İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet Adklik

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Başkası olsa çoktan dolandırıcı damgası yiyip silinip atılmıştı bir köşeye. Mynet diye kimse birşey yapmıyor. Bu kadar çok sermayesi olup bu kadar kötü işler çıkarabilmeleri konusunda da top 10 listesine girerler heralde.

T

trgy

Misafir
Mynet Adklik Finans Müdüresi ile görüştüm. Cumaya kadar ödeme tarihleri netleşip ödeme işlemlerine geçeceklermiş.

Ben forum adına bu konunun takipcisi olacağım.
Telefonların kapatılması konusunda da kasıtlı bir durum olmadığını biliyorum, santralleri ile ilgili bir durum olabilir cünkü operator hanım çok nazik biri böyle bişey yapabileceğine ihtimal vermiyorum, müdüre hanımda hakeza çok nazik. Tek ricaları var bu konuda biraz daha yardımcı olmamız.

2 ay beklediğimiz halde alamadığımız ödemeler konusunda insanların agresif davranmalarını ben normal karşılıyorum. İnsanların karşılarında muhattap bulamamaları kadar kötü başka bişey yok.

Mynet Adklik tarafında artık bir muhattabımız bulunuyor.

Gelişmeleri bu konu altında yazmaya devam edeceğim.

Hikayeleri sana da anlatmışlar. :p 2 hafadır arıyorum ben her gün toplantıya giriyorlar. :D

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Mynet'in merkez binasının önüne gidelim bankartlı eylem yapalım :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bana hikaye felan anlatamazlar, bir süre istendi bende hayhay dedim.
Bazı kurumlarda işler yavaş yürür zamanla düzene girer.. Finans müdüresinin anlattıkları doğru, düne kadar bu birimin telefonu bile yoktu herşeye gülcan adında bir hanım bakıyordu.

Şimdi öyle değil.. Arayınca adklik için muhattap buluyorsun ama santrallerinde var bir sıkıntı bunu daha öncede yaşamıştım Gülcan hanımada söylemiştim zaten. Telefon kapanıyor, yüzünüze kapatılmış sanıyorsunuz.

Kısacası, bana söylenen bir süre var ve bu süre içerisinde yanıt verilmezse yapılacak şey konuyu çalıştığımız hukuk bürosuna aktarmak olur. Bu süre zarfında sabırlı olun eminim kazançlar konusunda da değişiklik yapacaktırlar.

En azından fiyat konusunda LinkZ düzeyine gelirse ve ödeme süreleri konusunda daha iyi olurlarsa ben şahsım adına LinkZ nin yüzüne bir daha bakacağımı zannetmiyorum.

LinkZ ye bir alernatif gelmiş durumda ve bizler bunu desteklemeliyiz.
Rekabet sonunda bu işten hepimiz daha kârlı çıkarız.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Arkadaşlar,

Mynet Adklik'den 21-23 Haziran arası bir ödeme yapılacak ödeme alamayanlar bana pm ile kullanıcı bilgilerini iletirse, öncelikli ödeme alacaklar listesine ekleyebilirim.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ödemeyi aldım, bir sonraki ödemeyide haziran 5-10 arası yapacaklar.

Pehepe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz alamadık nası olacak ? Tekrar özel mesaj gönderildi...

Pehepe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeyi bayağı uğraş sonucu aldım %28 ila 30 arası kesintiyle Nisan ayı ödemeleri ne zaman yapılacak haberiniz var mı?

Pehepe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyin kesintisiymiş bu?

Şuanda tam hesapladım %32 kesilmiş %20 si stopaj vergisi geri kalan %12 ise bunlar yabancı bi firmayla anlaşmalılarmış gider oluyomuş onun parası kesilmiş o tam rakam söylemiyodu ne kadar kesildiğininde ben şimdi hesaplayınca buldum %12 ayrıyeten kesiliyormuş 682 yatacakdı 465 yattı.Sizlerden kesilme olmadı mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5