İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3 Download Scripti ( PHP )

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha once de ilani verilen muziklerim.com scriptinin php versiyonu. Scriptin ozelliklerini kisaca aciklayayim. Muziklerim.com da olmayan bazi ozellikler var.

Admin panelinden sanatci ekleyip duzenleyebilme imkani.
Mp3 ekleme silme degistirme ozelligi.
Eklenen mp3 'e sarki sozu nota tab melodi ozelligi ekleyebilme.
Istenmeyen IP 'leri bloklayabilme.
Download linkini baska bir siteden link atilmama ozelligi ( NOT : Ornek olarak bir site sizin mp3 'unuze link atti ve mp3 'u sizden cekmek istiyor. Mp3 'u cekemez ve direk IP Sistem tarafindan banlanir. )
Admin panelinden Bloklanan IP 'leri yonetebilme imkani.
Istatistik bilgilerini anasayfada gorebilme imkani.
Mp3 ler icin yerli / yabanci kategorisinin disinda mp3 turu ekleyebilme.
Toplist kodlarini admin panelden ekleyebilme.
Haber sistemi admin panelinden haber yonetim sistemi.
Banner ekleme silme duzenleme ve istege bagli olarak yonetebilme ozelligi. ( NOT : Istenilirse sabit gozukur istenilirse ayni bolumdeki bannerler rastgele gozukur )
Iletisim kismini admin panelinden okuyabilme.
Anasayfadan ve alt sayfalardan istek mp3 talebinde bulunabilme.
PHP Nuke deki gibi sag ve sol bolmedeki menulerin yerlerini degistirebilme. ( Ornek : Solda mp3 arama menusu var. Siz bunu saga alabilirsiniz. veya kaldirabilirsiniz. veya yerini bir alta alabilirsiniz. Bu islemleri admin panelinden yapiyorsunuz. )
Sitenin tasarimini bozmadan Modules klasorune yeni moduller atabilme ozelligi. ( PHP Nuke deki gibi ekleri yapip ilgili .php dosyasini atinca menuyu aktiflestirebilirsiniz. Ornek Sohbet su anda yok 10 dk da bir tab yapip siteye sohbet ekleyebilirsiniz. )
Ana menuyu admin panelinden degistirebilme imkani.
Kolayca tasarim degistirebilme imkani.
En son eklenen 10 yerli 10 yabanci, en cok hit alan 10 yerli 10 yabanci mp3 u listeleme.
Sanatcilara ait anasayfada liste.
ve Birde tasarim.

Fiyati : 350 $
Fiyata tasarim, programlama dahildir. Hosting domain tarzinda herhangi birsey dahil degildir. Isteyene yeni bir tasarim yapilabilinir yeni tasarim ile birlikte ucret 400$ olur. Pazarlik payi vardir. ilgilenenler PM atabilirler ...

Iyi calismalar ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo yok su anda. DEMO 'yu Carsamba veya persembe gorebilirsiniz. Muziklerim.Com 'u inceleyerek degerlendirin onun php 'si. Bir kac fazladan ozellik var o kadar.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir şey alırken veya satarken dikkatli olun dolandırılmayın bizim gibi.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu mesaj yazilmamis kabul ediyorum @Editor carsamba veya persembe gunu online olarak gorebilirsin scripti. Cok sukur bogazimizdan helal paradan baskasi gecmiyor.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Editor' Alıntı:
arkadaşlar bir şey alırken veya satarken dikkatli olun dolandırılmayın bizim gibi.

sanırım gereksiz bir yazı yazmıssın.. burdaki webmasterler işinin ehli insanlar Internete ilk defa girmiş birine birşey satmıyoruz..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimseyi kirmak istemem ama o mesaji atan arkadasi tanimam etmem o da beni tanimaz etmez sanki kendisini dolandirmisim gibi hic alakasi olmayan bir mesaj atmasi beni dusundurdugu gibi kirdi da. O kadar emek sarfedelim o kadar emek verelim birinin bir mesaji yuzunden sattigimiz parsini odeyecek olan 2 musterimiz almaktan vaz gecsin. Olacak is degil. Amac yardimci olmakken neden ekmegimize tas koymaya calisiyorsunuz anlamiyorum ... HELAL OLSUN ... Baska sozum yok ...

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam emeğinin karşılığını arıyor. bu tip yazışmalar satış yapmasına engel oluyor. biraz daha dikkatli yazın !

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylasalim.Com' Alıntı:
adam emeğinin karşılığını arıyor. bu tip yazışmalar satış yapmasına engel oluyor. biraz daha dikkatli yazın !

@Paylasalim.Com + 1

TESEKKUR EDERIM ...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nokta ( . ) gereksiz bilen biliyor bizi kardes parmaklarına yazık yazma bosver.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alıcı yok galiba biz satıstan vaz gecince forumlarda mp3 scripti aranıyor yazılır demedi deme :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen oyle olacak demek ki cok emek vermek ise yaramiyormus ozveri ise yaramiyormus. Bunu ogrendik :) Satisdan kalkmistir. Satmaktan vazgectim bilginize. MSN 'de konustugum kisi harif :) Ona sozum var.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
Aynen oyle olacak demek ki cok emek vermek ise yaramiyormus ozveri ise yaramiyormus. Bunu ogrendik :) Satisdan kalkmistir. Satmaktan vazgectim bilginize. MSN 'de konustugum kisi harif :) Ona sozum var.

harif deil hariç :D

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bu mevzuya el attım, ultra-fonksiyonel bir script geliyor :p

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla yazan satiyor bi sap gibi kalan biziz bu konuda.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi bu krem yada sabun kullanmaz, sapına kadar hissedersin...

Töbe töbe töbe töbe

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
h4x0r' Alıntı:
Abi bu krem yada sabun kullanmaz, sapına kadar hissedersin...

Töbe töbe töbe töbe

:) neyse polomik yapmıcam..

yap kardeş şu scripti bi gorelim ama tartısma ortamı ıstemıyorum.. destek istersen yanındayım unutma :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5