İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MSN Tekil : 200 Google Tekil : 5

FiRaRi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mIRC üzerine kullandığım bir site istatistik tablosunda MSN den günlük tekil 200 civarı Google'den ise 5 civarı hit sağlıyor. Google'ye tüm Linklerin indexli olmasına rağmen hit almama sebebi ne olabilir? Fikirlerinizi dinlemek isterim.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Siteyi açalı ne kadar oldu?
Daha önceden Google'dan çok hit alıyordu da sonradan bu hale geldi?

FiRaRi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteyi açalı 1,5 sene kadar oldu. Son 3-4 ay hitlerini takip ediyorum. Bu zaman içerisinde Googleden hiç hit gelmiyordu daha sonra 1-2 gelmeye başladı. Bi kaç Link ekleyerek nası olduysa MSN'de üstlere çıktım ama ben MSN yerine Google'de üstlere çıkmayı yeğlerim. Fakat şuan bir kıvılcım göremiyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bana ikisinden de gelmiyo değerini bil :p

goolge konusunda bi yanlışlık yapıoysundur , siteyi yazabiliyosan yazarsan birçok kişi yardımcı olacaktır

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google da son zamanlarda bi değişiklikler var herhalde ..

ama msn den hit almanız google dan almamanız title ve meta ların msn e göre oke olmasından . ana keywordlerinizi title yazarak deneyin . tabi ki description kısmına da bi cümle falan yazın ama description ve title da yazacağınız kelimelerin sayfa içinde bi yerlerde geçmesine dikkat edin ..

kıvılcım olacaktır googla dan
:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5