İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Millet hile yapıyor falan filan.

A

aborjin

Misafir
Peki sorarım bu adam nasıl hala ayakta duruyor? Sizce bu sitenin amacı nedir? :)

Adam bariz al bak bu keywordları patlat, dandik bi içerik yap ama işte bu konuyla alakalı olsun demiş resmen.
Eee nerde google admincikleri? Adam kimbilir kacbin $$ indiriyor cebe...

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya abi siz bu konuya neden bukadar takıorsunuzki millet indiriyorsa indirsin sizde indirin?

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googleın kurallarında böyle birşey yokki ?
bu da bi ticaret :)
aynısını overture de yapıyo..

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam korkudan siteyi kapatmış :D

This Account Has Been Suspended
Please contact the billing/support department as soon as possible. :D

T

turka

Misafir
adam ingilizce site yapmış onu bile buldun ya helal + kesinlikle bir şekilde ya buralarda takılan biri var :)
yada bir şekilde buralardan bilgi gidiyor iyi etmiş kapamakla..

A

aborjin

Misafir
nerden elleştim ya

Ya valla art niyetim yoktu :) Sadece bize sille tokat giriyor millet, bu amcamlarda dimdik ayakta. Sanırım trafiği aştı veya ödemedi parasını hostcu kapamış ehue... Biliyordum ayrıca turk oldugunuda. Neyse daha cok bombalar buluruz evellallah...

Ezilmiş sense'cilere selamlar :D

A

aborjin

Misafir
yoktur'da sana söylemiş hata etmiş he :) hemen patlattın bombayı haydi hayırlısı... :eek:

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aborjin' Alıntı:
Peki sorarım bu adam nasıl hala ayakta duruyor? Sizce bu sitenin amacı nedir? :)

Adam bariz al bak bu keywordları patlat, dandik bi içerik yap ama işte bu konuyla alakalı olsun demiş resmen.
Eee nerde google admincikleri? Adam kimbilir kacbin $$ indiriyor cebe...

Site benim.
dün kazandıgı para:
738 1 0,1% USD 0,07 USD 0,05

basit bir matematiksel hesap ile 0.05x30=1.5$ ayda.

Boşa yapılmış bir site idi benim için ve host parasınıda ödememiştim geçen ay,
kapatmak içinde fırsat oldu bu.

Sebebleri:
-Gelen kişiler %99.9 u webmaster oldugundan reklamlara tıklanılmıyor.
-Gelen 3 kişiden 2 si teleport tarzı programlar ile siteyi kopyalamak için geliyor.Özellikle kore ip adresleri
- www.overture.com sitesi baz alınarak yapılmıştı.Bende yapayım keyword sitesi diye arkadaşlar olursa (akıntıya kürek sallamakmış boşa kasmayın derim ben) örnegin "hotel" kelimesi için ne kadar reklam ücreti alıyor sorusunun cevabı.
http://uv.bidtool.overture.com/d/US...de=f8hl&mkt=us&lang=en_US&Partner=userbidtool

aklınıza gelen kelimeleri buradan bakabilirsiniz.Hangi kelime tık başına kaç para veriyor sorusunun cevabı o linkte var.

A

aborjin

Misafir
Kızmadın umarım. Hani bilmiyordum bile senin oldugunu. Kazandığını düşünmüştüm o sitenin hatta... Şunuda diyeyim birçok kisi ilham alıp keyword kullanıyordu senden :) insurance, car hire los angeles criminal muhaha

G

guajira

Misafir
Ben tahmin etmiştim yokturun olduğunu ama burdan avaz avaz bağırmak istemedim.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
6 aydır güncellemiyordum, umdugum gibi bir site olmadı açıkcası. 4$ host parasını bile vermek gözüme geliyordu.
bu siteden şunu ögrendim, webmasterlara yönelik sitelerde hiç tıklama olmuyor :rolleyes:

merak ettiginiz kelimelere buradan bakabilirsiniz.Zaten benim yaptıgımda buradan alıp veritabanına koyup webmasterlara sunmaktı.

http://uv.bidtool.overture.com/d/USm/search/tools/bidtool/

G

guajira

Misafir
yoktur' Alıntı:
4$ host parasını bile vermek gözüme geliyordu.
bu siteden şunu ögrendim, webmasterlara yönelik sitelerde hiç tıklama olmuyor

Halden anlamaları gerek aslında :) Destek mestek olayı yani.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5