İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

minikcadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
minikcadı nickli üyemizin ekim ayları civarında r10 forumlarından banlandığını belirterek yazıma başlayayım.
banlanma nedeni ise paypal dolandırıcılığı ile itham edilmesidir.
kendisinin bundan haberi olmadığını ve kendi hesabına para gelmediğini söyleyen cadı kanıtlayamadığı için uzaklaştırılmıştı.
forum üyeliğinin çalındığını da iddia etmişti.

ilgili konunun linki http://www.r10.net/e-gold-paypal-2c...olandirildim-sanirim.html?highlight=minikcadi

o meblayı ödeyene kadar banlı kalacağını kendisine bildirdik.4-5 ay olmasına rağmen ödemedi.

tam o tarihlere denk gelen bir alışverişimizde minikcadı 550 ytl kadar bir meblayı ödememiştir.

bu forumun da üyesi olan hakan arkadaşımızın paypalını bana bozan ve benim yaptığım ödemeyi hakan arkadaşımıza göndermeyen cadı,bizi bugün yarın ödeyeceğim bahaneleriyle oyalamıştır.
bayramdan sonra ödeyeceğim dedi fakat o bayram geçti.kurban bayramı geldi o da geçti.

kendisi param yok hastayım bugün yarın ödeyeceğim gibi tipik nedenler dile getirmekte.

biz hakan arkadaşımla o tarihte zararı yarı yarıya paylaşarak sorunu aramızda çözmüştük.
ve cadıdan para göndermesini beklemiyorduk.
kendisi bizi şaşırtmadığı için teşekkür ediyoruz.
dolandırıcıdır ifadesini kullanmak istemiyorum.500-1000 ytl içim böyle söylemlere dahi girip uğraşasım yok.

sadece sizleri de uyarmak istiyorum ve kendisi ile alışveriş yapmamanızı diliyorum.

r10dan sınırsız banlıdır.

--
cadı msn de ve konudan haberi var.kendisinin gözü bozukmuş.bu yüzden ödemeyediğini söylüyor.2 gün ödeme alamayınca dolandırıcı başlığı açan insanlardan değil de 4 ay bekleyip bildirim başlığı açan bir üye olarak ilginize sunuyorum.
sevgiler.

ilginize..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sen zaten melakesin hasan nerden biliyorsun belki başına gercekten bişey gelmiştir belki gercekten hastadır

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
istersen 6 sene bekle bu forumda bir olayı varsa gel yaz r10 da olanlar veya olacaklar bu forumu ilgilendirmiyor

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
buradan hakimi arkadaş ile bana ulaşıp bozdurma işlemini gerçekleştirdi.

--

M

Merthan

Misafir
istersen 6 sene bekle bu forumda bir olayı varsa gel yaz r10 da olanlar veya olacaklar bu forumu ilgilendirmiyor

Bu kadar savunacağına, mağdur durumda olanların parasını ödesen ya ?

Burada forumlardan değil, kişilerden bahsediliyor. Aynı kişi buraya da üye sonuçta. Ve burada da insanları dolandırıyor -ki dolandırmış gördüğünüz gibi.

Hasan'da (hiç sevmem ama kendisini) haklı olarak haklılığını dile getirmiş ve siz/biz üyeleri bilgilendirmek istemiş. Bir dolandırıcıyı bu şekilde savunarak komik duruma düşüyorsunuz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Bu kadar savunacağına, mağdur durumda olanların parasını ödesen ya ?

Burada forumlardan değil, kişilerden bahsediliyor. Aynı kişi buraya da üye sonuçta. Ve burada da insanları dolandırıyor -ki dolandırmış gördüğünüz gibi.

Hasan'da (hiç sevmem ama kendisini) haklı olarak haklılığını dile getirmiş ve siz/biz üyeleri bilgilendirmek istemiş. Bir dolandırıcıyı bu şekilde savunarak komik duruma düşüyorsunuz.

minik cadının bu forumda herhangibir vukaatı olmadı r10 denen yerde olacaklar veya olanlar bu forumu ilgilendirmiyor madem olay orda olmuş burayı karıştırmanın manası yok takip eden gitsin orada takip etsin

M

Merthan

Misafir
minik cadının bu forumda herhangibir vukaatı olmadı r10 denen yerde olacaklar veya olanlar bu forumu ilgilendirmiyor

Forum canlı bir varlık değil. Yalnız forumdakiler canlı. Ben kişilerden bahsediliyor diyorum, siz forumdan bahsediyorsunuz.

Önce forum ile insan arasındaki farkları ayrıştırmanız gerekiyor. Ayrıca, Hasan olayın bu forumda olduğunu yazmış farkındaysanız.

Minikcadı'yı savunmanın yanında, r10'dan bahsediş tarzınız da aslında amacınızın ne olduğunu gösteriyor.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu forumdaki konu linkini isdedim kendisinden aynı soruyu sizede sorayım bu forumdaki konu linki nerede ?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
trdownload beni sevmiyor olmandan kaynaklanıyor bu değişik yorumların sanırım.

hakimi arkadaşımızla bana buradan ulaşmış ve paypal bozdurmuştur.

r10 konusunu hakkında başka bir olayı bildirmek için örnek gösterdim.

**

cadının bu forumdan banlanması için açmadım ben bu konuyu.
banlansa ne olur 4 ay olmuş zaten parayı ödesin diye bu konuyu açacak olsam 4 ay beklemezdim.

ben ödemeyeceğini biliyordum.bugün msn de online oldu 1 ay sonra.görünce aklıma geldi(unutmuşum :) ).

sizler de bilin alışveriş yapmayın diye bilgilendirmek istedim.
hepsi bu.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Hasan uyarılar yeterli, üyeler gerekli bilgileri almıştırlar bu üye hakkında.
Uzaklaştırma olayı ise iyinet ile alakalı bir durum yok ortada

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığı.
Tek kelime ile helal olsun diyorum Şenol abime.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
trdownload beni sevmiyor olmandan kaynaklanıyor bu değişik yorumların sanırım.

hakimi arkadaşımızla bana buradan ulaşmış ve paypal bozdurmuştur.

r10 konusunu hakkında başka bir olayı bildirmek için örnek gösterdim.

**

cadının bu forumdan banlanması için açmadım ben bu konuyu.
banlansa ne olur 4 ay olmuş zaten parayı ödesin diye bu konuyu açacak olsam 4 ay beklemezdim.

ben ödemeyeceğini biliyordum.bugün msn de online oldu 1 ay sonra.görünce aklıma geldi(unutmuşum :) ).

sizler de bilin alışveriş yapmayın diye bilgilendirmek istedim.
hepsi bu.

olay bu forumda ceyran etti diyorsun konu linki nerde diyorum yazmıyorsun gidin konunuzu r10 da tartışın bu forumda minik cadının herhangibir vukaatı yoktur minik cadıyı banlamak veya banlamamakta iyinet adminin insifiyatindedir.

M

Merthan

Misafir
bu forumdaki konu linkini isdedim kendisinden aynı soruyu sizede sorayım bu forumdaki konu linki nerede ?

Hasan 3 kez yazmış. hakimi aracılığı ile ulaştı bu forumdan diye.

Tabii işinize gelmediği için görmüyorsunuz. Ayrıca pm denilen bir özellik var. Her alışveriş konusunun linki olacak diye bir kural/kaide olduğunu da düşünmüyorum.

Siz Hasan'ı sevmeyebilirsiniz. Ben de sevmem şahsen. Ama Hasan'a çatmak ya da haksız çıkartmak için başka bir konu seçmelisiniz.

Minikcadı'yı savunmak için, önce o beğenmediğiniz forumda yazılıp çizilenleri okumanız gerek. Ya da o'nun tarafından sizin de dolandırılmanız gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5