İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merlin Turizim Reklam Kampanyası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok korktum yaw, şu an tir tir titriyorum görsen :D
Hukuktan biraz anlasan benim yazdıklarımda hakaret ve karalama diye nitelenebilecek hiçbirşey olmadığını bilirdin.

Bakalım mod arkadaşlar ne diyecek bu işe ben yazmıyorum artık söyleyeceğimi söyledim. Mazallah gençlim hapislerde çürür :( :D

Merlin Turizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar artık kanıt olmadan bizi karalayan kişiler hakkında cidden söylüyorum hukuksal işlem başlatma kararı almış bulunmaktayız.

Yapmadığımız bir şeyi yaptığımızı legalpara ediyorsunuz.
yazdığınız yazılar iftirta/karalama niteliğindedir.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Banada bir spam geldi ben kendilerine yazdım eğer herhangi bir mailime birkere daha spam gelirse bende kendisini protesto edeceğim kurallarına uygun olarak... Daha 2-3 gün oldu davetiye göndereli arkasından hemen bir spam gelmiş : ) Herneyse bekleyip göreceğiz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Konunun benle veya forumla alakası nedir PM atıyorsunuz, saçma sapan kendi aranızda tartışıyorsunuz, kimse ilgilenmiyor. Ofisi olan kötü iş yapamaz veya ofisi olmayan kötü iş yapar gibi bir kaide mi var sanki, bu şirketcilik oynamanızı ve anlamsız mesajlarınızı bu forumdan uzak tutunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5