İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet yeni anasayfa tasarımı

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
çok sade olmuş beğenmedim

T

trgy

Misafir
Mynet'in parası çoğaldı sanırım, ödememi de yaptılar, tasarımı da değiştirdiler. Her ne kadar beğenmesem de emek var. :p

Bu arada mynet php idi dimi önceden de?

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Basit geldi bana Mynet gibi bir site için

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
aspx diye hatırlıyorum

evet aspx ti sadece mail alt yapısında php kullanıyordu sanırım,şimdi görüntüsü de blog gibi olmuş :D daha önceden blog hırsızlığı yaptıklarına yönelik suçlamalar okumuştum belkide işi abartıp blogun tamamnı çalmışlardır türkiyedeki en sevmediğim site olan mynetten beklerim:D tek takdir ettiğim nokta öncü olmalarıydı onu da yanlı haber ile cins cins mail kampanyaları ile berbat ettiler :(

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sanırım hızlansın diye böyle bir tasarım tercih ettiler.
Ayrıca yeni tasarımda h1 ve h2 taglarını usulüne göre kullandıklarını gözledim, hit arttırma içinde bir seo çalışması yapmışlar.

T

trgy

Misafir
Ben de dikkatli inceledim, tamamen seo amaçlı yapmışlar gibi geldi. Sayfa kaynağını incelediğimizde düzen, başlıklardaki etiketler ve tasarımda çok az resim kullanılması bunlar için ipucu.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Mynet bölümlerine göre dili değiştiriyor. Asp, asp.net ve php kullanıyorlar. Mailler php haberler .net ama ara ara asp kullanıyorlar.

Bu arada yeni tasarım çok kötü.

uNFearLesS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seo ve hız için yapmışlar ama css kullanarak hem çok güzel bir tasarım hemde hzı ve seoyu etkileyebilirler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5