İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nasıl webmaster oldunuz?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Hocam 1-5 ayda 800 $ kazanmanın sırlarını bize de öğretir misin? (mümkünse sadece bana :D )

işin sırrı basit:
-önce yeni kurulmuş bir affiliate sistemi bulunur.
-tıklamaya ödeme yapan bir program seçilir ( o dönem tık başına 20 cent kadardı)
- o dönem ki coderlardan biri olan melikşahın clicker programı indirilir.
- güncel proxy ve ip listesi bulunur.
- affiliate linki programa girilir belli aralıklarla otomatik ve seri tıklattırılır.

yukarda yazanlar o dönemde yapılabilir şeylerdi. ve şimdi bunları yaptığıma çok pişmanım.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işin sırrı basit:
-tıklamaya ödeme yapan bir program seçilir ( o dönem tık başına 20 cent kadardı)
- affiliate linki programa girilir belli aralıklarla otomatik ve seri tıklattırılır.

yukarda yazanlar o dönemde yapılabilir şeylerdi. ve şimdi bunları yaptığıma çok pişmanım.

o melikşah şimdi moskovada takılıyor :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
işin sırrı basit:

Ooo iyiymiş ya. Şimdi yapsak direk şutlanırdık. Ama neden pişman olduğunu anlamadım? Hile yaptığın için mi?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Ooo iyiymiş ya. Şimdi yapsak direk şutlanırdık. Ama neden pişman olduğunu anlamadım? Hile yaptığın için mi?
bende bir reklam veren olmadan önce niye az kazanmışım diye sonrasında hile olduğu için. şimdiki güvenlik sistemleri sayemde gelişti diyebiliriz :D

espirtlotus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1998 yılında icq ile başladım internet hayatıma, dial up olduğu için, zaman su gibi akıp geçerdi. Winamp açıp Barış Manco dinleyip-soliter oynardım. Sonra bigün evdekilerden birisi, olm biraz faydalı işler yap dedi. Daha sonra birkaç derginin internet forumlarına yazmaya başladım. Sonra lise yıllarında gunlerce ugrasıp, html ile not defterınde hazırladığım bir sitem vardı. O benim ilk işim oldu.

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
irc zamanlarını (aop - sop - founder - helper - ircop - services admin ve server admin) geçtikten sonra kanal sahilerinin daha iyi olduğunu gördük, çünkü hangi servera gitseler ircop oluyolardı :D dedikki bu boyle olmaz, aldık cjb.net ler sitemynet.com lar, derken askerden geldim 14 nisan 2003 günü arkadaşla konuşuyoruz, sana artık paralı bi domain güzel bi isim alalım derken baktım ki beyaz.org boş :) gerisimi ? (dublex ev aldım 38 milyar borcum kaldı) seviyorum bu işi :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
işin sırrı basit:

Bunun şimdi biraz gelişmiş versiyonu var. Hemde adsense bile yiyor çatır çatır :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben kullanmıyorum ve bende yok. Ama nasıl bir program olduğunu ve mantığını biliyorum.

acstasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de heyecanlandım, neden ben de istediğim herşeyi siteye koyamayım ki, diye düşündüm. Hemen atlarım, bana da site açar mısın diye. Tabii ki dedi, para ver açayım. Tabii ki kabul etmedim, zaten hiç anlamadığım birşey için neden para vereyim ki...

Israr ettim, ne olur parasız aç falan diye. Bir türlü kabul etmedi ve dükkanından kovdu. Ondan sonra da aramız açıldı zaten.

buraya koptum ben :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5