İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nasıl Bir Rezalettir BU! TNTelekom Rezaleti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
VERDİM ARKADŞAIM , CEBİMDEN 50 LİRA VERDİM , ÇÜNKÜ HAKLIYDI??

SEN HAKSIZSIN DİYORUUM ANLIYORMUSUN ? marez OLAN İÇERİK SUSPAND EDİLİR HALA AYNI ŞEYLERİ TEKRARLIYORSUN BOZUK PLAK GİBİ SALAK SALAK KONUŞUYORSUN? 10 LİRANI VERMİYORUM ADAM GİBİ GELİP SÖYLESEN VERİRDİM ? BANA DEMEDİĞİNİ BIRAKMA HAKSIZ OLDUGUN YERDE SONRA GEL YÜZSÜZ YÜZSÜZ PARA İSTE ÇOK BEKLERSİN !

Ekleme:

Önceden okusaydın , sitem kapalı satışlar bitmiş , kapalı yerden para istiyorsun , napalım hem haksızsız hemde salak salak konuşuyorsun , küfür ediyorsun , hakaret ediyorsun , sonra bana paramı ver diyorsun

Ekleme:

Önceden okusaydın , sitem kapalı satışlar bitmiş , kapalı yerden para istiyorsun , napalım hem haksızsız hemde salak salak konuşuyorsun , küfür ediyorsun , hakaret ediyorsun , sonra bana paramı ver diyorsun

Bak kardeşim ; kimseden 10 tl istemiyorum , sadece insanların senin ve senin gibilerin kuyusuna düşmesini istemiyorum , tek amacım budur , kimsede para istemiyorum.

Fesubhanallah salak salak konuşuyormuşum...

TNTelekom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle konuşmalarına dikkat et, hakaret etme, yaşın kaç küçüktür büyük ihtimal, sözleşmen varsa görmek istiyoruz..

Önceki cevaplara bakabilirsiniz

resim ve link koydum , suspand kaldırıp , siz adam gibi konuşun bilip bilmeden kimseye iftira atmayın . marezin suç oldugunu bilmeyen biri o kişiyi savunuyorsa bence hiç karışmasın

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Siteni 5DK da olsa açabilirmisin kullanıcı girişi yapıp bilgilerimi almam gerek.

TNTelekom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10485637985917292194.png

buyrun , linkde burda http://www.tntelekom.net/hizmetsozlesmesi.html

boşuna çabalamayın ,%100 haksızsınız

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bak güzel kardeşim, haksızlık yapmam, haksızlık yapanıda sevmem, şurda tatlı tatlı konuşalım, ölümlük dünya sonuçta çok fazla uzattın lafı, marez içerik barındıran hesabı kapattığın için sana bir + puan verdim, fakat adamın ödemesini geri yapmadıgın için 2 - puan verdim, benim düşünceme göre burada suçlu olan sensin 20 lira 30 lira için'de diğer müşterilerinden olmana hiç gerek yok, benden bu kadar daha'da parayı geri vermemek için direteceksen yorum yapamayacağım sana artık lafı anlatamıyorum çünkü hadi kolay gelsin..

Arkadaş haklı, 5gün önce marez barındırıyorum diyince ses sedan çıkmadı ,+Niyeyse tüm şikayetler bugün gelmiş..

TNTelekom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş haklı, 5gün önce marez barındırıyorum diyince ses sedan çıkmadı ,+Niyeyse tüm şikayetler bugün gelmiş..

yeni gördüm arkaşdaşım , şikayet konusuda forumdan söylediler , yoksa durduk yere mi suspand ettik diper siteler dururken senin ki öylesine mi suspand ettik , allah aşkına saçmalama .

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
TNTelekom Sonuna Kadar Haklı.Baştan Sona Kadar Yorumları Okudum,Adam Kanıt Sunuyor Hala Laf Yapıyorsunuz Adama.

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hocam Zaten Kendi Hostunda marez Dosya Barındırsan Komple Siteni Silerdi.

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Geçmiş Olsun Mert
Bidaha Sen Sen Ol Sakın Araştırmadan Bi şey alma
Benim bi ağzım yandı şimdi bir şey alacağımda araştırıyorum

TNTelekom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam,5 Gün önce neden marez dosyalar var deyince olmaz demedi + Kendi alanımda herhangi bir marez dosya bulunmamakta, sadece link verilmiştir.

marez dosya ile link arasındaki fark nedir acaba?

Ben bütün siteleri teker teker gezecekmiyim ? rasgeldim gördüm suspand ettim hala aynı şeyi söylüyor ?

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Geçmiş Olsun Mert
Bidaha Sen Sen Ol Sakın Araştırmadan Bi şey alma
Benim bi ağzım yandı şimdi bir şey alacağımda araştırıyorum

Sağolasın hocam artık araştırıcam.

Ekleme:
marez dosya ile link arasındaki fark nedir acaba?

Ben bütün siteleri teker teker gezecekmiyim ? rasgeldim gördüm suspand ettim hala aynı şeyi söylüyor ?

Ya arkadaşım ben diyorum ki 5 gün önce marez var deyince ses çıkarmadın , bugün niye çıkıp onda marez vardı sildim diyorsun, parayı vermeden önce marez barındırmam desene belirtmemiş olsam hadi neyse ..

TNTelekom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağolasın hocam artık araştırıcam.

Ekleme:

Ya arkadaşım ben diyorum ki 5 gün önce marez var deyince ses çıkarmadın , bugün niye çıkıp onda marez vardı sildim diyorsun, parayı vermeden önce marez barındırmam desene belirtmemiş olsam hadi neyse ..

Allah allah, kardeşim allah için söyle bana marez var dedin mi ne bileyim ben önceden siteni araştırıp mı yedeğini yükledim

her şeyin üstüne yemin ederek söyle sitem marez dedin *mi ?

ben yemin ederim demedin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5