İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet'ten Aradılar Adklik İçin

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mynet Hakkında hiçbir bilgim yok. Sadece büyük bir site olduğunu biliyorum..Sahiplerinin ne derece dürüst yada ne derece TÜRKİYE sevgisi olduğunuda bilmiyorum..

Ama Katiliyorum..
Hak Eden Türk Firmalari Kazansın..

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir çok hizmet dalında iş yapıyorlar unuttum bir kaç byük firmada onlara ait, sadece internet işleri yapmıyorlar.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Türk firmaları kazansın elbetde, ancak türk firmaları kendi ceplerini doldurmak bagımında kazansın demiyoruz dimi.. mynet bugüne kadar ucuza kaliteli ne vermiş? bir çok türk firması bu yüzden iş yapamiyor 0.1 komisyon oranı ile yola çıkan bir firmadan ne bekleriz? yeni bir sömürge mantığı dogmakta degilmi sizce?

aooksar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kabul ettıler bırde reklamların nasıl olacagına daır bır sunum bıle hazırlamıslar.
bu işte cıddı bakmasalar aramazlar. digiturk benı her 2 haftaya arar sımdı digiturk hakkında da mı boyle dusunuyoruz.

google yerıne mynet tercıh edecegım.
ayda 1500 kazanıyordum. 1000 olsun turk kazansın.
en azından arıyorlar muhattab buluyorum. elın amerikalısına kazandıracagıma turk fırmasına kazandırırım. kat reklam ve mynet kulanıyorum.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kabul Edilmemesinin Sebebi Pop'uplar olabilir. Ben yinede kötülemek istemiyorum mynet'i..

Eğer cevap gelirse sebeb şu şu şu diye..
Gerekenleri yapicam..

Olmazsa 23489237492837429837(abarti) Sitem var. Onlardan birisi kabul olur heralde :p

hostingtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm İstatistikler
Gösterim : 2744
Tıklama: 37
Tıklama Ortalaması : 1.35 %
Ortalama Tıklama Ücreti : 0.02 YTL
Ortalama CPM : 0.21 YTL
Gelir : 0.58 YTL

kazanç az mynette ama zamanla artacağını düşünüyorum :)

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sırf Türk Firması Olduğu için Bu Mesajı Gördükten Sonra Bende Mynet AdPartner'e Üye Oluyorum..

TÜRKİYE kazansIn Elin Gevuru değiL..
Herşey Para değiL benim gözümde..

Elimdeki Bütün Sitelere Ekliycem.
Maksat Türk Firmasının Dünya'da Ses Uyandırmasına katkım olsun..

Bu Benim Düşüncem..İsteyen Saygı Duyar İsteyen Duymaz..

elin gevurundan parayı alıyosun ama adam para veriyor mynet tmm turk ama neticesinde bizde para kazanmak icin yapıyoruz bu isi bu kadar milliyetci yaklasmaya bence gerek yok diye dusunuyorum :)
para gelmıyecegını ( google kadar ) bıldıgım halde mynet reklamlarını koymak bana mantıklı gelmıyor ucretler ilerde artar mı ? artmaz mı ? bılemıyorum artacagınıda pek sanmıyorum ama hayırlısı :)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
mynetin ne kadar hiti olursa olsun hiç kullanmadığım bir site sene de bir girerim oda hotmail den mail alamassam mail almak için.. mail sistemide kötüya neyse. Ben sevmiyorum şahsen myneti :) Herşeyi koyucam diye .oku çıkarmışlar sitenin

pisces

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mynet zaten reklam tarifeleri çok yüksek bi portal.. Google takliti reklam ortaklığı programını hitleri yüksek (Türkiye için ilk 3 teler) olduğu için iyi düşünmüşler ama webmasterları ve özellikle Google Adsense ortaklarını kendilerine çekmek için sadece biz Türk üz bizi destekleyin şeklinde duygusal açıklamalar yapmaları sonucu hüsrana uğratabilir. Bence de tıklama ücretlerini kabul edilir hale getirmeleri gerekiyor..

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Önce başvurunuz kabul edildi diyolar ben mail yoluyla suan koymayı düşünmüyorum ama koyabilirim dediğimde yaptıkları ne biliyomusunuz ? :) kabul edilmedi diyerekten 2 ci bir mail geldi sebep ise benim kodlarını yani reklamlarını koymadığımdır. Beni üyeliğe almışsınız sonrasında kabul edilmediniz demek ne demek ya böyle yaparsalar ben mynete karşıyım koymucam reklamlarınıda kolay gelsin herkese.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben baş vuralı 10 günü geçti sanırım ancak CVP vermeye dahi tenezzül etmiyorlar. ne gelen var ne giden.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mynet e Girmemiştim uzun süredir... girdim. ne göreyim... Arama Motoru kısmında google arama var.. :D

Abi Ayıp Nan... Google den para Kazanıyomusunuz Arzu hanım ?
Yoksa Sadece daha iyi arıyo die mi ? :D

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakalım bende başvurdum kabul ediliyormu forum sitelerini kabul ediyolarmı :D bakalım bi deneme yaparız iyi verirse devam ederiz etmezse google ye devam yine :)

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başvurum kabul edilmedi. :D

ben bu mynete ilk başlarda başvuramadım şimdi başvurdum kabul edilmedi bidaha başvuru yapmıyom yauw google daha iyi :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi