İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Milyonluk Sayfalar Kadar Aktif Sayfamıza Reklam

Chiwi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook Sayfanızın İçeriği: Dizi Sayfası (Dizinin En Büyük Sayfası)
Sayfanızın Üye Sayısı: 150.000
Günlük Eklenen Yeni Üye Sayısı: 1.500+ (6.000'e şahit olduk)
Sayfanızın Linki: PM ile verilebilir.
Ödeme Şekli: Tüm Bankalar, Misli, Paypal, Turkcell TL

Sayfamız çok izlenen bir dizinin en büyük sayfasıdır. % 90 bayan olması nedeniyle geri dönüşler çok iyi olacaktır (Sayfa 100K olana kadar hiç reklam yapılmadı). Yapılan paylaşımlar ortalama 2.000-10.000 arası beğeni-yorum görmektedir. Bu nedenle milyonluk sayfalara taş çıkartacak kadar aktiftir. Verdiğiniz reklam 30 dakika en üstte durup sonra silinecektir (30 dakikadan sonra hiçbir etkisi kalmıyor reklamın). İstatistik resimleri ve diğer tüm detaylar için PM isteyiniz.

Tek Reklam Ücreti: 6 TL
Haftalık Reklam Paketi: 7 gün boyunca her gün 1 adet bağlantı = 25 TL (Kampanya)
Özel İndirim Paketi: 7 gün boyunca günde 2 adet bağlantı = 40 TL (Yalnızca 3 kişi için geçerlidir)
Özel İndirim Paketi 2: 7 gün boyunca günde 4 adet bağlantı = 65 TL (Yalnızca 2 kişi için geçerlidir)
İletişim: PM.

R10 üzerinden bizden reklam alan değerli müşterilerimizden bazılarının yorumları:

Arkadaşla 1 haftalık reklam anlaşmasını bitirdik, dönüşler fevkalade derecede güzel oldu. 2. kere haftalık anlaştık, kendisine teşekkür ederim
reklam yaptırdım, dönüşten çok memnun kaldım tekrar çalışacağım teşekkürler....
Sayfa, cok aktif arkadaslar. Ben kullanıyorum 1 aydır. 2.ayı biraz indirimli alacam :)
Arkadaş güvenilirdir. 1 bağlantı aldım. Dönüşler oldukça iyi. Fiyat da uygundu. Tekrar çalışacağım. Hayırlı işler.
1 haftalık bağlandı alındı geri dönüş oldukça iyi
arkadaşla anlaşıldı ödemesi yapıldı gerçekten güvenilir sayfasından dönüşler gayet iyi oldu :)
Dönüşler oldukça iyi :) Tavsiye ederim ;)
Yarım saatte 350 civarında kişi geldi, dönüşler iyi, teşekkürler.
reklam alındı geri dönüş çok iyi oldu teşekkürler
Anlaşma yapıldı, reklam verildi, dönüşler güzeldi. İlgi ve alaka için teşekkür ederim.
Reklam alındı, dönüş güzeldi.İlginize teşekkürler.
1 haftalık reklam alındı . Geri dönüşler güzel
2 sayfa aldım kendisinden ve bir tanede reklam aldım çok güvenilir bir arkadaş
arkadaş ile anlaşılmıştır.ödeme gönderilmiştir.Sayfa raporları incelendiğinde gerçekten güzel.Güzel getirici olacağa benziyor.Teşekkürler tekrardan....
BlackDare' Alıntı:
Arkadaşla anlaştık ve geri dönüşler çok güzel ;)
Bir haftalık sorunsuz reklam alındı, ilgi ve alakanız için çok teşekkürler.
1 haftalık bağlantı alındı. İlgili ve samimi arkadaş.
1 haftalık reklam anlaşması yapılmıştır
haftalık anlaşma yapılmıştır.
1 haftalık anlasıldı odeme yapıldı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Chiwi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kalite oluyor kardeş. Facebook sayfalarına reklam verilirken göz önünde bulundurulan en önemli hususlardan biri bayan oranıdır. Ne kadar çok bayan olursa o kadar çok müşterin artar. Varsa başka sorun bilgilendireyim.

Chiwi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi işin aslı erkeklere kalitesiz demeyelimde, söz meclisten dışarı Facebook'u erkeklerin % 80inin kullanma amacı karşı cins ilişkileri üzerine kurulu. Abazası var sapkını var var babam var, reklamla bile ilgilenmiyor öyleleri varsa yoksa kız :D Reklam verenlerin parasıda boşa gidiyor durum öyle olunca.. Fark bu :D

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Şimdi işin aslı erkeklere kalitesiz demeyelimde, söz meclisten dışarı Facebook'u erkeklerin % 80inin kullanma amacı karşı cins ilişkileri üzerine kurulu. Abazası var sapkını var var babam var, reklamla bile ilgilenmiyor öyleleri varsa yoksa kız :D Reklam verenlerin parasıda boşa gidiyor durum öyle olunca.. Fark bu :D

Bu cevap gercekten güzeldi ve dogruydu katılıyorum, hayırlı kazanclar ozaman kardes

Chiwi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim kardeş. Sanada hayırlı kazançlar bol müşteriler dilerim. :)

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Sayfayı p.m alabilir miyim dostum ? ve 30 DK gibi bir sürede ortalama ne kadar üye gelir p.m

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bağlantı alındı Arkadaş sağolsun çok yardımcı oldu,rahatça güvenebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5