İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Melis ne diyorsun sen kızım ?

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Melis ne diyorsun sen kızım ?

Merhaba ***,

E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz. Yoğunluktan dolayı daha önce sizinle irtibata giremediğimiz için özür dilerim.

Çekleriniz kayba olduğundan anlamasına geldiği için Mart ve Nisan çekinizi durdurduk ve Elektronik Fon Transferi (EFT) ile ödemeyi kayıt olmaya öneriz. Hangi çekleri tahsil ediyinizden bilgi vermeye arzu ederiz. Böylece uzmanlarımızla hemen irtibata geçebilirim.

İşbirliğiniz için teşekkür ederim.

Saygılar,

Melis
Google AdSense Ekibi

----------

1 - Mailde türkçe dışı kelimelermi var ?
2 - Türkçe Değiştide bizim mi haberimiz yok ?
3 - Bunlar bir çelişkimidir

Bu üçünü istiyorum :D

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Emel değil ki Melis onun için böyle yazılmış Emel'in değerini bilin:p

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buda benim gibi proçeviri kullanıyor sanırım...

yabancı hazır google metinlerini türkçeleştirmeye çalışıyor :p

ne demeye çalışmış anlamadım yabancı dili olan bi arkadaş Türkçe'ye çevirir şimdi :)

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Melis'le öyle yakınız ki işaretlerle konuşuyoruz.
Bu hoşçakal demek, Bu çocuk süper demek, Buu arkamı kontrol et demekkkk :p

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
"sizinle irtibata giremediğimiz için özür dilerim."

biri bu kıza türkçeyi öğretmeli. Sonu iyi gözükmüyor bunun :)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mart ve Nisan da sana çekler gelmemiş
Hesabım bölümüne gidip ödemeyi EFT ile almayı işaretle (zaten işaretliyse sorun değil)
Bu ay geçmişte eline geçmeyen çeklere ait tutarlar EFT olarak sana yollanacak.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizcesini veya almancasını istersen daha kolay irtibata girebilirsiniz. Görünüşe göre melisin Türkçesi kayba olduğundan Türkçe irtibata girerken hata ediyiniz.

3 cümlede 5 yanlış istese bukadar deviremez cümleleri sıkıntılı dönemine gelmişsin gibi.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün bana da Melis ten mesaj geldi. gayette güzel Türkçe yazmış. Gerçi benim sorduğum soruyla verdiği cevap arasında adwords kelimesi dışında bir bağ yok ama olsun, buna da şükür:)

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phishing oLmasın ? gerçi herhangi bi' biLgi faLan istememiş gaLiba ama bu nasıL bi' Melis'tir :D

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bu maılı kagıda dokup google turkey ın mudurune postalayalım belkı bu uyarı alır ablamız ve aklı basına gelır sizce ?

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana gelen mailin deişik versionu oluyo o :D

E-postalarınız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz. Yoğunluktan dolayı daha önce sizinle irtibata giremediğimiz için özür dilerim.

Ödemenizin yapılması için süreci yeniden başlattık. Çeklerinizi ödemeyi durdurduk, bu nedenle kazançlarınız yaklaşık 15 gün içerisinde hesabınıza geri yatırılacak.

Bu işlem tamamlandığında Ödeme Geçmişi sayfanızda 'Çek durduruldu - kazançlar geri yatırıldı' satırını göreceksiniz. Bu satır ayın 15'inden önce görünürse, kazançlarınız bu ayın ödeme döngüsüne dahil edilecektir. 15'inden sonra görünürse, kazançlarınız bir sonraki ayın ödeme döngüsüne dahil edilecektir.

Ödemenizi başka bir şekilde almak üzere ödeme şeklinizi güncellemek isterseniz lütfen bunu ayın 1'i ile 15'i arasında yapın. Ödeme şeklinizi ayın 15'inden sonra güncellerseniz ödemenizi, tercih ettiğiniz şekilde alacağınızı garanti edemiyoruz.

Türkiye'ye kısa bir süre önce sunmaya başladığımız Elektronik Fon Transferi yolundan ödemelerinizi almaya karar verdiğinize çok sevindim. Tahmin edebileceğiniz gibi ödemelerinizin sorunsuz hesabınıza yatırılması gelecek için tüm yayıncılarımız için en kolay çözüm olacaktır.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya ben Melis olduğuna inanmıyorum. Muhtemelen ABD'de Türk Dili ve Edebiyatı okumuş,biraz da internetten anlayan Mariaları bulup işin başına geçirmişlerdir. Emel,Melis'te nickleri oluyor sanırım :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
şimdi ben burda fransız kaldım konuyada...tr ye eft ile ödeme yapılıyormu artık :D

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bugünde bana gelmiş böyle abuk subuk.Anlayıncaya kadar çatladım resmen :) ama benimkinin altında melis yazıyodu

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Mail türkiyeden mi geliyor acaba. bunu anlayamazmıyız.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-) "melis ne diyorsun sen kizim?" hic hos bir uslub degil.
2-) Sadece google degil yurt disinda turk eleman calistiran bircok firmada calisan elemanlara ait yazilar bu sekilde.
3-) sedo yu hatirlayabilirsiniz.
4-) baska birseyi elestirirken kendimiz ayni seyi yapmayalim.
5-) Google ve Melis, babamin kizi da degil baska birseyim de degil.

Sadece baslik ve tavir hic hosuma gitmedi. Sonucta burasi bir forum.

Saygilar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5