İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

merhaba, yeniden sizleri dolandırmak istiyorum

C

CoolMaster

Misafir
Bende Senin Adını Hiç Duymadım.Yazabiliyormusun Buraya Açık Adresini Kimliğini.Monitör Kuşu :)

Burda Emek Verenlere Çalışanlara ÇAmur Atıp O Köhnemiş Odanızda Aklınızca Kendinizi Eğlendirerek ve Önemli Bir Adammış İmajları Yaratacağınıza Birşeyler Üretin.Alın İşte
http://www.hostmerkezi.net/h/
http://www.remotemach.com

İçinizden Hanginiz Çaldınız RemoteMach'in Sitesini de Hosting Firması Kurdunuz Kendinize ?!
Müşterileriniz Host Domain İstediğinde de RemoteMach 'in Stoklarınımı Çalacaksınız ??? :)

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Senin gibi başkasının kuklasımıyım ben? Kukla seni :) Semih abin kaç para verdi sana? 9000$ mı?

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Remote'un logosu falan zaten çalıntı, onlarda sizin gibi çalmışlar işte :) Hosting mafyası sizi, kurudunuz kaldınız.

Çok gördük babacanlar, çoook :)

C

CoolMaster

Misafir
Hey Baksana Ben Sana Diyorumki Yukarda Açık Adresim Adım Soyadım ve Kimliğim Yazılı Kim Olduğumu Merak mı Ettin ? :) Öğrenmen Hiçte Zor Değil...Kukla Olanların Kimler Olduğunu Ayan Beyan Ortaya Koyuyorsunuz.Şunu Unutmayın Sanal Fareler! Biriniz Değil Elliniz Yüzünüz Birden de Yazsanız Buraya Ben Bir Müşteri Olarak Objektif Olarak Gördüklerimi Yazıyorum.İlk Başta Birkez Yazmayı ve Dahada Kimseyle Muhattap Olmamayı Düşünmüştüm.Ama Hoşuma Gitti.Bundan Sonra Burdayım ! :) Ne Oldu Senindemi Kuyrugunda Yaralar Var ? :) Canın Çok Derinden Yanmış Galiba.Çorbalarınız Kesildi mi Ne ? :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
coolmaster bebelik git kumda oyna..remotemach falan adamin kuklasi gibi yazilar yaziyorsun..yalanci herifler..turkon'da zamaninda bilmem kaç bin dolara büro yaptiriyorum diyordu..neyse ya sinirleniyorum.. dünkü bebeler bugün gelmis host satiyor..adamin kafasini bozmayin..

C

CoolMaster

Misafir
Büyüklerin Bir Lafı Vardır.

Dinsizin Hakkından İmansız Gelir Diye :) Bundan Sonra Burdayım Beyler.İyi Etmediniz Beni Buraya Alıştırmakla lol...

Hoşuma Gitti Burdaki Tartışma Sinerjisi...

Ara Sıra Gelip Sizlere Biraz Forumculuk Dersi Vermeye Karar Vedim...

Görüşeceğiz.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dolandiricinin destekcisi olarak tabi her zaman bekleriz..ertesi gün sende host 'firmasi' aç sende gel..500.000 ytl ödenmis sermayemiz var diyerekten..

C

CoolMaster

Misafir
Yok Ben Hosting Firması Açmayı Düşünmüyorum.Benim İşim Var Allah!a Çok Şükür.Burdaki Gördüğüm Bazıları Gibi Aç Değilim.Sizler Daha Doğrusu Sizin Gibiler Ortadaki Pastadan Bir Başkasınında Pay Almaya Kalktığını Görür Görmez Dünyayı Ayağa Kaldıran Tiplersiniz.Ben Bunu Siz Hostingcileri Dışardan Seyreden Bir Müşteri Olarak Söylüyorum.İşte Bu Yüzden de Hiç Bir Zaman Profosyonel Olamayacak ve O Aç Karnınızı Doyuramayacaksınız ! :)

Hosting İşi Yaptığınızı Saklayarak Burda Başka Firmaları Karalamaya Çalıştığınız İçin Benim Nazarımda Maalesef 5 Para Etmiyorsunuz Şuan...Bunu Üzülerek Söylüyorum.

Ama Ne Zamanki Erkek Gibi Delikanlıca Ortaya Çıkıpta "Evet Kardeşim Bende Hosting İşi Yapıyorum ve Yeni Firmaların Çıkmasını İstemiyorum.Müşteri Portföyümüz Kısıtlanıyor" Diyebilecek Kadar Dürüst Olursunuz İşte O zaman Way be Delikanlı Adamlarmış Derim.

Ama Bu Şekilde Asla !... :)

Bu Arada Alın Bakın Sadece RemoteMach Başka İş Yapmıyormuş !
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=14970&page=3&pp=10
SURKENTHOSTING in Ticari Sicil Kaydında İnternet Cafe İşletmecisi Yazıyor.Kendisine Bunu Sordum.Bana "Ne Var Yani Bir Hostingci Başka İş Yapamazmı" Diye Cevap Verdi.. :)

Bebekler Sizi :) İşi gücü Bıraktırmayın Bana Hepinizin Foyasını Dökerim Ortaya!..

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peki abisi remotemach ne is yapiyor..triko ile ugrassin o da..isin oldugu dogru anca buraya gelip post yazarsin..

C

CoolMaster

Misafir
Yukarda da Belirttiğim Gibi Dinsizin Hakkından İmansız Gelir ! :)

Ha Şöyle Yavaş Yavaş Hizaya Gelin Bakalım ! ;)

Önce Tartışmasını Öğrenin Sonra Sizlere Engin Bilgilerimden Faydalanmanız İçin İzin Verebilirim Belki ! :)

Hostingciler Sizi :)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi başka kapıya buradaki herkez sizin kim olduğunuzu biliyor

ayrıca semih bey yeni nickiniz hayırlı olsun CoolMaster şekil olmuş hani

C

CoolMaster

Misafir
Koç Ben Semih AVCI Değil Ali İhsan Divriklioğlu'yum.Sizlerde Olmayan O Yürek Bende Mevcut ve BirKaç Sayfa Geriye Gittiğinde Açık Adresim ve Kimliğimi Göreceksin.Hatta Telefon Numarama Kadar Yazdım Oraya...

Hiç Oranızı Buranızı Duvarlara Çarpmayın.Sizin Gibileri Ben Yaklaşık 8 Senedir Görüyorum Bu Forumlarda.Bilgisayarına Format Atmayı Bakım Yapmayı Bilmeyen Hatta Çoğunun Bir Bilgisayarı Bile Olmayan İnternet Cafe Fareleri ve Hatta Konuşmaktan Aciz Türkçe Konuşmayı Bilmeyen Cahil Cühela İnsanlar Burda Gelipte Ahkam Kesmeyecek.Kesmeye Kalkarlarsa Her Şekilde Bende Kendi Doğrularımla Onları Ezip Geçeceğim Bundan Sonra.

Benim Semih AVCI Olduğumu İddia Edenler www.remotemach.com Adresinden O Firmanın Adresini Telefonunu Bulabilirler.Bende Kendi Adresimi Telefonumu Verdim.eğer Ben Semih AVCI Değilsem , Bunu İddia Edenlere 2 Çift Lafım Olacak ! Yakında !... :)

Bu Arada SURKENHOSTING in Sahipleri Her Nedense Ben Yazdıktan Sonra Burda Hava Atmak İçin Verdikleri http://www.surkenthost.com/sicils.jpg Linkindeki Kendi Sicil Belgelerini Kaldirmislar Ordan Ne Hikmetse !?!?!

İlginç Değilmi :) İnternetCafecilerin Foyasını Çıkardım Ortaya Şimdi Sıradaki Gelsin Please !?!?!?

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CoolMaster' Alıntı:
Sonuç Olarak ;

darXis ve Yandaşları AKILLI OLUN ! ADAM OLUN ! RemoteMach'i Müşterileri İle Birlikte 500 $'a Satın Almaya Kalkarken , Dikkat Edinde O Müşterilerden Bir Tanesi (Mesela Ben!) Sizin En Değerli Varlıklarınıdan Birisi İle "Gayr-i Meşru Yoldan İzdivaçta Bulunup" Başucuna 500 $ İliştirilmiş Bir Kağıt Bırakmasın !!!!

Düşünsenize Kağıtta Şöyle Yazdığını ;

Şahsınıza Ait Host Alanında Test Sürüşü Yaptım , Fakat Ping Süresi ve Band Genişliği Upload Ettiğim Dosyalarımı Kaldıramadığı İçin ShutDown'a Düştü...Başınız Sağolsun !...Tazminatınız Olan 500$ Makdülün Yanına Bırakılmıştır.Değeri Ancak Bu Kadar Ediyordu Bu Kadar Bıraktım.İdare edin Artık !

Sevgi-Saygı

Bu kadar asagilar asagisi bir mesaj yazacak kadar kendinden gecmis erkeklik naralari atan haysiyet ve sereften yoksun bir insan oldugunu dusunmemistik .

Seviyene inemem . Delikanli naralari atma .

0 532 387 01 84 cep telefonum diger bilgilerime kolayca ulasabilirsin

C

CoolMaster

Misafir
Yok Ben Öyle Bir Durumun Ürünü Değilim Ama Kim Olduğumu Merak Edenler Açık Adresim ve Adresimden Meraklarını Giderebilirler.Malatyalı Kardeş ! :)

Israrla Üstüne Basa Basa Yineliyorum.

Dinsizin Hakkından İmansız Gelir!

Aynı Konuyla İlgili Olarak Çetenizin Açmış Olduğu Başka Bir Başlıkta Babanız darXis www.31.com 69 gibi Şerefli (!) Kelimeler Ederken Hepiniz Makinelerinizin Başında Orgazm Oluyordunuz.Ne Oldu Şimdi Zorunuzamı Gitti ? Bundan Sonra Burdayım.
Tekrar Ediyorum Ben Ali İhsan Divriklioğlu Açık Adresim ve Kimliğim Sitelerim Nerde Oturduğum Yukardaki Mesajımın Başında Belirtilmiştir.

Bu Kadar Acımasız ve Tepkili Yazmamın Sebebi Kendini Uyanık Sana bu 3 Silahşör İmitasyonu İçindir.Onlar Adam Olana Kadar Bende Köroğlu Olacağım ve Burda Olacağım.Ha Bu Nickle Ha Başka Nickle ! Ama Ali İhsan Divriklioğlu Hep Burda Olacak Bundan Sonra...

Sevgi-Saygı

S

Seo

Misafir
CoolMaster' Alıntı:
Yok Ben Öyle Bir Durumun Ürünü Değilim Ama Kim Olduğumu Merak Edenler Açık Adresim ve Adresimden Meraklarını Giderebilirler.Malatyalı Kardeş ! :)
Ne farkeder ki.
Seslinet'in sahibisin. Daha gecen gun remotemach'ın sitesinde senin reklamın vardı.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abuzittin sok. deve mah. no:31/69 ihsaniye Zonguldak

adresim bu adımda
Mahmut Ballıses
cep numarmda 0547 300 93 83

anlayan anladı bende bunlardan host alıyom çok dürüstler valla çok iyi türkçe konuşur adamı etkiler çok iyi şekilde kekler sonra parayı alıp sıvışırlar. canları sağolsun bi remotemach gider başkası açılır biz kekiz gelirler 500.000 ytl lik sermaye o zaman 600.000 ytl olur tabi git gide büyüyolar onlar 1 numara oh yeah pardon yanlış yazdım 600.000 az oldu 1.000.000 yuvarlıyalım da müşterinin gözüne daha hoş gözüksün ne farkeder başka bi don firmasının daha belgelerini gösteririz millette kek inanır.

arkadaşım sizleri tebrik ediyorum. bizim milletimiz böyle enayi olduğu sürece siz aç kalmazsınız :) tebrikler yeni işinizde başarılar

not : baktım hiç bi işte para yok dolandırıcı olarak piyasaya girmek istiyorum yardımcı olurmusnuz? bu arada enis bey i referans olarak gösterebilirim muhabbetimiz iyidir yani ondan 3-5 bişi kaptım size de yardım ederim burada böyle kötü türkçe konuşuyom kusuruma bakma normalde bülbül gibiyimdir maşallahım var

C

CoolMaster

Misafir
Tabii Olacak Bende RemoteMach te Sizler Gibi Boş Gezenin Kalfası Değiliz. Çalışıyoruz.Üretiyoruz.Hizmet Veriyor Karşılığınıda Alıyoruz. :) Biraz Sizde Çalışın Diyhorum :) Fazla Laf Kadınlara Mahsustur.Hadi Dağılın Biraz Bakiyim...

C

CoolMaster

Misafir
h4x0r' Alıntı:
abuzittin sok. deve mah. no:31/69 ihsaniye Zonguldak

adresim bu adımda
Mahmut Ballıses
cep numarmda 0547 300 93 83

anlayan anladı bende bunlardan host alıyom çok dürüstler valla çok iyi türkçe konuşur adamı etkiler çok iyi şekilde kekler sonra parayı alıp sıvışırlar. canları sağolsun bi remotemach gider başkası açılır biz kekiz gelirler 500.000 ytl lik sermaye o zaman 600.000 ytl olur tabi git gide büyüyolar onlar 1 numara oh yeah pardon yanlış yazdım 600.000 az oldu 1.000.000 yuvarlıyalım da müşterinin gözüne daha hoş gözüksün ne farkeder başka bi don firmasının daha belgelerini gösteririz millette kek inanır.

arkadaşım sizleri tebrik ediyorum. bizim milletimiz böyle enayi olduğu sürece siz aç kalmazsınız :) tebrikler yeni işinizde başarılar

not : baktım hiç bi işte para yok dolandırıcı olarak piyasaya girmek istiyorum yardımcı olurmusnuz? bu arada enis bey i referans olarak gösterebilirim muhabbetimiz iyidir yani ondan 3-5 bişi kaptım size de yardım ederim burada böyle kötü türkçe konuşuyom kusuruma bakma normalde bülbül gibiyimdir maşallahım var

Hey Bebek Seni Programlayanlar İyi Programlayamamış ! :) Enis Bey Değil Semih Bey Olacak :) :)

Ama Bir Konuda Senide Eleştireceğim Bülbül Gibiyimdir Demişsin.Sen Olsan Olsan Bence iyi Bir Papağan Olurdun Ama Ne Yazıkki Onuda Olamamışsın ! Sana Öğütlenenleri İyi Anlamadan Yazma Bir Daha Foruma !

Hadi Bakimm...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
semih bey yanlış anladınız
benim enis okur la çok yakın ilişkim vardır (meşhur dolandırıcı)
yani sizin yanınızdada çalışabilirim

C

CoolMaster

Misafir
h4x0r' Alıntı:
semih bey yanlış anladınız
benim enis okur la çok yakın ilişkim vardır (meşhur dolandırıcı)
yani sizin yanınızdada çalışabilirim

Allah Size Akıl Fikir Versin Hala Bana Semih Bey Diyor :) :)

Yahu Bu Semih AVCI Sizi İyi Acıtmış Belli !

Yolda Yürükende Yanınızdan Geçerken Size Omuzunu Vuran Birisine de Semih Bey Mi Diyorsunuz Siz ?!?!

İlginç Tiplersiniz Gerçekten ! :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi