İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

merhaba, yeniden sizleri dolandırmak istiyorum

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam semih bey kızmayın

bu arada öbür konudada ben semih değilim diyen vatandaş sonradan itiraf etti seni de görürüz cooooool adam :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya beyler birakin su yarim akilliyi bos konusuyor..gören bir b*k oldugunu zannedecek l4m3r

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
semih beye öyle laflar deme valla dava eder sürüm sürüm sürünürsün

özür dile onun 500.000 YTL lik firması var kodumu oturtur

kredi kartıyla satış yapıyosalar ben bi boxer alıyım ya varmı semih bey böyle bi imkanımız?

C

CoolMaster

Misafir
Şimdi Sizinle Bir Anlaşma Yapalım Madem :)

Ben Kim Olduğumu İspat Etmeye Hazırım.Varmı Yiyen ???

Bu Arada Boxer İsteyen Vatandaş Senin Yakınların İçin Zilli Don Alalım.Yakışır ? :)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok sizinkiler giysin onu sizden bi farkımız olsun onun için ben almıyom semih bey :)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş kaşınıyor banlayın
gerçi büyük bi host+don şirketi sahibi dava açar banlamayın :p

C

CoolMaster

Misafir
OnurSqL' Alıntı:
koçum buna g*t korkusu derler yazdigin seyi 2 dk'da degistirirsin hemencicik :D

Evladım Buna O Senin Dediğin Şeyin Korkusu Denmez Yerine Göre Davranmak Denir.

Allahın Labunyası :)

Admin Adamın YAzdığı Küfürleri Siliyor Bende Kendi YAzdıklarımı Ona Gerek Kalmadan Kendim Siliyorum.

Az İnsanlık Öğren :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
CoolMaster' Alıntı:

Admin Adamın YAzdığı Küfürleri Siliyor Bende Kendi YAzdıklarımı Ona Gerek Kalmadan Kendim Siliyorum.

kocum iyi kiviriyorsun aferim..adam olcaksinda biz göremeyecegiz ayri bir konu :)

D

DusoMoja

Misafir
CoolMaster' Alıntı:

Valla ben p. screen almışım. Tınn yani. Iyinetadmin amcam gelince gorursun ebenin örekesini :D

C

CoolMaster

Misafir
Ha Unutmadan Şunuda Belirteyim.

Benim Bir Hosting firmam Yok ve Semih AVCI Gibi Tavrıma Sınırlama Koymak Durumunda Değilim.

Yani Türkcesi Şu Oliyorrrrrrr

Sizin Gibi Çakallarla Hem Burda Hemde Reelde (Eğer Büzüğü Yiyen Varsa Tabiiki) sakse Hazırım.Bakalım Kim Daha İyi Si....yor ;)

C

CoolMaster

Misafir
DusoMoja' Alıntı:
Valla ben p. screen almışım. Tınn yani. Iyinetadmin amcam gelince gorursun ebenin örekesini :D

Hey Lavuk Ben Sizin Gibi Adminlere Secde Eden Biri Değilim. :)
Admin Amcana Benden de Selam Söyle...

D

DusoMoja

Misafir
CoolMaster' Alıntı:
Ha Unutmadan Şunuda Belirteyim.

Benim Bir Hosting firmam Yok ve Semih AVCI Gibi Tavrıma Sınırlama Koymak Durumunda Değilim.

Yani Türkcesi Şu Oliyorrrrrrr

Sizin Gibi Çakallarla Hem Burda Hemde Reelde (Eğer Büzüğü Yiyen Varsa Tabiiki) sakse Hazırım.Bakalım Kim Daha İyi Si....yor ;)
Gel. Istanbul / Sultanbeyli'deyim.
Gelde yeşillik gör biraz. Yedek pantolon alırsan iyi olur. Hani geri dönebilecek halin kalırsa etekle gitmek zorunda kalmazsın.

D

DusoMoja

Misafir
By By güzelim ;)
Kullanıcı adı lazımsa vereyim.
Zuhahaha.
Kendimi seviyorum ya :)

S

sss

Misafir
Türkçe konuşmaktan bahsetmiş her kelimenin harfi büyük. Adam olmaktan bahsetmiş tüm konuyu okudum bir tane adam gibi mesajı yok. Adres isim vermiş bunu yapamicak adam tanımıyorum nette, eline klavyeyi alan çete reisi oluyor. Ne hostingine lafım var ne başka birşeye ama gerçekten acınacak durumdasın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi