarımlı hiç hoş olmamış, kullanılan rekler tek tip kullanışmış ve buda tasarımı boğmuş.

ilyasbat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Konu satış konusu olsada yorum yapılabilir sanırım, yazılım olarak birşey diyemem özellikleri v.s iyi fakat tasarımlı hiç hoş olmamış, kullanılan rekler tek tip kullanışmış ve buda tasarımı boğmuş.
Tabi yorumlarınızı merak ediyorum ama tasarımdan çok yazılım ayağı ile ilgili. :)

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi imleme sitelerine otomatik gönderim var öğrene bilirmiyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi