İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nasıl çok kazanırız

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar.Tamamen ingilizce bir site yapmanıza gerek yok.
Web sitesinize ek alt sayfalar yapın ingilizce ve çok aranan kelimeler ile ilgili
aşagıdaki kelimeler ile ilgili.Ve öle çok hite gerek yok.Aşağıdaki resim bugun gerçekti.150 gösterim 2 tıklama ve kazanılan para.
Herkeze bol kazançlar :rolleyes:

örnek:
1. christmas
2. holiday gifts
3. firefox
4. paris hilton
5. google
6. yahoo
7. christmas cards
8. barbie
9. ebay
10. nfl
11. santa claus
12. bebe buell
13. eminem
14. greeting cards
15. lindsay lohan
16. britney spears
17. green day
18. pamela anderson
19. playstation 2
20. weather
21. christmas music
22. nintendo ds
23. carmen electra
24. mapquest
25. yahoo.com
26. walmart
27. lisa snowdon
28. jokes
29. jessica simpson
30. hotmail
31. lisa snowdon topless
32. best buy
33. powerball
34. games
35. anime
36. usher
37. thongs
38. circuit city
39. dictionary
40. nikki nova
41. linkin park
42. sears
43. thong
44. search engines
45. target
46. jennifer lopez
47. recipes
48. ebay.com
49. hilary duff
50. yahoo mail

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en fazla reklam herzaman için "united kingdom" ülkesine ait reklamlar aslında reklamları bu yöne doğru çekenlerin çok daha fazla kazanacağıda kesin.

bende bu kelimelerle biraz deneme yapayım tşk. bu arada ;)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
girişte en sağda bende hesap bilgisi yazıyor heralde sende orda account information gibi bişey yazıyordur oraya gir düzenle butonu var heralde oda edit information gibi bişeydir orda ona tıkla şifrelerini gir dil ayarını yap ok de tamamdır

E

erotika

Misafir
e bu neydi şimdi :)
arkadaşım kaldıracagın resmi neden koydun ki :)?

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Resim TOS kurallarına göre aykırı olduğu için kaldırılmıştır.. Kazanç belirtmek yasaktır..

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site yazmayıp kazanç belirtmek tos a aykırı değil. 2sini birden yaparsan aykırı.

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsteyen arkadaşlara özelden resmi atabilirim.

Birde şunu anlayamıyorum TOS kurallarına göre kazanç belirtmek yasak tamamda mesajı yazan arkadaşı ilgilendirmez mi bu durum. Yani iyinet forumda bu tip şeyler belirtilirse iyinet zarar mı görür ki ne :rolleyes:

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten kendisi zarar görmemek için kaldırmıştır sanırım.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda nasıl SERIAL KEY'lere izin verilmiyorsa, bu tip şeylerede elimizden geldiğince sizleri bilinçlendirmek için söylüyoruz..

Kurallara uymadığımızdan dolayı suratımıza çok kapılar kapatıldı.. Google-Adsense iyi bir kaynak bunu kurallara uyararak devam ettirmek türk interneti ve webmasterları için şart..

O yüzden bizde türkiyenin en iyi webmaster kaynak forumu olarak bu tip olaylara izin verirsek ve görmezden gelirsek başta biz hatalı olmuş oluruz.. Sonuçta Google-Adsense olayını birçok webmaster ilk defa iyinet forumlarında gördü.. O yüzden herkesten önce bizim dikkat etmemiz lazım..

İyi çalışmalar..

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öyle veya böyle, rakam belirtmemek bence en iyisi.
Eşşeği sağlam kazığa bağla çözülmezse ağla. :)

E

erotika

Misafir
evet. Bende her yerde söylüyorum kazancımı ama site söylemiyorum. Siteyi baştan söylese mkazancımı söylemeyecektim.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotika' Alıntı:
evet. Bende her yerde söylüyorum kazancımı ama site söylemiyorum. Siteyi baştan söylese mkazancımı söylemeyecektim.

Bence kazançlardan bahsetmek çok anlamlı değil. ne yapınca artıyor? nasıl daha iyi oranlar yakalanır onu konuşmak hiç bir kurala aykırı değil. Bence geliri artırıcı ne var? bunu yakalamak lazım.

saygılar...

E

erotika

Misafir
tabii ki kazanmçlardan konuşmanın kismeye faydası yok zaten ben iyi bir döküman yazacağım boş oldugum bir vakit.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kazanlari taktiklerle konuşmak işe yarar yani hangi backgorund rengine hangi reklama kaç tıklanma olmuş hangi kelimeye tıklanmiş gibi

sanırım bu adsense den yurdumuza giren döviz miktari milyonlarca dolar olmuştur demi yanılıyormuyum ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5