İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet Adklik Partner

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ne tribi?
Bence kaliteyi ilk başta ortaya koymalılar.
Sonra site ayıklayacağız diye uğraşmamalılar.

insideman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
disconnect' Alıntı:
Ne tribi?

gittigidiyor hiçbir sebep göstermeden site atıyor 8 ay tıkır tıkır parasını ödediği ortalama clickleri değişmeyen bir siteyi sebepsiz durduruyor buna trip derler en azından bir sebep gösterilmeli..şu sebepten üyeliğiniz durdurulmuştur denilmeli..bu şekilde davranılırsa kalite oluşur

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
disconnect' Alıntı:
Ne tribi?
Gittigidiyoru ben anlamıyorum.Benim sitemi habul etmiyor ama benim gibi sitesi olanları kabul ediyor.Kabul ettiği sitede hek vs. herşey var bende de hek,mp3 yok.Gittigidiyor böyle sitelere mi reklam vermeyi seviyor.Beni kabul etmiyor ve hiçbirşey de demiyor.kabul edilmemiştir bu kadar hatam ne bende anlamadım artık uğraşmıyom gittigidiyorla.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Geçen sene ben 1-2 defa kullanmıştım. Sonra kaldırdım.
Panele girdiğimde tekrar başvurun yazıyordu. Başvurdum. Kabul etmediler. :)

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mynet'in içinde bulunmuş biri olarak şunu söyleyebilirim, bu kadrolarıyla pek bir başarı elde edemezler. İlerleme kaydedemez, ellerine yüzlerine bulaştırırlar. Bir kaç işe yarar adamları var, onları da deli gibi çalıştırıyorlar.

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pcqopat.Com' Alıntı:
Gittigidiyoru ben anlamıyorum.Benim sitemi habul etmiyor ama benim gibi sitesi olanları kabul ediyor.Kabul ettiği sitede hek vs. herşey var bende de hek,mp3 yok.Gittigidiyor böyle sitelere mi reklam vermeyi seviyor.Beni kabul etmiyor ve hiçbirşey de demiyor.kabul edilmemiştir bu kadar hatam ne bende anlamadım artık uğraşmıyom gittigidiyorla.

Bende Sadece Beni Kabul etmiyorlar Sanıyordum :)

Düz Html Yapıp İki Tane Yazı Yazanları Kabul ediyor Benim başvurumu Değerlendirmiyorlar bile Anlamadım Ki Kimin tavuğuna kış dedik :D

Mynete Gelincede Bu işi Pek beceremeyecek Gibi Geliyor.

kadinca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaramazzzzzzzz

tavsiye etmem tecrubelerime dayanarak söylüyorum...

absürt sitelerin bile reklamı cıkıyo

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar başvurup kabul edilen varmı? Eğer edildiyseniz kaç günde gerçekleşti bilgi verebilirmi acaba?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
jamalgs' Alıntı:
Arkadaşlar başvurup kabul edilen varmı? Eğer edildiyseniz kaç günde gerçekleşti bilgi verebilirmi acaba?

C. Imza Içerikleri

Imzalarda renkli, degisik fontlu, degisik boyutlu, yazilar yazmak yasaktir. Koyu, italik veya altçizgi özellikleri imzada gerektiginde kullanilabilir.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar seçici olduğuna göre,tıklama ücretlerinde Revenuepilot.com'la aynı olsa gerek :)

gorsan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mynet başından büyük işe kalkışıyor ve şimdiden büyük havalarına yatıyor gördüğüm kadarı ile

Google bile ilk başladığında bunu yapmadı bu ne havalarsa
Bu kafayla zaten başarılı olmayacak sistemlerine yine de başarılar diliyorum.

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mynet bu işi beceremez demektense destek çıkın bari. Nedense Türk firmaları birşey yapmaya kalksa beceremez, yapamaz diyorsunuz. Bekleyin biraz sabırlı olalım, beceremeyebilirler ama herşey zamanla iyi olacaktır buna inanıyorum.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Mynet bu işi çok güzel yapacak ve güzel paralar kazanacak. Ama kazandıracak mı bilmem. Ben başvurdum ama olumlu olumsuz bir cevap alamadım. 1 ay oldu sanırım. :D

H

headsurfer

Misafir
Mynet hangi işi düzgün yapmış ki bu işi düzgün yapsın. Mailleri facia, irc tutunca herkese kapattılar, herşeyleri paralı oldu vs. Parayı kendileri kazanır kullanıcılarada hiçbirşey vermezler.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel olacak İnşallah...

ödemeleri zamanında yapsınlar benim için tıklama başı ücretin önemi yok. Türk diye adsense yerine onu kullanırım!

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende düşük tıklama ücreti vereceğini düşünenlerdenim,kendisinin kazanacağını fakat fazla kazandırmayacağını düşünüyorum...

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam

Beyler bu program en azından büyük bir kitle için sadece sömürü sonucu doğuracaktır. Adamlar 100 YTL nin altında kalanlara ödeme yapmayacaklar. Bunu baştan adamlar söylüyor ama sitesini denememiş kendine fazlasıyla güvenen binlerce site sahibinin psikolojisini çok iyi biliyorlar. Çünkü önceden de çok sömürdüler. Ben de sömürüldüm.

Hani bir ortaklık programları vardı. Öyle bişey ki kimsenin kazandığını sanmıyorum. İnsanlar bilmiyorlar. Deneyimsizler. Bunu çok iyi kullanıyorlar.

Benim bütün sahtekarlık sevdalılarına tavsiyem şu ki kesin siteniz için bir ortaklık falan programı yapın. Emin olun ki kandıracağınız sürüyle insan var. Hem de hiç bir üçkağıt yapmadan. Eğer insanlık kaliteniz buna elveriyorsa neden yapmayasınız?

İnternet daha ne zamana kadar bu kadar kanun kuralsız olacak? Site sahiplerinin hakkını kim koruyacak? Bence bu yönde bir takım oluşumlara zaruri olarak ihtiyaç var.

Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5