İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

msn'im heklendi! dikkatli olun..

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hotmail'i hek'lemek bu kadar kolay mı? yüksek bir şifre kombinasyonu (büyük küçük harf ve rakamlar) olsa, yabancı ve şüpheli mailler açılmasa, bilgisayara trojan sokulmasa da hek'lenebiliyormu? bu kadar güvensizmi hotmail merak ettim.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotmail'i hek'lemek bu kadar kolay mı? yüksek bir şifre kombinasyonu (büyük küçük harf ve rakamlar) olsa, yabancı ve şüpheli mailler açılmasa, bilgisayara trojan sokulmasa da hek'lenebiliyormu? bu kadar güvensizmi hotmail merak ettim.

Daha Cok Kullanıcının Hatasından Dolayı hekleniyor.

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xss açıgı denilen yöntemle sizin pc nizdeki hotmail cookienizi çalıyorlar, ve hesabınıza giriyorlar,cooki çalmak içinde gelen maildeki her hangi bi linke tıklamanız kafi, hotmail açık kapatıldı diyor ama hek siteleri durum bu olmadıgını video larla ispatlıyorlar.
kullanıcının bilinçlenmesi ise sadece fake maillerde olabilir, ne yalan söyliyim bunu millet hala yiyo :(

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Coğunlukla Explorer Kullanan Kişilerin Emailleri hekleniyor.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hotmail xss açığına yakalanmamak için firefox kullanın.Explorer hem kasar hemde geleni gideni alır :) firefox var dert yok.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
xss açıgı denilen yöntemle sizin pc nizdeki hotmail cookienizi çalıyorlar, ve hesabınıza giriyorlar,cooki çalmak içinde gelen maildeki her hangi bi linke tıklamanız kafi, hotmail açık kapatıldı diyor ama hek siteleri durum bu olmadıgını video larla ispatlıyorlar.
kullanıcının bilinçlenmesi ise sadece fake maillerde olabilir, ne yalan söyliyim bunu millet hala yiyo :(

Okudunuz mu? http://forum.iyinet.com/webmaster-g...s-ile-mail-adresi-calinanlarin-dikkatine.html

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msni mi geri aldım. ucuz kurtardık bakalım.. msni çalınan olursa yardımcı olabilirim..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Hotmail xss açığına yakalanmamak için firefox kullanın.Explorer hem kasar hemde geleni gideni alır :) firefox var dert yok.

Bu açığın kapatıldığını duymuştum.
Ayrıca arkadaşlar şifreleme işlemi yaparken özel karakterler ve türkçe karakterler kullanmaya özen gösterin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5