İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

muzaffer bilişim daha önce duyan gören çalışan varmıdır acaba ?

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
saolasın ama şu an için ihityacım yok bir blog açıcam domaini alınca pm atarım ilgin için teşekkürler :)

garipserseri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Öncelikle kusura bakmayın bu konuyu yeni gördüm cevapları yeni vericem kusura bakmayın

evet fiyatlar uygun ama iletişim bilgileri tam bir komedi
Adres : Gerek Apartmanı No1 Ezine Çanakkale
anormal bir durum

Beyfendi destek veridğimiz ofis aadresimiz bu şekildedir bunda ne gibi bir tuhaflık vede komedi vardır anlamadım

Bugün Muzafferbilisim.com'dan [ 12 ] Domain [ 17 ] Hosting [ 6 ] Reseller [ 2 ] Radyo Hizmeti aktif edilmiştir.
Yukarıdaki bilgilerde hiç değişmiyor herhalde ben dünde girdim aynı yazıyordu sanki..

Yapılan yazılım malsef whmcs nin son sürümüne uymadığı için yeni yazılım yapılmaktadır bu yüzden sisitemi güncellemeyoruz

sanırım onlar
bugüne kadar yaptıgı işler :)

Bu güne kadar yaptığımız işler kısacası anlatayım

1.5 yılda yapılan işler
web hosting 3223 adet
reseller paketi 98 adet
alan adı 687 adet
radyo hesabı 297 adet (40 adet radyo ulusal bazda yayın yapan radyoların türkiye ve kktc vericilerine aktarım yapmaktadır)
vps 73
müşteri sunucusu 11
Kendi firma sunucumuz su anda kullandığımız 16
yedek olarak elimizde bekletilen sunucu acil durumlar için 4 adettir

Umarım bunlar yaptığımız işler için yeterlidir

En Altta Realist Var Tam Bir Komedi :) :D

evet doğrudur bunu koyma sebebimiz bazı testler içindir bunda bir sakınca yoktur

iletişime cep verilmiş , whois bile kapalı. ne firma var ne bişi alıcaksanız ben hemen aynısını açıyım da benden alın :p

Evet doğrudur normal telefon vermiyoruz bununda bazı sebepleri vardır ofisimizde normal telefon ile destek verilmemktedir ayrıca verdiğimiz numaradan 24 saat boyunca bize ulaşabilirisniz

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
kardeş verdigin cevaplar için teşekkürler ama gördügün gibi yorumlar - şeklinde
kendini biraz daha geliştirmeni tavsiye ederim senin içinde bir tecrube olmuştur umarım
hayırlı satışlar :)

garipserseri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Sitede sabit telefon yok, firma bilgileri yok, yer sağlayacı belgesi yazılmamış, adreste sadece apt adı var şaka gibi :)...Kimdir nedir bilinmeyen bir yer. Yarın 2 saat fazla uyusa destek alamazsın, canım sıkıldı kapattım dese ses edemezsin. Böyle yerlerle çalışacağınıza yurtdışında tonla reseller veren yer var. Gelirinizi oturtunca ciddi yerlerle çalışmanızı öneririm.

Sitemizde her türlü bilgi bulunmaktadır acaba siz nereye baktınız yer sağlayı belgemiz ana sayfamızda bulunmaktadır ofisimiz o apartmanda bunda komedi olabiliecek bir durum yok acaba siz tarlada falanmı yasıyorsunuz siz hizmet aldınızmı bizdende bukadar karamsar yazı yazdınız anlamadım doğrusu okadar cok kendinizden emin yazılar yazmıssınızki gercekte anlamakta zorlanıyorum sitemizi daha dikkatli incelyiniz biz ysb gerektirdiği tüm bilgileri sitemizde bulabilirisniz ulaşamadığınız bir alan varsa lütfen belirtin size yardımcı olalım

Kendileri daha önce radyohost.net adıyla yayın yapıyorlardı. Sonra sanırım sattılar. Yeni isimleri Muzaffer Bilişim. Radyohost döneminde Uğur diye biri vardı. Çok ilgisizdi müşterilere karşı.

beyfendi bilmediğiniz konular hakkında lütfen yorum yapmöayınız biz muzaffer bilişim olarak radyohost.net 1 kasımda satın aldık yani ugur bey firmasını bize sattı biz isim değiştirerek herhangi bir işlem yapmadık
kısacası radyohost.net bizim tarafımızdan satın alınıştır uğur bey kime ne yaptı ise bizi ilgilendirmez

yapılan yorumlara göre
güvenilir bir şlahsiyet degil kanımca :)

burda yorum yapanların kaçtanesi hizmet aldı acaba bence bunu hesaplayınız hizmet alanlar zaten gerekli bilgileri paylaşmıslar

garipserseri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
kendini biraz daha geliştirmeni tavsiye ederim senin içinde bir tecrube olmuştur umarım
hayırlı satışlar :)

biz kendimizi gayet iyi geliştirdiğimizi düşüyoruz su anda 10 kişik bir ekip sürekli oalrak destek vermektedir vede çanakkale de kendimize ait bir veri merkezi datacenter kurmak için çalışmalara başladık umarım en kısa zamanda çözüme kavusucaktır

Hakkımızdaki yorumları okumanız için lütfen
http://www.muzafferbilisim.com/musteriyorumlari.php

diyer forumlardaki sayfalarımızı yayınlamaızda bir sakınca yoksa onlarıda burda yazabilirim veya google da muzaffer bilisim diye aratmanız yeterlidir

onurates2703

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı satışlar
bence hostu kullanmayanlar tarafından yapılan birkaç tane kötü yorum muzafferbilişim'in kalitesini etkilemez.Kendilerinden host satın aldım ve uzun bir süredir kullanıyorum her türlü yardımı bizden esirgemiyorlar.Müşterilerine karşı çok iyi, hoşgörülü ve sorumluluk sahibi insanlar.Ayrıca Hosting konusunda yeterince tecrübeliler :) Herkese tavsiye ederim. :)

serkanixtr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
muzaffer bilişim işin sonu diyorum arkadaşlar gerçekten çok kaliteli bir firma gönül rahatlıgıyla tercih edebilirsiniz..

DenizGozLum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar muzaffer bilisim ile 3 aydir calismaktayim simdiye kadar calistigim en iyi firmalardan biri 7/24 destek verip tum sorunlarla aninda cvp veriliyor en ufak bir sorunda problemde butun musterilerine mail atarak bilgilendirme yapiyolar musteri memnuniyeti ilk sirada kimse bu firma ile is yapmadan karalama calismasi yapmasin

lannetpower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben orda 19 tane hostum vsar barından 1.si kesin ti yok dencek kadar az.2. holanda lokasyon ama son günlerde 32 gb ramlı sunucuya geçtiler. ben beğeniorum ftp bağlantı aktarım hızı süper ve uygun fiyatta var şu an 7/24 destek var şunuda söliim samimi bi şekilde KONTÖRÜM YOKTU ADAMLARA ÖDEMELİ ÇEKTİM ARIOLAR DİREK SİZİ bu desteği hangi dirma veriyor :) Başka Ara sabah akşam ara neden aradın demezler :)

BENDEN MUZAFFER BİLİŞİME 10 ÜZRİNDEN 8 ;)

Testimo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muzaffer bilişim'den Hizmet Almayanların Bu konuda Yorum yapmalarını karalamadan başka bısey olarak gormuyorum Yetkılıler karalama Calısması yapılıyor nerdesınız Adamlar en ıyı dıyebılecegınız fırmalardan daha ıyı bır sekılde destek ve hızmet verıyorlar hangı fırmanın teknık servısını gece saat 4.30 da kendı hatanız yuzunden rahatsız edebılırsınız ve sorununuzu sızın hatanız olmasına ragmen cozerler gerısını sız dusunun yonetımıne tesekkur edıyorum ve Host fırması arayan arkadaslara seslenıyorum teknık destek cok onemlı alıcaksanız muzafferbılısım son nokta derım hostu aldıktan sonra Bela okumak ıstemıyorsanız bu adamların fırması yıkacak yakında ortalıgı ben sıze soyleyım garantısınıde verıyorm ...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Sitemizde her türlü bilgi bulunmaktadır acaba siz nereye baktınız yer sağlayı belgemiz ana sayfamızda bulunmaktadır ofisimiz o apartmanda bunda komedi olabiliecek bir durum yok acaba siz tarlada falanmı yasıyorsunuz siz hizmet aldınızmı bizdende bukadar karamsar yazı yazdınız anlamadım doğrusu okadar cok kendinizden emin yazılar yazmıssınızki gercekte anlamakta zorlanıyorum sitemizi daha dikkatli incelyiniz biz ysb gerektirdiği tüm bilgileri sitemizde bulabilirisniz ulaşamadığınız bir alan varsa lütfen belirtin size yardımcı olalım

Muzaffer Bilişim Radyo Hosting hizmetleri İletişim Bilgileri

E- Mail Destek : [email protected]

Msn 1 : [email protected]

Msn 2 : [email protected]

Gsm : 0531 653 49 28

Benim gözümde bunlar şirket bilgileri değildir. Adres açık değil, telefon sabit değil, yer sağlayacı belgesi yok, şirket ünvanı yok iletişimde kiminle irtibat kurucaz isim yok. Yok oğlu yok yani...

Ayrıca ben sizden hizmet alarak yorum yapmadım zaten. Bu bilgilerle kimseden hizmet almam. İşini ciddi yapan her hosting firmasının sitesinde sabit teli, açık adresi vs bilgileri olur. Siz tarladamı yaşıyorsunuz demişsiniz ancak adrese bakınca tarlada sizin yaşadığını anlaşılıyor. Cadde yok sokak yok bir tane no var binanın mı yoksa daireninmi oda belli değil. Parsel no su verseydiniz bari.

Kısacası bir siteye giriyorum. O site şirket oldugunu söyluyor. İletişim bilgilerine bakıyorum şirketle alakası olmayan bilgiler görüncede böyle düşünüyorum işin basit anlatımı bu. Bence sizde o kadar yoruma laf yetiştirmek yerine iletişim bilgilerini açık olarak belirtirseniz bir yanlış anlama varsa kendinden düzelecektir.

Testimo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hizmet Almıyorsan Cevap verme ve karalama calısması yapmana gerek yok bız hızmet alıyoruz geyette memnunuz burada senın yapmaya calıstıgın tek sey fırma karalamadır yetkılıler uyuyor sanırım bız yapsak dırek uyarı alooooooooooooo.....

XenTo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Muzaffer Bilişimin sayfasına baktım YS - 1819 . Yani yer sağlayıcı belgeleri var. Bende Radyohostla çalıştım bir ara hizmetleri iyidir. İyi çalışmlar .

garipserseri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Muzaffer Bilişim Radyo Hosting hizmetleri İletişim Bilgileri

E- Mail Destek : [email protected]

Msn 1 : [email protected]

Msn 2 : [email protected]

Gsm : 0531 653 49 28

Benim gözümde bunlar şirket bilgileri değildir. Adres açık değil, telefon sabit değil, yer sağlayacı belgesi yok, şirket ünvanı yok iletişimde kiminle irtibat kurucaz isim yok. Yok oğlu yok yani...

Ayrıca ben sizden hizmet alarak yorum yapmadım zaten. Bu bilgilerle kimseden hizmet almam. İşini ciddi yapan her hosting firmasının sitesinde sabit teli, açık adresi vs bilgileri olur. Siz tarladamı yaşıyorsunuz demişsiniz ancak adrese bakınca tarlada sizin yaşadığını anlaşılıyor. Cadde yok sokak yok bir tane no var binanın mı yoksa daireninmi oda belli değil. Parsel no su verseydiniz bari.

Kısacası bir siteye giriyorum. O site şirket oldugunu söyluyor. İletişim bilgilerine bakıyorum şirketle alakası olmayan bilgiler görüncede böyle düşünüyorum işin basit anlatımı bu. Bence sizde o kadar yoruma laf yetiştirmek yerine iletişim bilgilerini açık olarak belirtirseniz bir yanlış anlama varsa kendinden düzelecektir.

Biz biz firmayız şirket değil
vergi numaramız tc numaramızdır vede yazmıyoruz yazmak zorundada değiliz
biz kimseye laf yetişdirmiyoruz sizin yaptığınız düşüncelerini yazmak bizde bunun karsında kendimizi savunmaktır

normal telefonumuzu yazmama sebebimize gelince normal telefondan destek vermiyoruz iş yerimizde çalışan tasarım destek ekibimiziz daha rahat etmektedir ayrıca yapılan bazı anlaşmalar vardır tüm calışanlarımız bir oparatör kullanmaktadırlar bunda bukadr abartılıcak bir durum yoktur teknikte sürekli olarak tel acab vir eleman bulunmaktadır sizi dinler gerekirse sizi farklı bir calışnana yonlendirir bu sekilde müşterin işi daha hızlı çözülür

bu konu artık fazla uzamasın umarım sizin için bu bilgiler açıklayıcı olmustur vede yer sağlayıcı belgesini veren firma hiçbir şekilde normal telefon yazıcaksınız diye bir kural koymamıştır ulaşılabilcek bir telefon olarak belirtmiştir

son olarak canakkale ezine ye gitmedi iseniz bu adres size busekilde tuhaf gelmesi normaldir

garipserseri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Muzaffer Bilişimin sayfasına baktım YS - 1819 . Yani yer sağlayıcı belgeleri var. Bende Radyohostla çalıştım bir ara hizmetleri iyidir. İyi çalışmlar .

radyohost.net sitesi Muzaffer Bilişim İnternet Hizmetleri tarafından 1 kasım tarihinde satın alınmıştır

Testimo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Şaka gibisiniz isim vermeden Söylüyorum Bazı host Firmaları adres olarak datacenterın adresını yazmıs gercekten cok guldum bu duruma karalama calısması yapmadan once sıtemıze bı bakmamız gerekır dıye dusunuyorum ayrıca burda bu sorunun cevabını hızmet almayan kısıler degıl hızmet alıp ayrılmıs veya hızmet almaya devam eden kısıler yapması gerekır fırmanız 10 lıra fazla kazansın dıye yaptıgınız karalama calısmaları sizi yuceltmez 10 lıraylada zengın olmazsınız yazık ne dıyım !!!

Muzafferbilisim.com Alabılecegınız en ıyı hostıng ve radyo hızmetını sıze sunuyor denemek sıze kalmıs ama her turlu destegı ve garantıyı verırım bu fırmaya

www.turkishcrazy.net
[email protected]
[email protected]

herhalde bu kdrı yeterlıdır ...

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Sınırsız Web Hosting

Limitsiz Web Alanı
Limitsiz Aylık Trafik
Limitsiz Eposta
limitsiz MySQL
Limitsiz Alt Özelikler
Cpanel
10.00
TL / AYLIK

Sınırsız :eek:ha:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5