İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Müthiş Sponsor Sizleri Bekliyor

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ilk girişimi gerçekleştiriyorum ve bunu iyinet in yaptığı ayın üyesi olmak için yapıyorum bunu baştan soyleyım.:D
Sponsorumuz piyasaya yeni çıkan bir site sahipleri başta söyleyim güvenilir insanlar(http://www.text-link-ads.com/ un sahipleri) sitemiz Coast Per Click Systemi ile çalışmaktadır.Alışveriş sitelerinin anlaşmlar yapılarak ürünlerin listelenmesi sağlanmaktadır ve bu şekilde click lere para odenmektedir. Şunu baştan söyleyim click oranları çok yüksek click oranı 0,19-0,25 arası bu yüzden ödül istiyorum :D ve bu dömelerde cok kısa zamanda ödenecek örnek ayın 1 in de başladıysan ay sonunda ödenecek reklamları kendi belirlediğinz keywordlarınız ile çıkartıyorsunuz örnek tv -hdtv -lcd gibi ödeme alabileceğinizi %100 garanti edebiliyorum cunku ben bu sırketle yaklasık 6 aydır calısıyorum.Şimdi gelelim işin anahtarına bu site şuan beta aşamasında ve yeni üyelik için Invitation Code istiyor yanı buraya gelip herkes uye olamıyor buda bızım ıcın bır + secenek kazanclarımıda asagıdakı resımde sergıleyecegım.Bu affilate ı kullanarak cok yuksek meblağlar elde edebilecegınıze emınım ancak bence turkce sıtelrde kullanılmamlı bu sıte cunku hıc bır ıse yaramıyacaktır ve sonunda turk hıtı banlacaktır.Benden size bir tavsiye.
Şimdiden başlığa gösterdiğiniz ilgiye teşekkürler replerı beklıyorum sorunuz olursa cekınmeyın.

Kayıt için:
http://shoppingads.com/tla
activation code: TLAPUB

Not Sponsorumuza Hoyratça Davranmayalım

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
modlardan ricam konuyu vip bölümüne tasıyabılırlermı?

VistaXp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mk++ bişi sorucam tıklamaları anlık raporluo mu ?

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır anlık raporlamıo 1-2 gun ıcınde saglıklı olanları suzuo ona gore

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık kodudaherkes gorebılır ama paylasım yasak dısarıya kacmasın :D

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum türkçe sitelerde kullanmayalımmı bu sponsoru ?

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
%30'u yabancı hit olan bir türkçe sitede deniyorum banlanırsam sölerim :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım inglizce sitemde olmadıgına göre olmadı bu iş :( yinede çok saol MK++

Mendes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verdiği rakamlar çok iyi :). Yeterli hitim olduğu zaman deneyeceğim..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
%100 yabancı hit, kural ihlalide yok ama reklamlar gözükmüyor nedense şimdi :( Technology sitesinde deniyorum 2 gündür, 2 günde 400 dolar basmıştı be :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5