İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merlin Turizim Reklam Kampanyası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

MerKuR

Misafir
29.12.2006 22:00:28 Merlin Reklam ||| Reklamcılık ve İnternet Hizmetleri yapmıs oldugu reklam yani spama düşmeyen mail reklamının belgesidir.

reklam belgesi burdadır.
http://www.xpaylas.org/merlin_txt44
NOT: ben sadece zarf attım düştü kendisi ispatıdır ben spamcı felan degilim span yapandan nefret ederim.

Merlin Turizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Ben daha fazla konuşmak istemiyorum ve aşağıdaki linki veriyorum. okursanız kimin ak kimin kara olduğunu anlarsınız.
http://forum.iyinet.com/forum-uyeli...davetiye-istegi-ilk-mesajima-not-eklendi.html
Arkadaş hala o konuşmalardaki kişinin Bizim şirketimizden biri olduğunu kanıtlayabilmiş değil :)
Eğer kendisi ispat olmadan bizi biraz daha karalamaya devam edecek olursa hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.

Merlin Turizm Seyahat Acentası
Vergi Dairesi: Laleli Vergi Dairesi
Vergi Numarası: 9250286249
Tursab Lisans No : A-4646
Telefon: +90 212 458 4414
Fax: +90 212 458 4416
Mesihpaşa Mah. Sait Efendi Sok. No:1 Kat:3 Aksaray İstanbul Türkiye

Ofisimize Bekleriz Sayın MerKuR.
Bu konuyu yüz yüze konuşalım derim :)
Sizinde bir ofisiniz varsa yer verin bizzat gelelim.

M

MerKuR

Misafir
Arkadaşlar Ben daha fazla konuşmak istemiyorum ve aşağıdaki linki veriyorum. okursanız kimin ak kimin kara olduğunu anlarsınız.
http://forum.iyinet.com/forum-uyeli...davetiye-istegi-ilk-mesajima-not-eklendi.html
Arkadaş hala o konuşmalardaki kişinin Bizim şirketimizden biri olduğunu kanıtlayabilmiş değil :)
Eğer kendisi ispat olmadan bizi biraz daha karalamaya devam edecek olursa hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.

Merlin Turizm
Vergi Dairesi: Laleli Vergi Dairesi
Vergi Numarası: 9250286249
Tursab Lisans No : A-4646
Telefon: +90 212 458 4414
Fax: +90 212 458 4416
Mesihpaşa Mah. Sait Efendi Sok. No:1 Kat:3

Ofisimize Bekleriz Sayın MerKuR.
merlin işinden olma burda sana pm atıp cok reklam yaptıracak kişi cıkar kabullen

Merlin Turizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merlin işinden olma burda sana pm atıp cok reklam yaptıracak kişi cıkar kabullen

:D ilk defa güldüm. çünkü ilk defa bu kadar megalomania bir insan gördüm. "merlin sus, merlin kabullen , merlin işinden olma" arkadaş kanıtla diyorum sen daha bunları diyorsun.

acık sekilde atmayı düşünüyorum ama yapamiyorum biri bana yardımcı olabilirmi bu dosyayı acık burda herkezin okuması icin nasıl eklerim.

açık bi şekilde koyucaksan dosyanın içini kopyala de alıntı tag larının arasına yazıyı koy. ok.
Hadi bak birşey daha öğrendin. dün spami öğrendin bu gün de bunu. yerinde olsam zil takıp oynarım.

M

MerKuR

Misafir
:D ilk defa güldüm. çünkü ilk defa bu kadar megalomania bir insan gördüm. "merlin sus, merlin kabullen , merlin işinden olma" arkadaş kanıtla diyorum sen daha bunları diyorsun.

açık bi şekilde koyucaksan dosyanın içini kopyala de alıntı tag larının arasına yazıyı koy. ok.
Hadi bak birşey daha öğrendin. dün spami öğrendin bu gün de bunu. yerinde olsam zil takıp oynarım.
bende bana gelen maillerinde var merlinonur hala konusuyosun kaybediyosun.
neden insanlar yaptıgı işi saklar anlamıyorumya.
ben gercekleri söleyincede cepe alıyolar. bu forumda senin gönderdigin maillistlerden biri daha cıkar inşallah. maillistinde genelde domain uzantılı muhakkak biri cıkacaktır ozaman ne diceksin cok merak ediyorum.

Merlin Turizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MerKuR bana özel mesaj atmış. sanırım onu burada yayınlayacağımı sanıyor ( forumda özel mesajları yayınlamak yasak sanırım)

Yukarıda verdiğim linktede açıkladım. 10 bin mail 30 ytl yok 20 bin mail 50 ytl gibi bir reklamı kimseye atmadık.
Konusu Turizm olan mail gönderiyoruz.
Reklam departmanından Selçuk bey sanırım bu forumdan bir kaç kişiye "Londra Turu" konulu bir mail armış (benim haberim olmadan)

İnsanlara turizm içerikli mail gönderdiğimizi söylüyoruz zaten.

Fakar sayın MerKuR siz ısrarla 10 bin kişi 20 ytl gibi mailler yolluyorsunuz diyorsunuz. bende kanıtlayın diyorum.
kanıtlayamıyorsanız daha fazla konuşmayın.

M

MerKuR

Misafir
ya merlin orda konuşmamızın belgesi var hala neyi gizliyosun. anlamıyorum
kabullenmiyosan sus bence. özel msjımdada belirttim bu işi sen meslek edinmiş olabilirsin. burda sana musteride cıkacaktır. ama buraya ilk geldigin anda inkarcılık yapma.

Merlin Turizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya merlin orda konuşmamızın belgesi var hala neyi gizliyosun. anlamıyorum
kabullenmiyosan sus bence. özel msjımdada belirttim bu işi sen meslek edinmiş olabilirsin. burda sana musteride cıkacaktır. ama buraya ilk geldigin anda inkarcılık yapma.

Arkadaş bende diyorumki ben senle ne konuştum ne görüştüm. sen daha hala konuşmamızın belgesi var diyorsun.
[email protected] dan veya @merlinturizm.com uzantılı bir adresle msn veya mail konuşma kaydın varsa yaz diyorum bende.

Sanırım MerKuR arkadaşın beyni ile arasında bir iletişim bozukluğu var. ısrarla anlamak istemiyor.
Daha sağlıklı düşünen insanlar durumu değerlendirirse en doğru kanıya varırız.

Bu konu altında MerKuR e mesaj yazan MerKuR gibi olsun :)

Herkese İyi Çalışmalar Dileriz.

Not: @merlinturizm.com veya @islamictourismturkey.com @vizebilgi.com @vizeislemleri.net uzantılı adresler dışında hiç bir adresle ilgi / alakamız bulunmamaktadır.

Merlin Turizm Seyehat Acentası.

M

MerKuR

Misafir
[email protected] adresinden konustuk bu konusmaları. ve konusmamızdada verdin [email protected] mailini. ekledigim dosyayı okuyanlar kimin gercekeri söledigini anlayacaktır.işin gucun rasgelsin ama kulakları surekli pamukla tıka cok kufur yiyosun spamdan dolayı.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama bu Merlin Reklam dan cidden fenalık geldi aynı arkadaş mıdır bilmiyorum da yok merlin reklam maille reklamınızı yapıyoruz reklamı yok merlin turizm bilmemne gezisi sadece sitemde Reklam/Yardım linkinde geçen hiçbir yere vermediğim mail adresine geliyor bir de. Cevap da yazıyorum atmayın diye yok sürekli geliyor. Eğer o bu arkadaşsa kim davetiye yolladı merak ediyorum, yol geçen hanına dönmemeli burası.

Merlin Turizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu özetlemek gerekirse Merlin Reklamcılık denen şeyle hiç bir ilgi ve alakamız yoktur.

Merlin Turizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şirketimizi Karalamaya Çalışan Art Niyetli Kişilerin İşidir Eminim!
O mail az önce bana da geldi. ne bir sabit telefon ne de @merlinturizm.com uzantılı bir adres yok.
Lütfen karalama yapmadan önce biraz araştıralım.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiçbir yere vermediğim mail adresime sizi karalamaya çalışan art niyetli kişilerden mail geliyor 1 hafta sonra sizden(turizm) geliyor ve ikisinin hiçbir bağlantısı yok. Eh iyi peki. Çok geliştirmiş bu elemanlar methodu mail tabanınızı bile çalmışlar dikkatli olun o zaman :D

Merlin Turizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar gelen mailin ip kayıtlarını inceledim. bizim sunucumuz üzerinden gözüküyor. 62.68.200.2
Hosting işiyle de ilgilendiğimiz için deneme hesabı açmıştık.
https://62.68.200.3:8443
deneme.com
deneme
burdan mail hesabı oluşturmuştum. şifresini değiştirip mail bomber tarzı bir programla göndermişler sanırsam.
mail gönderme limiti koydum artık yapamazlar.

Hiçbir yere vermediğim mail adresime sizi karalamaya çalışan art niyetli kişilerden mail geliyor 1 hafta sonra sizden(turizm) geliyor ve ikisinin hiçbir bağlantısı yok. Eh iyi peki. Çok geliştirmiş bu elemanlar methodu mail tabanınızı bile çalmışlar dikkatli olun o zaman :D

Sanırım bu işlerde acemisin. Mail adresini web üzerinde herhangi bir yere yazman yeterlidir. bir script veya mail toplama programları vasıtasıyla toplayabilirler.

Arkadaşlar artık kanıt olmadan bizi karalayan kişiler hakkında cidden söylüyorum hukuksal işlem başlatma kararı almış bulunmaktayız.

Merlin Turizm

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heheh evet acemiyim o konuda
SPAM nasıl yapılır konusunda fazla bilgim yok. :)

Ama işte burası da webmaster forumu, ak ile kara belli olur burada. Bizim ip'den atılmış diyip sonra dava açarım demek de komik server'ına sahip çık o zaman derler adama.

Neyse ben konuyu modlara ilettim onlar gerekiyorsa ilgilenir, benim söyleyeceğim bu.

Merlin Turizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heheh evet acemiyim o konuda
SPAM nasıl yapılır konusunda fazla bilgim yok. :)

Ama işte burası da webmaster forumu, ak ile kara belli olur burada. Bizim ip'den atılmış diyip sonra dava açarım demek de komik server'ına sahip çık o zaman derler adama.

Neyse ben konuyu modlara ilettim onlar gerekiyorsa ilgilenir, benim söyleyeceğim bu.

Biz size bilişim suçlarından değil hakaret ve karalama suçundan hukuksal işlem başlatıcağız emin olun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5