İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet'ten Aradılar Adklik İçin

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sesi hafif kısık hasta bi kadın aradı :)
reklamlarımızı üyeliğinizi aktif etmemize rağmen neden yayınlamıyorsunuz dedi
bende tıklama bedelleriniz çok düşük olduğu için kullanmamaktayım şuanda dedim
ilerde reklam verenleriniz çoğalırda tıklamaya verdiğiniz miktar artarsa kullanmayı denerim dedim peki ilerde ben size haber veririm dedi

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
şahsen ben öyle zırt pırt arayan sistemleri sevmiyorum

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alakaya Maydonoz Ama Beni Aynı Dersaneden 3 Kere Aramışlardı Zırt Pırtı mı Kalmış :D

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gene aradılar arzu hanım artık aştı kendini reklam oranlarınızı arttırdık %25 yaptık haydi koyun reklamlarımızı dedi bi düşüneyim dedim bana geri dönüş yaparmısınız dedi höh dedim içimden ama nezaketen peki dedim (ararsam ismail yk gibi şarkı söyleyeyim:)

işin ilginci numarasını vermeye kalktı dedim yazıyo ekranda aa gizliydi numaram falan dedi sonra bu benim kendi numaram burdan bana direk ulaşabilirsiniz dedi
ah mynet vah mynet

komisyon oranlarını %99 yaparsan anca google kadar verebilirsin heralde
bide googleye .ok atıyor konuşurken googlede ilk başladığında bizim gibiydi hem bize sahip çıkın bi türk şirketi canlı destek falan peeeh peeeh ötede bayıl

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
biskerem verir belki sen nosunu PM atsana bana derim ben soyturk basvurmadım ama sen beni kaydet filan :p

A

ArzooM

Misafir
Önce tebrik etmek gerekir sizi. İş için sizi arayan biriyle ilgili böyle saygısızca yorumlar yapabiliyorsunuz.

Varolan şeyleri anlatıyorum sizi aradığımda. Komisyon oranınızı arttırdık gibi bir cümle kullanmadım. Daha önceki konularda da belirttiğim gibi sistemin sayfa gösterimlerine göre, otomatik arttırım yaptığını söyledim.

Mynet Müşteri ilişkilerini sıkı tutmak istiyor. Arayan kişi emek ve zaman harcıyor. Reklamları eklemek zorunda değilsiniz. Sadece bilgi vermek amacıyla yapılan aramalar bunlar.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bune ya heryerde mynet konuşuluyor google geçecek bu durumda. arzu hanım sizin yerinizde olmak istemezdim. koptum ya....

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google amca myneti tanımaz bile ucmayalim, googledan kimse forumlara giripte yok kılıymıs tuyuymus muhabbeti yapmaz!

E

edgen

Misafir
biz webmasterler mynetin bannerlerini yerlestirmessek veya üye olmasak...googleye mecbur kaliriz.
bence mynet gayet guzel kazandirabiliyor.
ben kullaniyorum ve gunde en az 3 ytl kazaniyorum.tik basina 0.01 YTL veriyor fakat bazen 0.05 YTL de verdigi oluyor.
googleye mecbur kalmayalim.
boyun egmeyelim.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arzu hanıma saygısızlık yapmayın emır kulu maaslı calısıyor o :p ama bence forumlarda bulunması hıs durmuyor yorum yapmasıda...

muratdicle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gün gelir, MYNET abi benide al diyebiliriz. Bence temkinli yaklaşmakta fayda var. Ancak MYNET'inde reklam olaylarında değişiklik yapması gerekebilir.

Mesela HEMALHEMSAT.COM, GITTIGIDIYOR.COM gibi siteler sabit 4 YKr veriyor. İyi bir düzenleme ile bu sitelerden iyi para kazanılabilir.

MYNET en azındna başlangıç olarak KÂR gütmeden, WEBMASTER kazanmanın yoluna bakmalıdır. Ya da değerleri yüksek sitelere istisna sağlamalıdır. Ya da ne bileyim, tekil hitine bağlı olarak ektra komisyon ödemesi falan yapması güzel bir başlangıç olabilir. Bu durumda nasıl ki Google reklamları vazgeçilmez oluyorsa MYNET de vazgeçilmez olacaktır.

Eğer telefonlarda MYNET biz bir Türk firmasıyız, destek olun gibi laflar söylüyorsa, bizlerin MYNET kadar büyük olmadığımız gün gibi açık. Kanımca onların bizlere destek olması gerekmektedir.

Saygılar.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sırf Türk Firması Olduğu için Bu Mesajı Gördükten Sonra Bende Mynet AdPartner'e Üye Oluyorum..

TÜRKİYE kazansIn Elin Gevuru değiL..
Herşey Para değiL benim gözümde..

Elimdeki Bütün Sitelere Ekliycem.
Maksat Türk Firmasının Dünya'da Ses Uyandırmasına katkım olsun..

Bu Benim Düşüncem..İsteyen Saygı Duyar İsteyen Duymaz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5